Çeyiz hazırlığı ve fikir paylaşımlarımız (Sohbet bölümü)

yatak örtüsü ne aldın böcük
süslü mü yoksa sade mi:)

böcükcüm evin çok güzel olmuş. maşallah:nazar: allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin. bu arada bardaklarımız aynııııı kaydirigubbakcemile5 . ben çok severek aldım o bardakları. çok şekerlerrrr

yatak örtüm sade ama onu sermedık
dantellı pıkem ve nevresımım vardı onu sermışler

songacım cok tşkler cnm
o bardaklar genelde herkeste var

papıcım bende öle ypcam zaten evde naıslsa boş durcam işim yok bısey yok
akşama kadar onlarla uğrasırım artık

gelınlığımı persembe alcam cnm

hoşgeldin hamarat hatun , hayırdır gece gece örgüyü bıraktında nasıl geldin buralara ...sırnaşık şey

gelişimle gidişim bir olmuş canım :roflol:

gelinliğinin resmi varmı böcüğün ekledi mi daha önce?

papiş hediyeni yakında :eek::eek:

inş beğenirsin hakkında hiçbirşey bilmiyorum çok zorlandım..

anaa yazmalımm yolladınmı sen :)) tahmin edebiliyorum aynı zorluğu bende yaşadım alırken, olsun önemli olan gönlümüzden geçen zaten :)

ya kızlar tam istediğim stickeri buldum ama satın alamıyorum.sadece havale ile ödeme var diyor. nasıl oluyor bu havale ile ödeme ?

işte bu. mutfak için istiyorum bunu arkadaşlar. hem fiyatı da iyi. 55 parça ve 30 tl

sticker.png

şu bağları kullanmam mesela. lolipopları dağıtırım sadece duvara.

bu ürünler ne işe yarıyor kızlar ?
1.cisi
İYİ BİR UYKU ÇEKMEK GİBİ
İnce çizgilerin, şişkinliğin ve koyu halkaların görünümünü önemli ölçüde azaltır. Yerel Ticaret ürünü shea yağı ve yosun özü içerir. 15 ml

2.ürün
C VİTAMİNİ GÖZ CANLANDIRICISI
İYİ SIRDAŞ
Uykusuz saatler, gece hayatı, eğlence... Gözleriniz bunları açığa vurmasa daha iyi olmaz mı? İşte size C vitamini içeren bir jel krem. 15 ml
umursamaz olurmuyum balımmmmmm
biliyorsun bizimkiler geleceği için heycanlıyım ha bire bir şeyler yapuyorum planlar yapıyorum sarmalar sardım ona ver yerimseniben

ımmm CADIARZU kız gülçin neden paketlemedin hediyeyi kızz:roflol:
Ne bileyim yorum yapmayınca öyle düşündümm bi annn :1hug:
Evet kızz gülçinn niye not yazmadınn bannaa :dilcikar:
ya kızlar tam istediğim stickeri buldum ama satın alamıyorum.sadece havale ile ödeme var diyor. nasıl oluyor bu havale ile ödeme ?

işte bu. mutfak için istiyorum bunu arkadaşlar. hem fiyatı da iyi. 55 parça ve 30 tl
şu bağları kullanmam mesela. lolipopları dağıtırım sadece duvara.
ayyy renklerii çok şekerr çok tatlııymışş...
Havale demek senin hesabından karşı tarafın hesabına para aktarmak demek.Bir nevi nakit işlemm yerimseniben

1.cisi
İYİ BİR UYKU ÇEKMEK GİBİ
İnce çizgilerin, şişkinliğin ve koyu halkaların görünümünü önemli ölçüde azaltır. Yerel Ticaret ürünü shea yağı ve yosun özü içerir. 15 ml

2.ürün
C VİTAMİNİ GÖZ CANLANDIRICISI
İYİ SIRDAŞ
Uykusuz saatler, gece hayatı, eğlence... Gözleriniz bunları açığa vurmasa daha iyi olmaz mı? İşte size C vitamini içeren bir jel krem. 15 ml

Ne bileyim yorum yapmayınca öyle düşündümm bi annn :1hug:
Evet kızz gülçinn niye not yazmadınn bannaa :dilcikar:

ayyy renklerii çok şekerr çok tatlııymışş...
Havale demek senin hesabından karşı tarafın hesabına para aktarmak demek.Bir nevi nakit işlemm yerimseniben

krem bilgileri için sağol canım. havalenin öyle olduğunu biliyorum da, bilmediğim havale ile sipariş olayı nasıl oluyor ? şimdi ben siteye kayıt oldum falan ama ödeme kısmında havale ile ödeme yazıyor. onu tıklarsam bu ödemeyi nasıl yapıcam ? onu bilmiyorum. yani kapıda ödeme dediği zaman kargocu siparişinle geliyor ve parayı ödüyorsun adama. bunda nasıl yapıcaz. onu merak ettim canım

Böcüğünn evinin toplu halii :asigim:
ALINTI YAPMAZSANIZ SEVİNİRİZZ lülülülülülü

1001466f.jpg
1001460.jpg
1001459.jpg

1001462.jpg
1001464g.jpg
1001470.jpg

1001453x.jpg

baştan yaptım ve resimde göründüğü kadar uzun diil
bu sefer yorumlarınızı alayım kızlar
şimdi bide geçmişe bakem

bayılıyorum yeni gelin evineeopuyorumnanaktan

bu arabaya dimi pıtır
güzel olmuş ama cama değer mi bilmem ben beğendim görünüş bakımındanopuyorumnanaktan

inşallah herkesin 2009 u mutlu biter.2010 da mutlu başlar.
bende 2009un ilk günü sevgilimi ailemle tanıştırmıştım.hatta buraya ilk mesajımda bu tanıştırmayla ilgiliysi.ve 2009 bitmeden evlendim.zemuszemus
hehe ne güzel

çayeli
bende laz değilim

hemde nasıl
bide bunların üzerine kayınvalidem aaa asla yemek secmez diyor
ben çıldırıyorum :)

gülme komşuna gelir başına

bugünkü ayak muhabbetinin üzerine buda kapak olmuş
Allah nazarlardan saklasın o minicik ayakları :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
valla bizimki yemek seçmem dio ama bilemiom daha:KK70:
aman bende çok yemek bilmiom
bulduğunu yer artık:KK70:

bu arabaya dimi pıtır
güzel olmuş ama cama değer mi bilmem ben beğendim görünüş bakımındanopuyorumnanaktan
evet canım
ama göründüğü kadar uzun diiil
kısa oldu
takıncada çekicem resmini:KK70:

gamzemm bende gordum ama sabah yazamadım adlıye cart curt derken kafam karıstı oy mınıcık bısı kız ne guzel bı duyygu heyecanlı ıcınde bır canlıı ve en guzelı o sevdıgınle sana aıt bısey olmasııı :gitme:

X