Sevgilimin istekleri

sensiz__asla123

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2010
1.655
1.050
32
arkadaşlar bizim 5 yıla dayanan bir birlikteliğimiz var..
iyi kötü günlerimizde hep birbirimize destek olduk..
gerçekten brbirimizi çok seviyoruz....ciddiyiz...
aileside bni tanıyor...
fakat sevgilimin istekleri yüzünden tartışmalı günler geçiriyoruz..(cinsel anlamda).
bende onu o kadar çok istiyorum ki anlatılmaz...
ne yazıkki isteklerini yerine getiremiyorum...
mesela gece uzun uzun konuşuyoruz o konular açılıyor.bni çok istediğini söylüyor..,
bende aynı şekilde söylüorumm..
artık yapalım ya da yapmadan üstte bişeyler yaşayalım dior..
sonra ben değişiyorum kızıyorum tabi..
o da bi istiosun çocuk gibi vazgeçiorsn diyor..
inanın napcam bilmiyorum..
sabah sana kıyamıorum cnm bnm dior..
o kadar çok yardımlarınıza ihtiyacım var ki...:KK43:
sonuçta 5 yıl dile kolay o kadar zor şartların üstesinden gelddik ki şuan asker..
ama rahatsız olduğu için izin kullanıyor..bilmiyorumkismile

tatlım benim tavsiyem bekle derim bi anlık heves uğruna böle bi işe kalkışmayın dünyanın bin türlü hali var..sonraki yaşıcan duygular karmakarışık olcak aklına hep bişiler gelicek.kısacası üzüceksin kendini.eğer ciddiyseniz o unutulmaz geceyi evlendiğiniz gece yaşayın...

keşke diyeceğin hiç birşey yaşama derim ben sana
kıyamayan insan böyle tekliflerde bulunmamalı ayrıca
belki kocakarı diyeceksiniz ama
gelini ata bindirmişler
ya nasip demişler

tatlım benim tavsiyem bekle derim bi anlık heves uğruna böle bi işe kalkışmayın dünyanın bin türlü hali var..sonraki yaşıcan duygular karmakarışık olcak aklına hep bişiler gelicek.kısacası üzüceksin kendini.eğer ciddiyseniz o unutulmaz geceyi evlendiğiniz gece yaşayın...

haklısın cnmm bazen kendine kzıyor açmayalım hatta gece konuşmayalım dior..
fakat bi şekilde açılıyor..

sonuçtaa 5 yıl hemen silip biitiremiorsnn..

yani öyle dvransam olmuyo böyle dvransam olmuyo:KK43:

bu şeylerde artık planlı oluyor galiba yarın saat 2 de sevişelim seni istiyorum olur mu ya o anki duygularla olan bişi
ilerde üzüleceğin bişi yapma derim ben çünkü sanırım sende onu kaybetmemek için düşünüyorsun birazda

Bunun geceyle gündüzle ne alakası var Allah aşkına?
5 yılsa 5 yıl, o sürede senden başkasıyla cinsel yönden beraber olmadığından nasıl emin olabilirsin ki?
Madem istekli bir insansa...
Ayrıca seni istiyorsa azcık sabretsin zaten o askerdeyken ne yapabilirsiniz ki?
Nasıl yapabilirsiniz ki?

:umursamaz:

21 yaşında adam 5 yıldır da sizinle birlikte konuşmak istemesi vs bana normal geliyor açıkcası.
ama talep etmesi normal gelmiyor.
bence heveslendirmeyin yani sınırı koyun konuşabiliriz ama yaşayamayız diyin açıkça
o şimdi ne bileyim ısrar edersem pes eder diyordur muhtemelen.
bu mantıktan çıksın.
işi var mı bilmiyorum ama evlenmeyi hızlandırın bence 5 yıl çok uzun bir süre askerde daha sizin evlenmeniz 2 seneyi bulur en iyi ihtimalle.
5 yıldır ne yapıyordu onu merak ettim..?
yani birden oluşmadı ya cinsel dürtüleri öncesi de vardı..?

21 yaşında adam 5 yıldır da sizinle birlikte konuşmak istemesi vs bana normal geliyor açıkcası.
ama talep etmesi normal gelmiyor.
bence heveslendirmeyin yani sınırı koyun konuşabiliriz ama yaşayamayız diyin açıkça
o şimdi ne bileyim ısrar edersem pes eder diyordur muhtemelen.
bu mantıktan çıksın.
işi var mı bilmiyorum ama evlenmeyi hızlandırın bence 5 yıl çok uzun bir süre askerde daha sizin evlenmeniz 2 seneyi bulur en iyi ihtimalle.
5 yıldır ne yapıyordu onu merak ettim..?
yani birden oluşmadı ya cinsel dürtüleri öncesi de vardı..?

önceden de vrdı....yeni olan bişy değil...

yani bence onun cesaretlenmesi sizin konuşmalarınızda bende istiyorum dediginiz için olmuştur ..oda dogal olarak e istiyorsan yapalım demiiştişr ama her söyledigimizide pratige dökecek degiliz yani..
bence istekleri normal degil yani onu düzgün bi şekilde geri çevirmelisiniz çünkü pişman olacakmışşınız gibi geliyor ..o yüzden pişman olcagınız bişeyi yapmayın herşey hevesle isteyerek olmalı ...

Eeeee adam askermiş zaten...
İsteseniz de bişey yapamazsınız..
Bu arada; askeriyede bunları nasıl konuşuyor hayret!
Hiç kimse duymaz mı ayol?

peki ona karşı yaklaşımım nsl olmalıı.. bitirmeyi bile düşünmüyor deilim

Madem arzuladığını daha önce söyledin.Ben de seni çok arzuluyorum ama şu an cinsellik yaşamaka istemiyorum diyeceksin hepsi bu..?
Hayata bakışım inancım hayallerim bu yönde diyeceksin.
Sende 20li yaşlardasın anladığım kadarıyla gelişen süreçte fikrin de değişir bu adamla evlenmekten de vazgeçebilirsin.
Ben kendimi ailemi geleceğimi düşünüyorum ve seninle yatmıyorum diyeceksin..:?
Bunda birşey yok ki,buna tepki veremez hayır beraber olacağız diyemez.
Zaten işine gelmiyorsa emin ol senden önce o ayrılır.
Seviyorsa bekleyecek,bekleyemiyorsa gidecek sevmediği biriyle yatacak seni kaybedecek.
Karar onun..??

5 yıl dıle kolay uzun bı sure ve 5 senelık bı duzenlı bı ılıskı sonrasında cınsellık ıstegı olması ve bunun dıle getırılmesı bence tartısma konusu olmamalı..ıkınızye yetıskın ınsansınız evlenmeden once olmaz ayıp dıyemem sızın ozelınız ama sevgılınızede kızmayın ona bu ıstegını daha sonra olmasını daha uygun olcanı soyleyın ve bıdaha konuyu acmaası gerektını belırtın ..bunun ıcın ılıskı bıtırmesı yazık olur ..
sırf o ıstedı ıcın olcak dıye bısıde yok eger yasıycaksanız sız de ıstedıgınız ıcın yasayın..

sabreden derviş muradına ermiş bide beklemekten gebermiş diye bişey vardı senin tercihin yaparsan bin pişman yapmassan bir pişman doğrumu söyledim acaba abiye kuzu gibi tutturabildiğime

X