Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

neyin vardı balım geçmiş olsun biliyosun yokum ben bi kaç gün fransızkalmayım yani
aman dikkat et kendineeee

canım bilmiyorum sıkıntıdanmıdır nedir kalbimden parmaklarıma kada vuran bir sıkışmamı desem ağrımı desem bilemiyorum bişi vardı allahım ölüyorum sandım eşim dr a götürecekti teyzemlerdeydik ben gidecektim sonra vaz geçtim yolda dedim eve gidelim sen bana biraz masaj yap öle yaptık biras rahatladım midem bi yandan karmakarışık yanıyor kaynnıyor sanki bulanıyor birde bu sabah daha iyiyim canım

kızz bizimki bi tarafını parmakladı bilmiyorumkismileeline geldi diye bozdu moralinii.. yanii gereksiz bişey yüzünden.
amannnnn ya bende bişey oldu sandım korktum balım yaaaa hiç gerek yok böyle bişey serken öğrensen ne olacak geç ögrensen ne olacak
sadece kendini üzüyosun yapma balım benim bi tanıdığımın bebişi karnında sakattı
6 aylıkken 9 ayda doğuracağı zaman sakat falan olmadığı ortaya çıktı buda aynı ona benziye kendini erkenden üzme kuzum yaaa ne olacağını sonramızın Allah bilir kendini sitrese sokma hayatım rahat ol birazzzopuyorumnanaktan

amannnnn ya bende bişey oldu sandım korktum balım yaaaa hiç gerek yok böyle bişey serken öğrensen ne olacak geç ögrensen ne olacak
sadece kendini üzüyosun yapma balım benim bi tanıdığımın bebişi karnında sakattı
6 aylıkken 9 ayda doğuracağı zaman sakat falan olmadığı ortaya çıktı buda aynı ona benziye kendini erkenden üzme kuzum yaaa ne olacağını sonramızın Allah bilir kendini sitrese sokma hayatım rahat ol birazzzopuyorumnanaktan
valla onun yerinde olsam sakat dyenlere dava açardımmm.. zavallım nekadar çok üzmüştür kendini harab etmiştir yaa.

canım bilmiyorum sıkıntıdanmıdır nedir kalbimden parmaklarıma kada vuran bir sıkışmamı desem ağrımı desem bilemiyorum bişi vardı allahım ölüyorum sandım eşim dr a götürecekti teyzemlerdeydik ben gidecektim sonra vaz geçtim yolda dedim eve gidelim sen bana biraz masaj yap öle yaptık biras rahatladım midem bi yandan karmakarışık yanıyor kaynnıyor sanki bulanıyor birde bu sabah daha iyiyim canım

çoookkk geçmiş olsun balım dikkat et kendine aman kafayı bebişe çok takma psikolojik olarak vücudun rahatsız oluyodur balım rahat ol relaks

neyse ben kaçarrr kociş çağırıyo gene gelirimmmm kontoleee kuzum rahat ol bacımmm üzme kendini stres yapma biliyosun sters yapınca hiç olmuyo onun için rahat ol balım hadi öptümmmmm hepinizizemuszemus

çoookkk geçmiş olsun balım dikkat et kendine aman kafayı bebişe çok takma psikolojik olarak vücudun rahatsız oluyodur balım rahat ol relaks

sağol canım bilemiyoruum bende neden oldu ama büyük ihtimalle stresten oldu dün çok kötüydüm zaten benimkisi erken öğrenme çabası değil nasıl desem sanırım ümidim çok ama negatif sonucu düşününce çok üzülüyorum evinin dediği gibi o parmakla kontrol de negatif olduğunu düşündürdü iyice üzüldüm ama tatlıkıs göğüslerimin uclarını görsen az önce baktım kenarlarındaki küçük kabarcıklar varya o kadar belirginleşmişlerki eşim bile şaşırdı dün yani nedir bu bilemiyorum

selam kızlar... benden bugün bir öneri... ben okuyorum da genelde hep bebek muhabbeti yapılıyor ya burada insan ister istemez sıkıyor canını...ben bile 1 kere denememize rağmen eşimle acaba mı demeye başlayıp test yaptım... e hepimizde bilmiyormuyuz bu işin stresle olayı çok olumsuz... bebekten değilde bazı günler bari sıkıntılarımızı paylaşsak ne biliyim sohbet etsek... evet başkaları ile bu konuları konuşamıyoruz hatta özürlü gibi bakılıyor hatta kadın olarak bile görmeyenler var... ama biz gerçeği biliyoruz burada hepimiz anlyoruz birbirimizi ama sürekli konuşmakta sanki insanı bazen psikolojik olarak olumsuz etkiliyor... konu karıştımı bilemedim ama içimden gelenleri yazdım kızlarr... hepinizi öpüyorum sanada geçmiş olsun kuzunaz... bak mesela bence bu yaşadığın olayda stresten acabamı diyip durmaktan bence bir an önce testini yaptır bacım... o gelmezsede anlaki zamanı gelmemiş allah hepimiz için en hayırlı zamanı biliyor...şükür olsun

günaydınnn kızlar iyisiniz inşallah
kuzucum sende cok sıktın kendini ortada elle tutulur bişey yok. moralini 0 a indirdin yani.
dur bakalım cok kendini kaptırmadan bekle umduunu kaybetme.
hem böyle yaparak adet düzeninide şaşırtırsın zaten bizimkiler düzensiz.
2 gün kaldı sabret ve lütfen iyi şeylerden bahsedelim bugün.

hoş buldumm opuyorumnanaktan
nasılsınız bakalımmm
benim çok karnım ağrıyoo çookk öyle bi eve gidip yatasım var ki anlatamam sizeeeboshayallersmile

geçmiş olsun caanım benim anlıyorum seni off adet olma sıkıntısıda bi başka :KK43:(((

selam kızlar... benden bugün bir öneri... ben okuyorum da genelde hep bebek muhabbeti yapılıyor ya burada insan ister istemez sıkıyor canını...ben bile 1 kere denememize rağmen eşimle acaba mı demeye başlayıp test yaptım... e hepimizde bilmiyormuyuz bu işin stresle olayı çok olumsuz... bebekten değilde bazı günler bari sıkıntılarımızı paylaşsak ne biliyim sohbet etsek... evet başkaları ile bu konuları konuşamıyoruz hatta özürlü gibi bakılıyor hatta kadın olarak bile görmeyenler var... ama biz gerçeği biliyoruz burada hepimiz anlyoruz birbirimizi ama sürekli konuşmakta sanki insanı bazen psikolojik olarak olumsuz etkiliyor... konu karıştımı bilemedim ama içimden gelenleri yazdım kızlarr... hepinizi öpüyorum sanada geçmiş olsun kuzunaz... bak mesela bence bu yaşadığın olayda stresten acabamı diyip durmaktan bence bir an önce testini yaptır bacım... o gelmezsede anlaki zamanı gelmemiş allah hepimiz için en hayırlı zamanı biliyor...şükür olsun

biz aslında konuşuyoruz canım burasıda öle bi topik aslında biz her sıkıntımızı konuşuyoruz bazen konu dışına çıkıyoruz ki acaba editör kızarmı konu dışına taştığımız için diye düşünmüyor değilim çünki geyik muhabbetleri topikleri var ya o bakımdan kısabilir kaydirigubbakcemile3 ama şu aralar ben başka ibşi düşünemez oldum o yüzdende herkes aynnı şeyi konuşmak zorunda kalıyor benim yüzümden farkındayım

günaydınnn kızlar iyisiniz inşallah
kuzucum sende cok sıktın kendini ortada elle tutulur bişey yok. moralini 0 a indirdin yani.
dur bakalım cok kendini kaptırmadan bekle umduunu kaybetme.
hem böyle yaparak adet düzeninide şaşırtırsın zaten bizimkiler düzensiz.
2 gün kaldı sabret ve lütfen iyi şeylerden bahsedelim bugün.

haklısın canım 2 gün kaldı bugün biraz daha iyiyim midemde daha iyi dün çok kötüydü yanıyor böle sanki kaynıyordu 2 gün var ama hiç adet belirtim yok umarım bebiş yoksada adetimi geciktirmiyorumdur oda ayrı bir ümit ayrı bir stres oluyor çünki

haklısın canım 2 gün kaldı bugün biraz daha iyiyim midemde daha iyi dün çok kötüydü yanıyor böle sanki kaynıyordu 2 gün var ama hiç adet belirtim yok umarım bebiş yoksada adetimi geciktirmiyorumdur oda ayrı bir ümit ayrı bir stres oluyor çünki[/QUOTE]

dur bakalım cnm gelecek günler neler getirecek..hepimizin yüzü gülsün inşallah.
benimde 20. günüm genelde 30 günde bir oluyorum ya benimde 10 günüm kaldı
yeni umutlar işte umut biterse hayat biter hergünümüz bir sonraki günün hayaliyle geçmiyormu bebek olunca bir sonraki ay oluyor. allah ömür versin kızlar kocalarımızla bi römür boyu mutlu olalım inşallah aşkımzıın meyveleride olur mutlu mesut yaşar gideriz allah yokluğunu aratmasın.

haklısın canım 2 gün kaldı bugün biraz daha iyiyim midemde daha iyi dün çok kötüydü yanıyor böle sanki kaynıyordu 2 gün var ama hiç adet belirtim yok umarım bebiş yoksada adetimi geciktirmiyorumdur oda ayrı bir ümit ayrı bir stres oluyor çünki

dur bakalım cnm gelecek günler neler getirecek..hepimizin yüzü gülsün inşallah.
benimde 20. günüm genelde 30 günde bir oluyorum ya benimde 10 günüm kaldı
yeni umutlar işte umut biterse hayat biter hergünümüz bir sonraki günün hayaliyle geçmiyormu bebek olunca bir sonraki ay oluyor. allah ömür versin kızlar kocalarımızla bi römür boyu mutlu olalım inşallah aşkımzıın meyveleride olur mutlu mesut yaşar gideriz allah yokluğunu aratmasın.[/QUOTE]

inşalalh canım güzel söylemişsin allahım yardım etsin sabır versin bize eşimide unutmuşum gerçekten gözüm onuda görmüyor dün zavallı adam telefonumu kaybettim diye gitmiş bana çok ögüzel özellikleri olan bir telefon almış ayarladı öğretti anlattı daha telefonu bir kere elime alıp kurcalamış değilim canımın sıkkın olduğunuda anlıyor sürekli sanırım beni mutlu etmek için bişiler yapmaya çalışıyor bilmiyorumkismile

biz aslında konuşuyoruz canım burasıda öle bi topik aslında biz her sıkıntımızı konuşuyoruz bazen konu dışına çıkıyoruz ki acaba editör kızarmı konu dışına taştığımız için diye düşünmüyor değilim çünki geyik muhabbetleri topikleri var ya o bakımdan kısabilir kaydirigubbakcemile3 ama şu aralar ben başka ibşi düşünemez oldum o yüzdende herkes aynnı şeyi konuşmak zorunda kalıyor benim yüzümden farkındayım

sen beni yanlış anlıyorsun... benim dediğim çok gaza getirince bizsonra olmazsa çok kızıyorum, o kadar üzülüyorum ki acınızı düşünüp... tabiki kötü niyet yok ama umutla beklemek sadece üzen beni.... hayırlısı olsun hepimize....

sen beni yanlış anlıyorsun... benim dediğim çok gaza getirince bizsonra olmazsa çok kızıyorum, o kadar üzülüyorum ki acınızı düşünüp... tabiki kötü niyet yok ama umutla beklemek sadece üzen beni.... hayırlısı olsun hepimize....

yok canım ben seni yanlış anlamadım ki yanlış bişide sölemedim zaten demek istediğim aslında başka şeyler konuşmak için tam yeri burası biz bazı arkadaşlarla uzun süredir burda olduğumuz için hep başka şeyler konuşuyoruz çoğu zaman bebek konusunu unuttuğumuz da oluyor mesela ama her yeni gelen arkadaş haliyle kendi sorununu anlatıyor ve hergün yeniden gündeme gelmek durumunda kalıyor aslında kafamızın dağılması çok güzel tabiki farkındaysan bende 2 gündür başka bişi düşünmüyorum hep bebek konusunu konuşuorum bu yüzden kendimde çok üzülüyorum arkadaşlarımıda üzdüm elimde olmadan bende isterim çok kafamın dağılmasını ama şu aralar elimde değil gibi

kızlar annemin her hafta gittiği bi kuran grubu var yarın da anneme geleceklerrr
ikram olarak iki çeşit börek yapcak bende tiramisu yapcam anneme ama yanına da iki çeşit salata tarzı bi şi düşünüyo bulamadık fikir verir misiniz bana neler olabilirr
pek bi panik olmu durumda annem :))

bence şunu düşünmeye çalış.... eğer şimdi hamile değilsen belkide bir şans..malum o sıcak yaz günlerinde yapış yapış hamile olacaksın veeee doğurduğundada eve bağımlı olacaksın... bebekle şöle park bahçe geçemeyeceksin.... pişittt... ne dersin belki hamile değilsen Allahım sana kıyamıyacakta o yüzden olacak...:)))

kızlar annemin her hafta gittiği bi kuran grubu var yarın da anneme geleceklerrr
ikram olarak iki çeşit börek yapcak bende tiramisu yapcam anneme ama yanına da iki çeşit salata tarzı bi şi düşünüyo bulamadık fikir verir misiniz bana neler olabilirr
pek bi panik olmu durumda annem :))

çin pilavı yap...istersen yazarım tarifini

X