Kızlar hiç gücüm kalmadı çok yoruldum...

cicioz

Guru
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2009
361
0
Sevgilim son 1-2 aydır acayip ilgisizleşti...Görüşmek için çabalamıyor,arkadaşlarına eğilimi arttı...Her dk kavga çıkarıyor filan...Son zamanlarda çok canımı yakıyor çok...

Dün görüştük yüzyüze...Saçmasapan konular açtı,eskiden seni asla aldatmam diyen adam "insanoğlu beşer şaşar" dedi...Eskiden senden sonra kimse olmayacak diyen adam,"kısa süreli şeyler olabilir ama senden başkasıyla evlenmem" dedi...

İlgi bekliorum "lise aşkı mı yaşıyoruz bilmem ne"diyor...

Ayrılalım diyoruz onu da yapamıyoruz...Çabuk mu tükettik herşeyi erken mi yaşadık dedi...Ara verelim dicem ona gelemiyorum dedi....

En son dayanamadım ağlamaya başladım ben hiçbirşey olmamış gibi dondurmasını yedi....Sonra özür dilerim değişicem filan...Ama yok kızlar yokkkkkkk..
Ben mi üstüne düşüyorum çok,havadan nem mi kapıyorum diyorum ama ne bileyim...

Bu yıl aynı üniversitede okuyorduk o mezun oldu...Artık görüşemicez diorum geçen yıl da bunu diyordun ama Allahın günü beraberdik diyor...
Bilmiyorum kızlar acaba geçim sıkıntısı mezun olması filan mı neden olyuro buna.Düzelir mi sizce...Ben ne yapmalıyım ilgisini çekmek için???

Yardım edin ne olur mafoldumben

bu erkekler neden birdenbire ilgisizleşirler anlamıyorum. bir zamanlar uğrunda ölecek olanlar birdenbire umursamamaya başlamıyolarmı.
senin de dediğin gibi sıkıntısı olabilir. zor biliyorum ama üzerine fazla düşme. seviyorsa zaten senindir.

Ne demek yaa insanoğlu beşer şaşar? Allah allah!! Bir de ne olursa olsun sizden başkasıyla evlenmicekmiş ha, lütfetmiş beyfendi! Edepsize bak yaa. Canım kusura bakma ama vala sinirlerim zıpladı. Bas tekmeyi şuna! Biraz süründür. Ne mal olduğu ortaya çıkar. Ha baktın iyice bozuldu, senin için daha iyi! Yol yakınken gerçek yüzünü görmüş olursun.

Canım dedim zaten bitti dedim ben istemiyorum.Bu defa bitti deim.Ya canım benim inan şaka yaptım diyor..Yeminler ediyor...Bilmiyorum yaa aslında sıkıldım ben de.Ama öyle ii bi insan ki normalde,kaybetmek de istemiyorum.Acaba diyorum sıkıntıları geçince düzelir mi :s

Sen ne olucaksın peki? Sen onun stres tahtasımısın? Bak canım aynı hatayı ben yaptım. Aman sıkıntısı var aman derdi var aman gel bana patla yeterki rahatla.. Ne oldu peki? Adam değer bilse gene iyi.. Ama bilmiyolar canım. Böylelerine tekmeyi basan yaranır. Sende kıymetini anlamasını istiyosan at bi mesaj bitti de. dıkıldım bu tavırlarından yeter artık de çekil kenara. Bakalım çabalıcakmı?

Sen ne olucaksın peki? Sen onun stres tahtasımısın? Bak canım aynı hatayı ben yaptım. Aman sıkıntısı var aman derdi var aman gel bana patla yeterki rahatla.. Ne oldu peki? Adam değer bilse gene iyi.. Ama bilmiyolar canım. Böylelerine tekmeyi basan yaranır. Sende kıymetini anlamasını istiyosan at bi mesaj bitti de. dıkıldım bu tavırlarından yeter artık de çekil kenara. Bakalım çabalıcakmı?

dün yaptım işte,yüzüne karşı...Yalvardı,daha çok dikkat edio sözüm ona...Ama yetmiyo işte olmuyo eskisi gibi...Bekliyorum.

bence sende ilgi göstermiyorsun o yüzden sanki kayıcakmış gibi geldi bana. biraz sende ilgi göster onun istediği sevdiği şeyleri yap. şirinlik yap sanki onun yaptıklarını görmezden geliyormuşun gibi. bakalım napıcak düzelicekmi acaba. sonra düzelirse eğer bu yaptıklarının acısını çıkarırsın tek tek.. :KK1:

bence sende ilgi göstermiyorsun o yüzden sanki kayıcakmış gibi geldi bana. biraz sende ilgi göster onun istediği sevdiği şeyleri yap. şirinlik yap sanki onun yaptıklarını görmezden geliyormuşun gibi. bakalım napıcak düzelicekmi acaba. sonra düzelirse eğer bu yaptıklarının acısını çıkarırsın tek tek.. :KK1:

tatlım yok,şirinlik filan yapmıyor gibiyim eskisi gibi ama ilgim had safhada.O da bundan sıkıldı bence :eek:klava: ya sizce ne yapmalıyım??hani bööle hem şirin hem seksi olmanın bi yolu olmalı :KK70: onu baştan çıkarmanın bayanssulusmile :kedi:

Bense seni gözden cıkarmış bu adam
son demlerini oynuyor gibi geldi.
ben aglıcam adam dondurmasını yicek
o dondurmayı ona haram zift ederim:mymeka::mymeka::mymeka:
aldatırım ben bak haberin olsun şimdiden.
sendne sonra günlük ilişkiler yaşar günümü? gün ederim sendeki gibi kimseye takılıp kalmam
her cicekten koklarım :nazar:
yapıcan şey belli aslında ama senin yapmaya cesaretin yok
böyle bi adamla ömür tüketilmez.şakkıdı

tatlım yok,şirinlik filan yapmıyor gibiyim eskisi gibi ama ilgim had safhada.O da bundan sıkıldı bence :eek:klava: ya sizce ne yapmalıyım??hani bööle hem şirin hem seksi olmanın bi yolu olmalı :KK70: onu baştan çıkarmanın bayanssulusmile :kedi:

o seni baştan cıkarsın
sen ağlarken sana şirinlik yapsaydı dindirseydi acını paylaşsaydı dondurmasını zıkımlanıcagınakaydirigubbakcemile
cok yazık hakikaten cok yazık.
ağlıyan sevgili ve dondurmaya yiyen diğer sevgili
şirinlik seksi olmayan isteyen ağlayan kişi:bbo:

daha bir özenle giyin. saçın başın daha bir güzel olsun.onun sevdiği şeyleri biiyorsundur. bakışlar çok önemli tabi :KK1: daha bir ciddi dur. seni kaybetmekten korkar olsun. ne yaptımda ben bu lafları söyledim desin. birazda kıskandır.eğer seviyorsa tabi bunlar..

Sevgilim son 1-2 aydır acayip ilgisizleşti...Görüşmek için çabalamıyor,arkadaşlarına eğilimi arttı...Her dk kavga çıkarıyor filan...Son zamanlarda çok canımı yakıyor çok...

Dün görüştük yüzyüze...Saçmasapan konular açtı,eskiden seni asla aldatmam diyen adam "insanoğlu beşer şaşar" dedi...Eskiden senden sonra kimse olmayacak diyen adam,"kısa süreli şeyler olabilir ama senden başkasıyla evlenmem" dedi...

İlgi bekliorum "lise aşkı mı yaşıyoruz bilmem ne"diyor...

Ayrılalım diyoruz onu da yapamıyoruz...Çabuk mu tükettik herşeyi erken mi yaşadık dedi...Ara verelim dicem ona gelemiyorum dedi....

En son dayanamadım ağlamaya başladım ben hiçbirşey olmamış gibi dondurmasını yedi....Sonra özür dilerim değişicem filan...Ama yok kızlar yokkkkkkk..
Ben mi üstüne düşüyorum çok,havadan nem mi kapıyorum diyorum ama ne bileyim...

Bu yıl aynı üniversitede okuyorduk o mezun oldu...Artık görüşemicez diorum geçen yıl da bunu diyordun ama Allahın günü beraberdik diyor...
Bilmiyorum kızlar acaba geçim sıkıntısı mezun olması filan mı neden olyuro buna.Düzelir mi sizce...Ben ne yapmalıyım ilgisini çekmek için???

Yardım edin ne olur mafoldumben

ilgisini çekmek için ne yapmalısın mıakannehir

bu adam seni cepte görüyor.kısa süreli şeyler yaşarım ama sonunda sana dönerim,sende kabul edersin zaten demek istemiş.

siz ağlıyorsunuz o oturmuş dondurmasını yiyor ve hala sevgiliniz:umursamaz:

umursanmıyorsun,önemsenmiyorsun ama hala daha onun ilgisini nasıl çekerim diye düşünüyorsun...hayret verici...

ayrıca sözleri aldatmış olduğunu da gösteriyor:1ninca:

ne kadar zamandır berabersiniz, önce bunu sormak istiyorum... erkekler bi sorunları olduğu zaman çok ilgisizleşiyo, belki bi derdi vardır.
yaa ben anlamıyorum başkasının ilişkisi hakkında nasıl bu kadar kolay yargıya varıyosunuz, hemen "bu senden sıkılmış, bas tekmeyi yolla" ne demek ya, herkesin problemleri olabilir, empati yaparsak biraz moraliniz bozuksa, kafanıza bişeyi takıyosanız sürekli mutlu olup, sevgilinizle eğlenemezsiniz ki, eğer ayrılmak gibi bi derdi olsaydı ne bilim kendimden soğutim diye bi çabası olsaydı, siz ayrılalım dediğinizde kabul ederdi, hatta ayrılan taraf siz olduğunuz için ayrılığın sorumluluğu da size kalmış olurdu, ama insanoğlu beşer şaşar demesi düşündürücü biraz; bunun ne anlama geldiğini bi kendisine sorun bence, hatta açık açık sen arada kaçamak mı yapıyosun diye direk olarak sorun derim...
ağlarken dordurma yemesi meselesine gelince, bazı erkekler bi bayan ağlıyosa hemen ilgilenir, canım cicim moduna gelir, bazılarınınsa umrunda olmaz ( bence ağladığında ilgilenirsem sürekli bunu yapar diye düşündükleri için) mesela benim erkek arkadaşım ağladığım zaman çok sinirlenir, "benim karşımda ağlama, kes ağlamayı öyle konuş" der, belki o da ikinci bahsettiğim cinstendir, olabilir yani, kesin hükümlü olmayın seviyosanız, ama onsuz da paşalar gibi yaşarım onu mu çekicem diye düşünüyosanız hiç uraşmayın, bitsin...

BıR BENCıLLE BıR YORGUN vakası daha
biraz kendini geri çek bence
bak bakalım sana olan ilgisinde değişme varmı ama bunu yaparken sabırlı ol ilgisizliğinden şikayet etmemelisin. aradığında mutlu konuş, mesajlarda neşeli ol.

Son düzenleme:
Zerre umursadığı yok sizi..
Hele sen ağlarken o dondurmasını yemesi kısmına acayip gıcık oldum
Kendini biraz geri çek , o ne yapıyorsa aynını yap , ne fazla ne eksik..
Kimse içinde kendini üzme , hele bir erkek için hiç..

ne kadar zamandır berabersiniz, önce bunu sormak istiyorum... erkekler bi sorunları olduğu zaman çok ilgisizleşiyo, belki bi derdi vardır.
yaa ben anlamıyorum başkasının ilişkisi hakkında nasıl bu kadar kolay yargıya varıyosunuz, hemen "bu senden sıkılmış, bas tekmeyi yolla" ne demek ya, herkesin problemleri olabilir, empati yaparsak biraz moraliniz bozuksa, kafanıza bişeyi takıyosanız sürekli mutlu olup, sevgilinizle eğlenemezsiniz ki, eğer ayrılmak gibi bi derdi olsaydı ne bilim kendimden soğutim diye bi çabası olsaydı, siz ayrılalım dediğinizde kabul ederdi, hatta ayrılan taraf siz olduğunuz için ayrılığın sorumluluğu da size kalmış olurdu, ama insanoğlu beşer şaşar demesi düşündürücü biraz; bunun ne anlama geldiğini bi kendisine sorun bence, hatta açık açık sen arada kaçamak mı yapıyosun diye direk olarak sorun derim...
ağlarken dordurma yemesi meselesine gelince, bazı erkekler bi bayan ağlıyosa hemen ilgilenir, canım cicim moduna gelir, bazılarınınsa umrunda olmaz ( bence ağladığında ilgilenirsem sürekli bunu yapar diye düşündükleri için) mesela benim erkek arkadaşım ağladığım zaman çok sinirlenir, "benim karşımda ağlama, kes ağlamayı öyle konuş" der, belki o da ikinci bahsettiğim cinstendir, olabilir yani, kesin hükümlü olmayın seviyosanız, ama onsuz da paşalar gibi yaşarım onu mu çekicem diye düşünüyosanız hiç uraşmayın, bitsin...

canım 1.5 yıldır beraberiz ama ciddi problemleri var..Beni aldatmaz bunu biliyorum..Sordum da saçmalama dedi...İnan bana uyuzluk olsun diye şaka yaptım dedi...Ya bilmiyorum canım tanıyamıyorum onu bu aralar.Ama eminim ki sıkıntıdan....
Bekleyelim bakalım ne olacak....Ya şimdi de sordum msjla.Dün söylediklerinde ciddi miydin diye?
Yok aşkım benim olur mu hiç :'( yazmış...
Ben de dedi ki ne beraberken ne de ayrıldıktan sonra seni biriyle düşünemiyorum!!Ölüm kadaar acı verici dedim.Yok aşkım olmayacak :'( yazmış....

nasıl davranmalıyım canım sence???

BİR BENCİLLE BİR YORGUN vakası daha
biraz kendini geri çek bence
bak bakalım sana olan ilgisinde değişme varmı ama bunu yaparken sabırlı ol ilgisizliğinden şikayet etmemelisin. aradığında mutlu konuş, mesajlarda neşeli ol.

Canım bunu denemeliyim evet,ben de düşündüm bunu ama yapacak irade nerdeeeeee :eek:lmaz:

ilgisini çekmek için ne yapmalısın mıakannehir

bu adam seni cepte görüyor.kısa süreli şeyler yaşarım ama sonunda sana dönerim,sende kabul edersin zaten demek istemiş.

siz ağlıyorsunuz o oturmuş dondurmasını yiyor ve hala sevgiliniz:umursamaz:

umursanmıyorsun,önemsenmiyorsun ama hala daha onun ilgisini nasıl çekerim diye düşünüyorsun...hayret verici...

ayrıca sözleri aldatmış olduğunu da gösteriyor:1ninca:

Her konuda haklısın ama aldatmaz canım bunu biliyorum.En azından henüz diil kaydirigubbakcemile3

Sordum kızlar msj attım neydi o söylediklerin diye?Ya canım inan ciddi değildim ben de inanamıyorum nasıl o kadar ileri gittim diye....Ben de dedim ki ;
"içine şeytan mı kaçtı senin :) Bi daha değil söylemek aklından bile geçirmemelisin bence.Çok onur kırıcı bu :'( düşünsene benden sonra veya benleyken sırf cinsellik için olsa bile (ki onun için yapmaz biliorum) başka tene dokunmak..Nasıl sence?" yazdım.

Bekliyorum :)

"ya tatlım yemin ederim aklımdan bile geçmiyor :'(" yazmış...Ya neydi o zaman söylediklerin..Anlam veremiyorum dedim...

X