MıZMıZ & BaŞıYaZMaLı BuLUŞTu..!

BaSiYaZMaLiKiZ

"MuSMuTLu"
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
5.174
2
flashh flashh beklenen buluşma gerçekleşti kaydirigubbakcemile2

mızmız'ımla buluştuk ,beraber harika vakit geçirdik,yedik içtik ,eğlendikkaydirigubbakcemile5

çok uzun zamandır planladığımız ama nihayet bugüne nasip olan cevahir buluşmasını gerçekleştirdik vereliniortak

günün sonunda pek ayrılasımız olmasa da en yakın zamanda bir araya gelmek koşuluyla vedalaştık opuyorumnanaktan

dsc02779.jpg
[/URL][/IMG]

ayyy iki fistik bulusmusssss, valla yüzünüzü göremesekte, cok seker gözüküyosunuz canimmm opuyorumnanaktan
valla keske bende bulusabilsem ama malumm cok uzaktayiz :ecrin_bebek:

beklenen resimler işteee kaydirigubbakcemile3 canlarım,çok güzel bi buluşma olmuş.. dostluğunuz,dostluğumuz daim olsun inş.kaydirigubbakcemile5

ayyy iki fistik bulusmusssss, valla yüzünüzü göremesekte, cok seker gözüküyosunuz canimmm opuyorumnanaktan
valla keske bende bulusabilsem ama malumm cok uzaktayiz :ecrin_bebek:

o zaman kıyafetlerınız cok guzelmiş diyeyim kaydirigubbakcemile3

dostlugunuz daim olur ınsallah :hulya:

beklenen resimler işteee kaydirigubbakcemile3 canlarım,çok güzel bi buluşma olmuş.. dostluğunuz,dostluğumuz daim olsun inş.kaydirigubbakcemile5

amin kızlar amin..:Saruboceq:

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

hepinize teşekkürler kızlar...yazmalımında dediği gibi çok güzel bigün geçirdik...tatlı muhabbetimize devam etmek için en kısa zamanda tekrar buluşucaz inşallah kaydirigubbakcemile5

çok kıskandım ....
sinir oldum...

ben neden yokum burda.
siz yiyip içerken ben çalışıyorumda ondan....

şaka bir yana ikinizde çok tatlısınız.

ama çok az resim ya başka yokmu ben doyamadım...

çok kıskandım ....
sinir oldum...

ben neden yokum burda.
siz yiyip içerken ben çalışıyorumda ondan....

şaka bir yana ikinizde çok tatlısınız.

ama çok az resim ya başka yokmu ben doyamadım...

saol canımm..bidahakine sensiz olmaz zaten..yaa var ama kamufle edince ortada pek bişi kalmıyodu,o yüzden tek resim koymayı düşündük..
ne guzel olmuşyerimseniben guzel cıkmıssınız kızlar, ama foto bıkactane daha yayınlasaydınız ıyı olurdu..

teşekkürler.bidahakine inşallah a.s

X