12 Haziran Ankara resimleri

ılk yorumu ben yapayım çok cicisiniz D@Ğ ÇıÇEĞı m eğri bakmışın :KK70: girdabım neler anlatırdın son resimde ,bende tahtravali isteriiiiim:çok üzgünüm:
Neşeniiz bolmuş maşallah Allah daim etsin:)
tombişim,okyanusum akşam güneşi güzele gelirmiş

Son düzenleme:
Çok şeker cıkmıssınız hanımlar maşallahınız var :)

Nihayet beklenen fotoğraflar gelmiş. Çok eğlendiğiniz belli oluyor. Keşke ben de orada olabilseydim. Ankara'ya geliyorum ama buluşmaya denk getirmek zor...

EVEEETTTT RESİLER NİHAYET YÜKLENMİİİİİŞ olumunekankayizsmile
TEKKKELİMEYLE MUHTEŞEM BİR GÜNDÜ VAALLA, MİSAFİRİMİZ 1 DEĞİL 2 TANEYDİ:1hug:
BİZİ NASIL MUTLU ETTİLER ANLATAMAM, ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM GELİKLERİ İÇİN,
ANK06 ALKADAŞIMIZ İSTANBULDAN KATILDI ARAMIZA, AYRICA TOMBİŞ06
ARKADAŞIMIZIN TATLIMI TATLIIIII, ŞEKERMİİİ ŞEKEEEEER KIZI ZELİŞDE GELDİ
AY NASIL SEVİNDİM BİLEMEZSİNİZ, OKADAR TELEFONLA KONUŞTUK TOMBİŞİMLE,
HİİİİÇ BİŞEY DEMEDİ BANA :1hug:TAM BİR SÜRPRİZ OLDU YANİİİ

AMA BİZİM KIZLAR YARAMAZ ÇOCUKLAR GİBİYDİLER, YAPMADIKLARI YARAMAZLIK KALMADI:dance:
VALLA BEN USLUYDUM, HİİİİÇ YARAMAZLIK YAPMADIN İNANIN, HEP ONLAR YARMAZDILAR,
ZATEN RESİMLERDENDE BELLİ DEĞİLMİİİİ:teytey:
DUTTLARI ÇALANLAR BELLİİİİİİ, SALINCAKLARA BİNENLER BELLİİİİ, BEN BİŞEYCİK YAPMADIM SEDECENE 2 DUT YİDİM 2 DE ERİK YİDİM OKADAR İŞTEEEsırnaşık şeysırnaşık şey

merhaba elif ciğim ellerine sağlık resimlerimizi yüklemişsin senide aramızda görmeyi çok isterdik kulaklarını çınlattık evet çok güzel bir gün geçirdik çocuklar gibi eğlendik herşey gönlünce olsun kardeşini ve seni sevgiyle kucaklarım

evet mıktarım sen yaramazluk edecek halde değildin başka bir alemde idin o gün mıktarada ağır olmak düşer zaten canım biz senin yerine gerekenleri yaptık seni çok seviyoruzzzzzzzzzzzzzolumunekankayizsmileopuyorumnanaktan

OOOOO maşallah maşallah çocuklar gibi şenmişsiniz
Çiçeğimle ankımda buluşmadaymış
Keşke bende aranızda olabilseydim
Hepinize sevgiler Çiçeğim ve ankımada kocamaaan öpücükleropuyorumnanaktan

olumunekankayizsmileankaranın hanımları hepmi güzel olur.çok tatlısınız.yüzünüzden gülücük hiç eksilmesin.
kaydirigubbakcemilehava atmak gibi olmasın bizde denizlide bugün yine buluşuyoruz.
çok tatlısınız:nazar:

hepiniz o kadar güzelsinizkiiii yani yuz değil sempatiksalakcinnikalp güzeliğiiii sizi çok çok seviyommmopuyorumnanaktan
ank06 hoş geldin sefalar getirdin zelişide tömbiş ablamın kızı demiii onuda gördüğüme sevindim yüreklerinize sağlık ayaklarınıza sağlıkkk kk :enbuyukkk:güzel hatunlarıııı
isimleriii tek tek saymayım hepiniz çok mikemelsinziiiiiiiii
mikemellllaelaelaelaelae
yolladığınız öpüçükler içinnnn tşk ederimmm vereliniortakmuhteşem hanımlarsınız yıkmışınız ankarayı yineeee sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

hani ben birazda kıskandım yani o karelerden olacaktımmmm
olmadımm
yanıyorum halaaa
işde anasını ne yapım bu çumartesi yine ankardayaımmmmm
ama sizler yoksunuzz neyse üzülmeyimmm demiii resimleriiiii bakıp ne kacırdığıma yanayımmm
salaınçak beni taşımaz taşıyanlarıda kıskandım doğrusuu ne kadar mikememllll zayıf:KK43:((
hehehehehe yırtım ordaaaa :)

Güzel yüzlerinizden o gülücükler hiç eksik olmasın işallah 41 kere maşallah kıskanmamak imrenmemek mümkün değil valla hepiniz çok hoş çıkmışsınız resimlerde Ankara her zaman ki gibi gümbür gümbür :nazar:

yazın geldiği nasılda belli Ankara'mın gülleri yine misler gibi açmışlar , Allah nazarlardan saklasın, dostluğunuz daim olsun a.s.

EVEETT GERÇEKTEN OK GÜZEL BİR GÜN GEÇİRDİK KIZLAR,
RESİMLER SDECE BU GÖRDÜKLERİNİZLE SINIRLI DEĞİL EN AZ 200 RESİM VARDI
AMA HEPSİNİ KOYAMADIK YANİİ olumunekankayizsmile HEPSİNİ KOYMAYA KALKSAK SİTE ÇÖKERDİ AYOL :dance:

ŞİMDİ BENDE BİR KAÇ TANE KOYMAYA ÇALIŞACAĞIM UMARIM OLUR ÖPTÜM HEPİNİZİ a.s.:enbuyukkk:

dleknahde.jpg

DİLEK-KALİMERA
dlekhaandan.jpg

DİLEK-ANK06
getattachmentob.jpg

ANK06-KALİMERA
grdap.jpg

AYOL BU GÜZEL HAVUZBAŞINDA KİMİ BEKLİYORKİİİ :dance:
nurennahdezeltomb.jpg

NURŞEN-NAHİDE-ZELİŞ-TOMBİŞ
tombokyanuszel.jpg

BUNLAR BİŞEYE HAZIRLIK YAPIYOLAR AMA NEYE BİLMİYORUM:sm_confused:

çok güzel bir gün geçirmişsiniz dutlardan bende yemek isterdim karadut çok severim ankaralılar misafirini böyle güzel ağırlar işte hepinize selamlar

evet gerçekten harika bir gündü,aramıxda olamayan arkadaşların yoklugu içimizi burksada eglenmeye çalştık.kendi adıma özlediklerim asena66 serseriçiçek yamisin eylül nam bernuş nurank ahsen alkim nerelerdesin inşallah bidaki buluşmada görüşürüz.ank06 arkadaşım tekrar hoşgeldin bizi mutlu ettin bukez kızımda bizle olmayı tercih etti iş icabı erken ayrılsada beni mutlu etti
gelen arkadaşlara sonsuz teşekkürler herbiri ayrı bir can ayrı bi deger.şakalarıma katlanan okyanuz zeytuni helede girdap gönlü güzel nurşen abla güzel gözlü dilek 52 şimdi onu unuttum sancek ama unutmadımmmmmm benim yegane dostum arkadaşım kardeşim herşeyim kalimeram nanıdiger mıhdarım iyiki varsınız iyiki sizleri tanıdım yeminle birşeyi olmadıgını söyledigi halde bedeni bizimle ruhu aklı başka yerde olan resimlerede yansımış kalişim beni biraz üzsede genel olarak çok eglendik.okyanus girdap dilek52ve ben o günün bitmesini hiççççççç istemeyenlerdendik....uzattıkta uzattık.eeeeeee bende yorumu çok uzattım.dimi elifim emegine saglık yoklugun belliydi
herkezleri çokkkkkkkkkkk seviyorummmmmmm...ENBÜYÜKKK:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk: ANKARAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

X