Nişan clementine212'nin nişan macerası :)

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
pastamız :) belki modeli fikir verir. biz de netten bulup yaptırmıştık. opuyorumnanaktan

Eklentiler

• $SDC10933.jpg
    $SDC10933.jpg
    14,9 KB · Görüntüleme: 48
  • $SDC10978.jpg
    $SDC10978.jpg
    14,1 KB · Görüntüleme: 43
canım benm herşey çok güzel olmuş allah tamamına erdirsin mutluklar dilerim kocaman :asigim: :nazar: :nazar: :nazar:

Clementine canım herşeyin çok şık ve mükemmel olmuş.
Yüzük Tepsimiz ve ayakkabılarımız hemen hemen aynı Allah Tamamına erdirsin...

Clementine canım herşeyin çok şık ve mükemmel olmuş.
Yüzük Tepsimiz ve ayakkabılarımız hemen hemen aynı Allah Tamamına erdirsin...

senin ayakkabılarını da çok beğenmiştim, hatta flo'ya baktık; ama bulamadık :)))

çünkü bu modelin 35'i sıktı, 36'sında da arkadan topuğum fırladı yürürken :))) yorulmuştuk aldık artık, evdeydi ztn nişan idare ettim.

teşekür ederim yorumların için canım. opuyorumnanaktan

clementine bazı resimlerini göremiyorum ama gördügüm kadarıyla cok güzel
Allah tamamına erdirsin darısıda biz bekarlara inşş

clementine bazı resimlerini göremiyorum ama gördügüm kadarıyla cok güzel
Allah tamamına erdirsin darısıda biz bekarlara inşş

amin canım, darısı tüm isteyen bekarların başına :))) bu arada resimler bende görünüyo ama... CADIARZU

çok teşekkür ederim canımmm beğenin ve yorumun için :)

evet clementine beni de istemeye mayısın 3. haftası gelecekler , niişanımda temmuzda, bohça hazırlıyorum canım. bi de heyecanlıyım yardımına ihtiyacım olabilir..

evet clementine beni de istemeye mayısın 3. haftası gelecekler , niişanımda temmuzda, bohça hazırlıyorum canım. bi de heyecanlıyım yardımına ihtiyacım olabilir..

süpermiş canım, sıkma kendini. bol bol zamanın var, benimki 9 gün içinde balıkesir-kayseri arası tamamlandı :))) 12 nisan'da istediler, babam " biz de sizi görelim" dedi, kalktık gittik. orada alışverişler de yapıldı, ailemin de içi rahatladı onları kendi yaşantıları içinde görünce. biz 2 gün sonra döndük. 20'sinde de onlar nişana geldi, olduuu bitti :)))

ama bana sor, gece uyku tutmaz, sabah erkenden kalkarım... hehe hala da pek düzelmedi, heyecan sürüyor yani :)))

ama vaktin cidden bol, hele üstüne bir de aynı şehirde ya da yakın illerde oturuyorsanız daha da kolay olacaktır. rahat ol cidden, yardımlaşırız tabi ki kaydirigubbakcemile5 opuyorumnanaktan

yok canım ayrı şehirlerdeyiz biz de tatlım canım benim inşallah kolay atlatırım bende

X