şafak sayarken zayıflamak isteyen güzeller buraya :)

elvin06

Güneş doğdu :)
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2009
897
0
evet arkadaşlar malumunuz şafak sayıyoruz sevdiceklerimiz kocalarımız uzaktayken

yiyip bitiricek kafa bulamayan bayanlar olarak bizde biraz kendimizi yiyip bitirelim

dedik.:)

zayıflamaya başlıcaz... onlar gelene kadar daha fit daha güzel olmak için...

herşeyden önce kendimiz için her gün bişeyler yapıp zayıflama adına burda paylaşalım..

bugün tartılma günümüz olsun ya da yok yok yarın sabah olsun ki :) sabahları insan daha

zayıf oluyor tartıda.. yarın sabah burda yazarak başlayın.. akşam eve giderken

sirkelerinizi, yeşil çaylarınızı, diyet bisküvilerinizi alın şekerlerim.. ha bu gece yatarken de

kendımizi onlar geldiğinde olmak ıstedgımiz gıbı hayal edelim :)

kuzuucuumm
ben sabah tartılmıştım 66,6 kg :KK70:
darısı yarın sabahaaa

hoşgeldin idencim :) bende yarın sabah tartılıp hemen yazıcam..

evet başlama tarihimiz yarın 14.01.2010

hayır tarih falan da yazıyorumki iddialı olsun :):) opuyorumnanaktan

üff sormaaaa yaaa ama neden biz şafak sayarak zayıflayanlarız :KK70:

başlık atmaya kalkarsak her gün yüzlerce başlık açılabilir pazartesi başlayanlar oldu mesela cuma başlayanlar da olabilirdi böylelikle haftanın tüm günleri.. daha sonra işyerinden diyet yapanlar :)) arkasından evde oturanlar.. sizin gibi şafak sayanlar :)) sonra neler olabilir eşi yurt dışında çalışıp uzakta olanlar vs vs şimdi uydurdum hepsini ama arkadaşlar ciddi bölüm kirliliğine ve zapdedilemez konulara dönüşüyor herkes istediği başlığı açarsa anlayış göstereceğinizi tahmin ediyorum üzgünüm..

paylaşım yapabileceğiniz linki vereyim

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/194158-zayiflamak-isteyenlerin-paylasim-alani.html

X