Evinizde Kirden Ve Lekeden Eser Kalmasın İstiyorsanız Mutlaka Denemelisiniz

Barcman

PR UZMANI
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
10.363
31
Bunca yıldır evimi temizliyorum Ben böyle güzel bir ürüne ratlamamıştım
Eşimin satıcısından aldığı ENWEYıN LOC adlı ürünüyle halılarım, duvarlarım, koltuklarım ve mutfağımın heryeri lekesiz ve tertemiz oldu 3,4 litre suya bir kapak konulan bu ürün cidden bir harika Kimyasal içerikli değil kesinlikle durulama gerektirmiyor
Halılar koltuklar yumuşacık oluyor Ellerde öyle
Arabalarımızın deri koltuklarıda pırıl pırıl oldu
Ocak buzdolabı ayna vs heryerde kullanabilirsiniz
Ayrıca ayakları kokan varsa bu ürünle yıkarsa ayak kokusundanda eser kalmıyormuş
Şunu belirteyim kesainlikle bu ürünün satıcısı değilim Nerede bulabilirim türü soruları cavaplayamayacağım Sadece gerçekten bir mucize olan bu temizlik ürününü çok memnun kaldığım için paylaşmak istedim
Bu arada başlıktaki esir eser olacak yanlışlık yapmışım ilgili arkadaş düzeltirse sevinirim

Son düzenleme:
aa.
çok iyi oldu bunu öğrendiğim canım.
bende bir bakınayım internetten.
nerelerde satılıyormuş,araştırayım.

Barçmanım bu ürünleri biliyorum tanımtımlarda görmüştüm biraz pahalı idi o zamanlar şimdi nasıl bilmiyorum fiatları.
Ama tertemiz yapıyor herşeyi çamaşır filan sakız gibi oluyordu .
Sağol canımcım benim kaydirigubbakcemile3

aa.
çok iyi oldu bunu öğrendiğim canım.
bende bir bakınayım internetten.
nerelerde satılıyormuş,araştırayım.
İnternette bulursun sanırım canım

Barçmanım bu ürünleri biliyorum tanımtımlarda görmüştüm biraz pahalı idi o zamanlar şimdi nasıl bilmiyorum fiatları.
Ama tertemiz yapıyor herşeyi çamaşır filan sakız gibi oluyordu .
Sağol canımcım benim kaydirigubbakcemile3
,
Ankım oldukça büyük bir şişe 15 tlye almış eşim ama çok uzun süre gider diye tahmin ediyorum

Uzun zamandır kullanıyorum.:)))

Neden bizede tavsiye etmiyorsun:hulya:
Süper birşeymiş yaa Çamaşır suları vs Çıkarmıyor lekeleri bu harika

yaa kızlar bendeki loc da mı bir sorun var..ben de sırf bir arkadaşımı kırmamak için aldım..halılarımı sildim üzerinde durulamaya gerek yok yazıyor durulamadım ve halılarımın tüyleri deterjanlı deterjanlı kalır ya bişey sertleşir aynen öyle oldu..bu sefer de yumoşlu suyla durulamak zorunda kaldım tüyleri yumuşasın diye.bu arada konsantre monsantre ama bence pahalı bir ürün..birdaha almam..halılarda arap sabununa devam sonuçta duruladıktan sonra...

İnternette bulursun sanırım canım

,
Ankım oldukça büyük bir şişe 15 tlye almış eşim ama çok uzun süre gider diye tahmin ediyorum

Neden bizede tavsiye etmiyorsun:hulya:
Süper birşeymiş yaa Çamaşır suları vs Çıkarmıyor lekeleri bu harika

İyiyimiş o zaman fiatı hemde uzun süre gider almak lazım wallaha

yaa kızlar bendeki loc da mı bir sorun var..ben de sırf bir arkadaşımı kırmamak için aldım..halılarımı sildim üzerinde durulamaya gerek yok yazıyor durulamadım ve halılarımın tüyleri deterjanlı deterjanlı kalır ya bişey sertleşir aynen öyle oldu..bu sefer de yumoşlu suyla durulamak zorunda kaldım tüyleri yumuşasın diye.bu arada konsantre monsantre ama bence pahalı bir ürün..birdaha almam..halılarda arap sabununa devam sonuçta duruladıktan sonra...
Kesinlikle taklittir diyorum yumuşacık oluyor halılar

tşk ederim burası küçük bi yer ankaraya gidersem bakaçağımmm
benimde duvar halı silmeye bekliyorrsempatiksalakcinni

kimyasal içerikli değilse neyle temizliyor? internetten bulmaya çalıştım ama bulamadım içeriğini yazar mısın canım?

Annemin yıllardır, benimde evlendiğim ilk günden beri evimden eksik etmediğim bir ürün LOC
Zaten bir de Domestosum var ikisi baş tacım zemuszemus

bende yıllarca kullanıyorum yok bu ilaçların üzerine muhteşem halı cam heryere kullanılabilir

kimyasal olmadığını nereden biliyorsunuz o halde?
Ben kimyager değilim Ama ürünün bitkisel olduğunu bilmem için nedenlerim var
Birincisi ürünü getirttiğimiz kişi güvendiğimiz bir dostumuz
Bunları paylaşmadım ama eşimin çalıştığı hastanedeki hemşirelerden biri ayda bir saçlarını bu ürünle yıkıyor
LOClu kirli sularla bitkilerini sulayıp bitkilerinin çoştuğunu söyleyenler var
Ben bunlarıdenemedim ama son bir haftadır ellerim loclu sularda Diğer deterjanlarda kızaran ve kuruyan ellerim yumuşacık Haliyle üründe kimyasal madde olmadığını düşünüyorum
Aynalarımdada kullandın locu durulamadan sadece kurulayarak muhteşem bir parlaklık elde ettim

Son düzenleme:
ablacım bu tür ürünleri maalesef kullanmadan anlayamıyoruz
ama tedirginliğimiz sadece alana kadar oluyor
eve getirip kullanmaya başladıktan sonra anlaşılıyor farkı zaten

ayrıca bu ürünü satan markanın tüm ürünleri kimyasal içeği olmayan ürünler
benim çok etkilendiğim bir şey olmuştu tanıtımı yapan bayan kullandıkları ambalajların, şişelerin vs toprakta kısa bi sürede eriyebildiğini toprağa zarar vermediğini söylemişti

bende kullanıyorum ablacım yaklaşık 3 senedir
ben çamaşır makinasına da bi parça döküyorum abartmadan çamaşırlarda da iyi sonuç veriyor
beni ençok memnun eden kısmı temizlik olayı tamam zaten ama
temizliği yaptığınız bezi ne kadar kirletirseniz kirletin loclu suyla yıkayınca
sanki hiç kirlenmemiş gibi tertemiz çıkıyor
ama en iyi sonucu halıda veriyor

bu aralar halılarım elden geçmek istiyordu hemen bulup almalıyım teşekkürler ...

X