Chance21 İsteme ve Söz Fotoğrafları (:

Chance21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2009
562
0
Veeee sonunda beklenen gün geldi...:asigim: Her şey çok güzel geçti.

:nazar:

Şimdi de fotoğraflar opuyorumnanaktan

Bu kurabiyelerin aynısından yaptırdım,fotoğraflarını çekemediğim için internetten ekledim...

Son düzenleme:
herşey çok güzel olmuş mutluluklar... canım bu arada söz tepsin benimki ile çok benziyor ben kendim yapmıştım resmini koymak isterdim ama mesaj sayım yetmiyor :KK43:

Çok teşekkür ederim canım, Allah hiç birimizin mutluluğunu eksik etmesin...

Sumak, teşekkür ederiiimmmm :-)

Cok hos bir toren olmus.Ikram masasini cok begendim.Biraz once bir arkadas konu acmis alyansinin resmini koymus,seninki,benimki ve konu sahibinin yuzukleri ayni:asigim:
mutluluklar

gerçekten çok güzel görünüyorsunuz,Allah nazarlardan saklasın :) tamamına erdirsin inşallah...hayırlı uğurlu olsun

mankenler yaninda halt etmis opuyorumnanaktan bu ne güzellik,zariflik
hersey cok güzel görünüyor
yastigin,pastan,ikramlar,cicegin amaa en coook sen :)
mutluluklar,allah tamamini erdirsin tatlim

Allah tamamına erdirsin maşallah çok güzelsin birbirinizede çok yakışmışsınız

Çok teşekkür ederim kızlar, valla utandırıyorsunuz beni. O kadar da deil yahu....
Çok stres yaptım ama değmedi bile. Her şey mükemmeldi,istediğim gibi güzel geçti.
Darısı bekarların başına :-)
Amiiinnn....

Cok güzel bir aksam oldugu belli,
Seninde tabiki masallahin var.. cok güzel gorunuyorsun =)

Allah tamamini erdirsinnn.. :nazar:

mankenler yaninda halt etmis opuyorumnanaktan bu ne güzellik,zariflik
hersey cok güzel görünüyor
yastigin,pastan,ikramlar,cicegin amaa en coook sen :)
mutluluklar,allah tamamini erdirsin tatlim

Canımmm, şımardım ama baaakkk:-)
Kurabiyelerin fotoğrafını da ekledim ilk mesajıma... Ufak poşetlerin içine koyup kırmızı kurdeleyle bağlanmış şeklini düşün.Bakalım beğenicek misin?

Canımmm, şımardım ama baaakkk:-)
Kurabiyelerin fotoğrafını da ekledim ilk mesajıma... Ufak poşetlerin içine koyup kırmızı kurdeleyle bağlanmış şeklini düşün.Bakalım beğenicek misin?

:1shok: bunlar begenmeyen olur mu ya. coooooook tatlilar inanilmaz begendim cokacimcoookcanim cekti hani bana kaydirigubbakcemile3

vovvvvvvvvvvvvv cnm manken gibisin ya fizigine bittimmmmmmmmmmmmm:)ayrıca yüzünde çok güzel:)allah tamamanı erdirsin inş:)

kıyfaet secimi cok iyi olmus dikkatimi cok cekti gercekten cok sıksın allah devamını getirsin:)

nem, clementine çooook teşekkür ederim kızlaaarrr, beğenmenize sevindim. O kadar stresse,heyecana değdi valla :-)

Moon, canım sanada kocaman kocaman teşekkürlerimi yolluyorum.

Aaayyy kızlar beni çok mutlu ettiniz, Allah sizlerinde mutluluğunu daim etsin,inşallah (;

X