arkadaslarrr cici olmak istiyorum.....

SİZCE ERKEKMİ ALTTAN ALMALI BAYANMI

• ERKEK

OY: 9 64,3%
  • BAYAN

OY: 5 35,7%

• Ankete Katılan
    14

mav

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2009
1.102
12
41
kızlarr ben sevgılımı karsı cicili bicili cilveli olamıyorum tlf guzel cok acamak ıstıyorum ama olmuyor bana fikir verinn lütfenn sevgılı avuc ıcıne nasıl alınır sizce.birde biz eskısı gıbı telefonda konusacak bısey bulamıyoruzz napabılırımmm acil yardımmmm

kızlarr ben sevgılımı karsı cicili bicili cilveli olamıyorum tlf guzel cok acamak ıstıyorum ama olmuyor bana fikir verinn lütfenn sevgılı avuc ıcıne nasıl alınır sizce.birde biz eskısı gıbı telefonda konusacak bısey bulamıyoruzz napabılırımmm acil yardımmmm

hmm avuç içine almak derken zaten sevgili değilmisiniz yani cilveli konuşmakla size bağlancak değil ya bu his meselesi bende telefonla öyle konuşmam mesela ama yanındayken hiç rahat bırakmam o ayrı telefonda bi empati kuramıyorum bilmiyorum yani telefonda yapmak yerine onunla yan yanayken aşkımlı konuşsanız sevdiğinizi gösteren ifadelerde bulunmanız onunla ilgili olmanız yeterli bence guclubacismile

ben de hiç beceremem cilve yapmayı bilmiyorumkismile
ama ben avuç içine almak derken neyi kastettiğini anlayamadım.cilveyle alakası yoktur bence.seviyosa sendedir kalbi.ayrıca bi çabaya gerek yok.sevmiyosa zaten istediğini yap gene durmaz yanında..

avuc ıcıne almak derkenn her dedıgımı yapsın anlamındaa

erkek milleti pohpohlanmayi sever ama sen simdi avuc icine almaktan falan bahsediyosun burda evli arkadaslar bile vardir sanmiyorumki bir iki sözle olabilsin bunlar .Karsindaki seni gercekten sevmiyosa ne nazini ceker nede kaprisini

arkadaşlar doğru söylemiş.seviyorsa yapar, içinden geliyorsa yoksa bir cilveyle olacak iş değil .

erkek seni avucuna almasında:)
işve cilve telefonda konuşacak konu buldurmaz
buldursa buldursa te konu buldurur:)
yapı meselesi
herkes cilveli olamaz ki

Yapmayın bence..
Kendinizi değiştirmeye çalışmayın..
Adam zaten sizin bu cicili bicili olmayan halinizi sevmiş ve beraber olmak istemiş di mi?
Neden değişme çabası gösteriyorsunuz?
Fakat; konuşacak bişey bulamamak! İşte asıl problem bu! Çiftlerin konuşacak bir şey bulamaması iyi değil bence. Gün içinde yaptıklarınızı anlatın,gerekirse dedikodu yapın,ama konuşun derim ben..

Her dediğinizi derken?
Bunun için bişey yapmanıza gerek yok ki..
Adam içinden gelirse yapar gelmezse yapmaz..

Yapmayın bence..
Kendinizi değiştirmeye çalışmayın..
Adam zaten sizin bu cicili bicili olmayan halinizi sevmiş ve beraber olmak istemiş di mi?
Neden değişme çabası gösteriyorsunuz?
Fakat; konuşacak bişey bulamamak! İşte asıl problem bu! Çiftlerin konuşacak bir şey bulamaması iyi değil bence. Gün içinde yaptıklarınızı anlatın,gerekirse dedikodu yapın,ama konuşun derim ben..

Her dediğinizi derken?
Bunun için bişey yapmanıza gerek yok ki..
Adam içinden gelirse yapar gelmezse yapmaz..

çok doğru sööledin
sonuna kadar katılıyorum.. yerimseniben

kuş gibi her dedigine kafamı sallasın ne yani...
sevgilim kuş gibi her dedigime kafa sallıyor diye 1 aya kalmazda bi başka topik acarsın:bbo:

cilveli olunca nolcak ki ne işe yarıyor yani onu şaaaptıramadım-tatlicadiarzu-

benim bu adam bana hiç cilve işve yapmıyor napsam ki:icecream:

cilve ne yahu:KK1:
ömrü hayatımda cilve yapmadm,becerememde
işim yok ona cilve yapacam
oyapsn bana sempatiksalakcinni

kuş gibi her dedigine kafamı sallasın ne yani...
sevgilim kuş gibi her dedigime kafa sallıyor diye 1 aya kalmazda bi başka topik acarsın:bbo:

cilveli olunca nolcak ki ne işe yarıyor yani onu şaaaptıramadım-tatlicadiarzu-

benim bu adam bana hiç cilve işve yapmıyor napsam ki:icecream:

aynen öyle canım benimkide benim her dediğimi yapıyordu sıkılıyo insan ne o öyle söyledim böle böle azcık sert ol ya dedim şimdi istediğimi yaptırmak için kavga çıkarmam surat asmam gerekiyo malesef hazırda bekliyomuş sanki offf offff

ılıskıı bıraz eskı heyecanına kavussun ıstıyorum o yuzdenn olabılır.bazen bırbırımızı cok sıkayet edıyoruz.ben ona ınce ol dıorum sen olda ben olurum dıor o yuzden soruyorum

bu işler böyle planlayarak mı oluyor?bilmiyorumkismile
ay bu defa cilveli açacağim teli, gbi bir hazırlık mı yapılıyor bilmiyorum.akannehir

benim ruh halime göre değişir.
insanın içinden gelmesi lazım.
canım sıkkınsa odun gbi konuşurum.
bir defasında telde annemle konuşurken yanımdaydı sevgilim dinledi beni.ben bir tek bana böyle konuşuyosun sanmıştım annenle bile bi cilveli konuşuyosun, demişti.
onun cilve anlayışı neydi hiç anlayamadım yani.:roflol:

ayrıca kimsenin kimseyi avucunun içine almasına gerek yokki bence.
içinden geliyorsa her dediğini yapar; içinden gelmiyorsa aşkından ölse yapmaz.
kişinin yapısıyla alakalı bi durum bu.bilmiyorumkismile

bende ıcımden geldıgı gıbı davranıyorum hep bu yuzden kaybedıyorum bunu yapmassam belkı mutlu olurum.sevdıgım erkek artık tam bır odun oldu fotograf yolluyorum senı cok sevıyorum dıorum oda bende sana senı cok sevıyorum dedı.gonderdıgım fotografa ne bır yorum ne bır bısey sınır oldum ıste bu yuzden stretajı degıstırmek ıstıyorum.

bende ıcımden geldıgı gıbı davranıyorum hep bu yuzden kaybedıyorum bunu yapmassam belkı mutlu olurum.sevdıgım erkek artık tam bır odun oldu fotograf yolluyorum senı cok sevıyorum dıorum oda bende sana senı cok sevıyorum dedı.gonderdıgım fotografa ne bır yorum ne bır bısey sınır oldum ıste bu yuzden stretajı degıstırmek ıstıyorum.

Taktik bilmiyim de..
Hani belki adamın işi gücü vardır,kendine göre sıkıntıları vardır..
Bilemezsiniz ki..
Bence üzerine gitmeyin derim..
Kendi zaten sıkıntılarını hafiflettikten sonra gelir size..
Boğmayın adamı bu kadar..

İşve Cilve Yapı Meselesi..

İçten Gelen Bişeydir..

Zorla Değiştiremessin Ki yerimseniben

X