En güzel yatak odası seçelim mi?

benEceA

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2009
19.069
1
34
Bayanlar burda evimizin resimleriniz paylaşıyoruz bizde dedik ki
yarışma yapalım katılmak isteyenler salonlarının resimlerini eklesin daha sonra da
aksesuarları en iyi kullanan yerleşimi en güzel yapan üyemizi seçelim ne dersiniz yorumlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum

katılmak isteyen arkadaşlar resimlerini 1 şubat pazartesi gününe kadar bana göndermeleri gerekiyo
Kurallar:
1. en fazla 3 adet fotoğrafla katılabilirsiniz
2. birden fazla fotoğrafı birleşterebilirsiniz
3. fotoğrafların üzerine nick yazılmayacak ne olursa olsun yarışma sonuna kadar nickler deşifre olmayacak nicki açıklanan yada açıklayan elenir
4. daha önce eklediğiniz fotoğrafla katılabilirsiniz yeter ki kendi eviniz olsun
eklenecek bişey olursa burdan takip edersiniz

Son düzenleme:
Bayanlar burda evimizin resimleriniz paylaşıyoruz bizde dedik ki
yarışma yapalım katılmak isteyenler salonlarının resimlerini eklesin daha sonra da
aksesuarları en iyi kullanan yerleşimi en güzel yapan üyemizi seçelim ne dersiniz yorumlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum
Wuuu çok hızlısın kaydirigubbakcemile3Ama salon yapıldı, ikincisi olur mu? Gerçi ilki yapılalı 1 sene olmuş, olur herhalde.

Wuuu çok hızlısın kaydirigubbakcemile3Ama salon yapıldı, ikincisi olur mu? Gerçi ilki yapılalı 1 sene olmuş, olur herhalde.

olur ya neden olmasın o yarışma yapıldığında ben burda bile değildim :roflol:

ama benim salonumda duvardaki fotomla 2 melegimden baska aksesuar yok sevmiorummafoldumben

bence aksesuar degılde butun bır salon olarak ele alınmalı
hem bız kız tarafıyız yatak odası yarısması yapalımkı evlenecek kızlaraada fıkır olsun :jeyyar:

bence aksesuar degılde butun bır salon olarak ele alınmalı
hem bız kız tarafıyız yatak odası yarısması yapalımkı evlenecek kızlaraada fıkır olsun :jeyyar:

tabii ki bütün olarak bakılcak işte duvarlar renkler aksesuarlar yerleşim
dur kızz yavaş yavaş yapıom direk yatak odası olmasın dedim ama söz bundan sonrakji yatak odası olcak

tmm o zaman canım bende varım bende

yaşşaa canım

tabii ki bütün olarak bakılcak işte duvarlar renkler aksesuarlar yerleşim
dur kızz yavaş yavaş yapıom direk yatak odası olmasın dedim ama söz bundan sonrakji yatak odası olcak
tamam canım yatak odası yarısmasıda gecıkmesın lutfeenn zemuszemus

herkesın evını paylasması çok hoş. nişanlıyım evlılık hazırlıgı yaparken benim gibilere çok faydası oluyor. sizleri takip etmeye devam

Hainnn, hemen şart koşuyor salakcinni İyi hadi öyle olsun eve gidince çekem bari resimleri :ecrin_bebek:

kim hain ben kanatsız meleğim yaa kötükedihüsokötükedihüso
tamamdır başlık ve konu değişiyo gelsinn resimlerrr

eccem 1den fazla resim göndericez dimi, çünkü benim oda küçük ve birkaç açıdan foto almam lazım.

İçimiz dışımız yarışma oldu hee :roflol:B&M nerdesin??? Yolla hadi resmi hihoyyyt

benimde öle valla
mesaj kutumu temizleye temizleye bi hal oldum

eccem 1den fazla resim göndericez dimi, çünkü benim oda küçük ve birkaç açıdan foto almam lazım.

en fazla 3 resim gönder canım
istersen kolaj yapabilirsin

X