-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

nisan canım aşağıdaki takımı beğendiğini belirtmişsin ayyy kızlar pek beğenmedi sanırım ya kararsız kaldım

kızlar nasıl sizce 69 Tl takımın içinde
Büyük Çay Kavanozu: 1 Adet,
Büyük Şeker Kavanozu : 1 Adet,
Büyük Tuz Kavanozu : 1 Adet,
Küçük Karabiber Kavanozu : 1 Adet,
Küçük Kırmızıbiber Kavanozu : 1 Adet,
Küçük Kekik Kavanozu : 1 Adet,
Küçük Kahve Kavanozu : 1 Adet,
1.Sınıf Porselendir

[url=http://urlal.com/dqqf][/URL]

DaMla*, asmin44, Levrek, sirkencubin kızlar nasılsınız

hilalimmmmm ben buradayım da sen yoksun bak şimdi bir,ikincisi şu gelinliği tekrar eklesene yavru kuşummmmm

Adaer ben iyiyim sağol sen nasılsın? Ben baharat takımını daha yeni görüyorum çok hoş duruyor. Güle güle iyi günlerde kullan.

tatlım güzelmiş benceeee fiyatda uygun gibi :) içine sindiyse al :)

Tamam canım ekliyim :)

Evet canım diktirmek istemiyorum :)
nişanlığımı diktiriyodum şanssız olaylar yaşadım cesaretim kırıldı
giyip deniyorum glinlikleri hangisi yakışırsa onu almayı düşünüyorum

Adaer ben iyiyim sağol sen nasılsın? Ben baharat takımını daha yeni görüyorum çok hoş duruyor. Güle güle iyi günlerde kullan.

tatlım almadım henüz sadece düşünüyorum,kararsız kaldım sizlereden fikir alayım dedim

tatlım güzelmiş benceeee fiyatda uygun gibi :) içine sindiyse al :)

Tamam canım ekliyim :)

bebeğim ayyy bu sen misin şimdi yerim ben seni bu ne naiflik bu ne sade bir masumluktur,gelinlikten çok sana bayıldım kız ben opuyorumnanaktan

hehehehe çekmeee kızzz
pişti olduumuzu da çaktırmaaaa kaydirigubbakcemile3

akşam üst dolaptan indirip zar zor çektim zati :))

cimcime canım güle güle kullan balım hepsi çok güzelmiş

saol canıım

cimcimee terliklerin benimkinin aynısı
çok seviyorum çok güzellerr bayanssulusmile

seninledemi pişti oldum :))
Sözlümün zevki ama giyince ayakta çok güzel duruyo...

ya ben neden göremiyorum :KK43:([/B]

Son düzenleme:
hilalll canım sen kaç bedensin,bedenine göre hemen bulabiliyor musun ayrıca bu gelinliğe ne kadar fiyat verdiler?

Evet canım diktirmek istemiyorum :)
nişanlığımı diktiriyodum şanssız olaylar yaşadım cesaretim kırıldı
giyip deniyorum glinlikleri hangisi yakışırsa onu almayı düşünüyorum

Aslında en mantıklısını yapıyorsun canım. Ben de diktirmeyi istemiyordum geçen gün ben de bir kaç modaevine gittim; hazır gelinliklerinden denedim üstüme tam oldu. Üstünüze uyguladığımızda daha düzgün olur dediler. Aklımı karışıtırdılar.

herkese selamlarrrr. aldıklarınızı güle güle kullanın inşallahhh.
gelinlik çok hoş olmuş. hilal
ada nasılsın uzun zamandır görüşemiyoruz. neler yapıyorsun. nasıl gidiyor.

tabi canım daha düzgün olur ben mesela çiçek varya resimlerde o çiçeği uzatıcam yani tek askım o çiçeklerden olucak eğer bunu alırsam bu boyundan bağlamalı tek askısını kalınlaştırıcam tek askısı o çiçeklerle döşencek bu fermuarlıydı ama tam oldu bedenime zorlanmadım ama genelde moda evlerinde arkasına fermuar takmazlar kiraladıklarında yada sattıklarında alana kişinin bedenine göre takılır

Adacım kıyafetlerde m beden giyiniyorum ama kiloluyum 56 kilodayım :KK43: Göğüsler 85-90 arasında gidip geliyo
zaten bu gelinliğin göğüs bölümü çok dolgun kendinden bide benimkiler büyük kötü durdu kaydirigubbakcemile3
650 tl istiyolar gelinliğe

görünmüomu cimcimem yav :KK43:

X