Aşkitomuz KK nın biricik moda ikonası, gülen yüzü ameliyat oldu...

balpetegim

küçük prensin annesi
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2007
6.256
18
selam kızlar
aşkitomuz moda ve makyaj ikonamız,kalbi güzel,gülüşü güzel,yüreği hepsinden güzel arkadaşımız şu anda istanbul medilife hastanesinde ameliyat olmuş yatıyora.s.
yaklaşık 1 haftadır türkiyedeydi,bu haftasonunu da istanbulda birlikte geçirdik bitanemleŞenizgezdik ,dolaştık,hasret giderdikolumunekankayizsmile
bu sabah saat 11 de de ameliyat oldua.s.
onu tanıyan,bilen,seven tüm arkadaşlarına heber vereyim istedima.s
dualarımızı eksik etmeyelim çabucak iyileşsin o güleryüzü şen şakrak havasıyla aramıza geri dönsün noolur:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
seni çok seviyorum aşkitom,canım dostumŞeniziyi ki seni tanıdımopuyorumnanaktan
çabucak iyi ol ,aramıza dön...olumunekankayizsmile

gögüslerini kücülttürdü cnm ...
cok gecmis olsun insallah istedigi boyuta ulasmistir :) bir an önce aramiza döner

çabucak yenilenmiş süper bir afet olarak dönecek aramıza...
senii çook seviyoruz

Canım aşkitommmm, iyiki varsın bebeğimm,
Seni çok seviyoruz hep yanındayız,
Çok geçmiş olsun gönlümüzün prensesi....

cok gecmiş olsunnn canım benim aramıza bomba gibi dönersin insallah iyiki varsın cnmm çok öptümmm

ooooo emoş ne iyi ettin kuu sürpriz olacak burdan ona :)

hilmiyecim sen bu satırları okurken memişler tam kıvamında olmuş olcek inşallah :teytey:

çok geçmiş olsun yüzü güzel kalbi güzel arkadaşım :1hug:

Neyi vardı canıımm :KK43:
estetik ameliyat canım:kedi:
küçültme,toparlama:kedi:
gögüslerini kücülttürdü cnm ...
cok gecmis olsun insallah istedigi boyuta ulasmistir :) bir an önce aramiza döner
inşallah inşallah:Saruboceq:,özledim valla:gitme:
çabucak yenilenmiş süper bir afet olarak dönecek aramıza...
senii çook seviyoruz

Canım aşkitommmm, iyiki varsın bebeğimm,
Seni çok seviyoruz hep yanındayız,
Çok geçmiş olsun gönlümüzün prensesi....

cok gecmiş olsunnn canım benim aramıza bomba gibi dönersin insallah iyiki varsın cnmm çok öptümmm

ooooo emoş ne iyi ettin kuu sürpriz olacak burdan ona :)

hilmiyecim sen bu satırları okurken memişler tam kıvamında olmuş olcek inşallah :teytey:

çok geçmiş olsun yüzü güzel kalbi güzel arkadaşım :1hug:

eveeet o bizim canımız bitanemizolumunekankayizsmileŞeniz
aşkitom güzel kalplim,tatlı dillim bitanecik arkadaşım çabuk dön aramıza çok özledik seniii:gitme:

aşkıtoma gecmıs olsun memıslerı ıstedıgı gıbı olur insallah buyukmuydu hatırlamıyorum amasempatiksalakcinni

ay küçülttü müüü
naaptın aşkitooo küçültülür mü onlarrr
bana verseydin fazlası nı ben büyütcem diye sürmediğim halt kalmadııı

emoşum emeğine sağlıkkk umarımm sanı hilmiş gelince butun kk ya ılan ettığıniçin senı gebertmessss:)))))))))

AŞKITOMM canım çok geçmiş olsunnn tez zamanda iyileş bomba gibi gel aramızaaa yavrumm senı çok sevıyoruzzza.s.

ay zor bir ameliyattır inşallah istediğin gibi olurlar aşkitocum ordan aldırmışken lipo olayına da girseydin kızaklinialirimsmile geçmiş olsun

emoş ne iyi ettin şekerrr.. hilmiş im mıncırdım seni bitanemmmm ... memelerindeennn :jeyyar: tekrar çok geçmiş olsuunnnopuyorumnanaktan

geçmiş olsun gurbet kuşu, inşallah dilediğin memişlere kavuşmuşsundur

geçmişler olsun a.s.

X