5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

kilo veren herkesi tebrik ediyorum kızlar
bende 5.günü bozdum yapamadım meyveyi ama yinede 2 kilo verdim 58 im çok mutluyum
ama benim kilom listede yenilenmemiş
rica edersem benide 58 yaparmısınız tabi bugün bayağ yedim (2 gofret ve 1 küçük pizza)kilo aldırıcı olanlardı
yoksa akşam yemekte balık ızgara ve bol salata
pazartesi yeniden başlıyoruz inşallah hepberaber
yaza fit giricez
gelsin yeni bikiniler

merhabalar ben de 2 kilo verdim
incilideniz çok teşekkür ederim
ama şimdilik eski diyetime dönmek istiyorum yine de takip ederim de yazarım da
hepinizi öpüyorum

canım harfiyen uydum . yağ tuz şeker asla kullanmadm tek tip yedim sadece . hiç kaçamak yapmadm . yeşilçay ve suda bol tükettim. sabahları yarım saat yürüdüm. ama akşamları yürümedm ondan mı acaba ?:bbo:

a.s.tatlım bu hafta ben de hic spor yapmadım. hatta yuruyuste yok denecek kadar az evden arabaya, arabadan iş yerinin önünde iniyorum. tum gun oturuyorum ve tekrar araba ile eve. evde de annem yatakta tum gun bunaldıgı ıcın birlikte tv izliyoruz. yani hic spor yapmadan 4 kg yakın verdim. belki metobolizma ile ilgilidir. yada verecek cok kilo olmayınca az gidiyordur.bilmiyorumkismile pasaklıda az vermişti. hemde spora ragmenbilmiyorumkismile sabah ne ile baslıyorsak onunla devam etmek gerektiği kuralına uymusmuydunbilmiyorumkismile

Ablacım size bişey sormak istiyorum
Benim bugün ikinci günümdü patates yiyordum ama çarşıya yürüyerek gittim,orda bayılcak gibi oldum yürüyemiyordum bi browni yedim eve geldim normal bişeyler yedim diyeti bozdum.otobüse binerken bile düşecek gibiydim.Korktum sağlığım bozulcak diye. eyvahedigeldismile

a.s.inan ben hic böyle bişey yasamadım. belki kan sekerin düsüyordur yada tansiyonun?? bilmiyorumkismile yada az yemis olabilirmisinbilmiyorumkismile biliyorsun bu diyette kalori hesabi yok. acıktıkca aclıgımızı bastıracak kadar yiyoruzbilmiyorumkismile ama yinede en dogrusu doktora gidip tansiyon ve aclık tokluk kan sekerine baktırmak.. bilmiyorumkismile tuz kullanmadıgın ıcın tansiyon dusmus olabilirbilmiyorumkismile
Ben bu diyeti hamile arkadaşa önerdiğiniz gibi karşık denesem yada başka bildiğiniz farklı besinlerle yapılabilcek haftada 2kilo kadar verdirecek diyet varsa önerebilir misiniz?

a.s.tatlım tek tıp beslenmek banada cazip gelmiyor aslındaeyvahedigeldismile ama baska turlude kilo vermek benim icin mümkün olmuyorkafamçokkarıştı ben tek tip beslenmemek icin bu diyeti asagıdaki gibi modifiye etmiştim haftada 1-1,5 kg gitmişti.
1.gun bol yesıllıklı patates salatası 2.gun et ve yogurt 3.gun meyva 4.gun sebze ve et 5.gun peynir, yogurt, yumurta sut (ürünleri yagsız light kullandım ve liste dısına cıkmadım) ama cok yavas geldi haftada 1-1,5 kilo bu yuzden tekrar diyeti orijinal haliyle uyguladım ve bu hafta 4 kg yakın verdimkaydirigubbakcemile2

arkadaşlar şöyle bir geriye gittim baktım herkez kilo vermiş listeyi görünce şok oldum kilo veren arkadaşlar diyet yaparken sporda yaptımı acaba
a.s.ben hıc spor yapmadım ve oturarak calısıyorum sude naz da yapmamıs gerci o ayakta calısıyoropuyorumnanaktan

ya ben hala anlamıyorum nasıl olduda 2.7 verdim harfi harfine uydum 3 gün de deli gibi spor yaptım..daha çok olmasını bekliyordum...baya inceldim ama bu yüzden de daha çok bekliyordum..yalnız ben dayanamayıp perşembe tartıldım 76.2 yim....cumartesi tartıldım 76.3 ????
ben son gün meyve yapmıştım yani perşembe yumurta cuma meyve..
meyveyi çok mu kaçırdım ki
yazayım gün içinde yediklerimi :
2 elma
2 kivi
2 muz
10 çilek
niye kilo vermek yerine aldım anlamadım:uhm:
çok mu yemişim kızlar lütfen biri bişey söylesin sabah da yazdım ama beni kimse iplemedisenağlama
bir de ben ne günü olursa olsun 8 den sonra yemedim hiçbişey..

a.s.tatlım 8 den sonra yememezlik etmemelisin diye düsünüyorumbilmiyorumkismile sudenaza da dediğim gibi ömür boyu yapamayacagın seylerle kendini sınırlamamalısın yani ömür boyu yapamayacagın spora baslamamak gibibilmiyorumkismile aclık hissetikce aclıgını bastıracak kadar yemelisin hani diyorlar ya az az sık sık yiyin diyezemuszemus bir de ben hic diyetlerde muz kullanmam. yedigin meyvalar cok degil zaten bu diyette miktar kıstlaması kalori hesabı yok.:eek:lmaz: ama miğdemizi büyütmemek adına az az sık sık yemekte fayda varyerimseniben bir de kabızlık cekmemek icin form cay kullanmanı öneririrm kabızlıkta kilo verememede cok önemli etkenopuyorumnanaktan

kizlarrrrrr hepinizi can-i gönulden kutluorumm masalllahhh hele 5 kilo veren arkadas helal walllaa...ortalamaya bakarsak 3 kilo gidio kesinnnn tam uyarsann..metobolizma hizliysa 4-5 te gidio demekk superrrr:hooray:

accayip gaza geldim malzemem hazir zaten sabah bende basliorummm,baslangic kilom 68-69 arasi:sm_cool:

yaaa sorum olucakk.. ben lahana suyu iciorum bi yandan herhangi bir bicimde etkilermi diyetii???...birakmakta istemiorum bayagi toparladi bu hafta :uhm:

ooo kizlar pek bi sakin buralar:)
panter cnm ekledim seni listeye
bu arada zalimi senide pazartesi baslayacaklar arasina aldim

bende baslamak istiyorum ama pazartesi degil sali gunu, cunku pazartesi burda tatil evde hep birlikte olunca uygulayamam, bilmem listeye alinirmiyim yada diger haftayami alinirim ,ama salidan itibaren kesin baslicam ,takipteyim burayi, genelde herkes kilo vermsi cok guzel ,ama benim orkum insallah hemen alinmaz

chatlaxx cnm ben de sabah basliyorum eklersen sevinirim..baslangic yukardada belirtmistim 68-69 arasi oynuyor...sositososito

nazalyam ve belitim yazdim kizlar sizi listeye
cicibici yrn baslayanlar arasina 69 kg ile yazdim
Sympatique baslangic kilonu yazarsan sali günü baslicaklar arasina alirim seni
bi listede kim hangi gün baslicaksa ona göre ayirdim
sirf pazartesi baslayanlari listeye aliyoruz diye bisey yok:) herkes dahil olabilir tabikide:)

Son düzenleme:
normalde pazartesi olmasi en iyisi tam uyguluyosun diyeti ,ama iste tatile denk geldi
canim en son 63 tum yarin sabah tartilip yazarim ben buraya ok

Son düzenleme:
normalde pazartesi olmasi en iyisi tam uyguluyosun diyeti ,ama iste tatile denk geldi
canim en son 63 tum yarin sabah tartilip yazarim ben buraya ok

yoo illa pazartesiden baslamaya gerek yok
bende bu hafta tekrar pazartesiden baslayip diger hafta persembeden baslicam tatil günleri sali ve carsambaya denk getirmek icin
peki yarin eklerim o zaman seni listeye opuyorumnanaktan

tmm bebegım tsk ederım acıklaman ıcın
ınss hepımız ıstedıgımız kılolara kawusuruz:)
dıyetı bozmadan tabııı:)))

kızlar banada ufak bir bilgi verir misiniz ilk sayfadakı diyetimi uygulayacagız
liste olayı nedir bilmiyorumkismile

liste nerde yaw bulamadim ben :)
canim bide mesela sebze ununde sadece bir sebze degil hepsi olabilir dimi
pates gununde sadece patatesmi ,salata olurmu, yogurtla falan yenilebilinirmi

tmm bebegım tsk ederım acıklaman ıcın
ınss hepımız ıstedıgımız kılolara kawusuruz:)
dıyetı bozmadan tabııı:)))

rica ederim cnm:)
ben bozmustum kaydirigubbakcemile3 ins bu sefer bozmayiz
Liv .!.:
kızlar banada ufak bir bilgi verir misiniz ilk sayfadakı diyetimi uygulayacagız
liste olayı nedir bilmiyorumkismile
cnm ilk sayfadaki diyeti uyguluyoruz
ama sabah ne ile basladiysak bütün gün onu yiyoruz
yani patates gününde sabah haslanmis patates yeyip bütün gün sadece haslanmis patates
sebze gününde örnegin kahvaltida salata yapip yediysek, bütün gün onlari yiyoruz
opuyorumnanaktan takildigin yerler varsa sor cnmopuyorumnanaktan
Sympathique .!.:
liste nerde yaw bulamadim ben :)
canim bide mesela sebze ununde sadece bir sebze degil hepsi olabilir dimi
pates gununde sadece patatesmi ,salata olurmu, yogurtla falan yenilebilinirmi
cnm liste 70.sayfada:) ilk sayfaya incilideniz msjina listenin linkini ekledi ordanda bakabilirsin:)
cnm istedigin sebzeleri yiyosun ama kahvaltida ne yediysen onla devam ediyosun
örnegin salatalik domates yediysen öglen bunlarin yanina ek olarak biber ekleyemezsin
yani sabah kahvaltida ne yiyosan bütün gün ayni seyleri yiceksin
patates gününde sadece patates yiyoruz yogurt fln yasak sadece yavan patates bu beni cok zorlamisti bu sefer ben yagsiz baharatsiz firinlicam patatesleri

sagol cvp için tatlım peki ya her gun aynı ogunu yemek saglıklı mı ? kılolara veda edecegiz derken saglıgımızdan olmayalım =(

ve son sorum =) 5 gunden sonrakı besleme nasıl olacak verdigimiz kıloları hızla alma durumu olmaz inş

sagol cvp için tatlım peki ya her gun aynı ogunu yemek saglıklı mı ? kılolara veda edecegiz derken saglıgımızdan olmayalım =(

ve son sorum =) 5 gunden sonrakı besleme nasıl olacak verdigimiz kıloları hızla alma durumu olmaz inş

valla sagliklimi degilmi pek bilmiyorum acikcasi :kedi:
5 günlük bi diyet 6 ve 7 günler ne istiyosan serbest yiyebilirsin
ama ben bu diyetin sadece 3 gününü yaptim 4.günü bozdum ve gercekten bozduktan sonra cok bisey yemek istemedi canim
galiba bünye diyete alisiyo ve cok fazla yiyemiyo diyeti biraktiktan sonra, buda kilo aldirmiyo olsa gerek
ama tabi diyetin tatil günlerinde asiriya kacarsan verdigin kilolari alma olasiligin var kaydirigubbakcemile3 ama gercektende insan cok fazla yiyemiyo
yani ben kendi adima konusuyum, diyete baslamadan önceki kadar istahim yok cok sükür zemuszemus

valla sagliklimi degilmi pek bilmiyorum acikcasi :kedi:
5 günlük bi diyet 6 ve 7 günler ne istiyosan serbest yiyebilirsin
ama ben bu diyetin sadece 3 gününü yaptim 4.günü bozdum ve gercekten bozduktan sonra cok bisey yemek istemedi canim
galiba bünye diyete alisiyo ve cok fazla yiyemiyo diyeti biraktiktan sonra, buda kilo aldirmiyo olsa gerek
ama tabi diyetin tatil günlerinde asiriya kacarsan verdigin kilolari alma olasiligin var kaydirigubbakcemile3 ama gercektende insan cok fazla yiyemiyo
yani ben kendi adima konusuyum, diyete baslamadan önceki kadar istahim yok cok sükür zemuszemus

oyyyyyy tatlım verdigin cevaplar için sagol =) diyet yaparak mideyi kucultugumuz için insanın yiyeside gelmez haklısın

pazartesi gunu bende listenize katılacagım ...umarım 5 kılo gider zaten 5 kilo fazlam var

X