Başkent öğretmen evinin müdavimleri gene buluştu

kalimera

--KK ANKARA MIKTARI--
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.293
0
61
SELAM CANLARIM BİZ GENE BULUŞTUKopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

4 KİŞİYLE BULUŞTUK AMA ÇOK ELENCELİ BİR BULUŞMA OLDUkaydirigubbakcemile5
SOHBET ETTİK, OKEY OYNADIK, AKŞAMDA EŞLER GELECEKTİ EMME FENERİN
MAÇI İÇİN BİZİ SATTILAR:kızgın:
NEYSE BİZDE BAŞKA ZAMAN OLSUN BAKALIM DİDİKa.s

GELENLER;
KALİMERA
DİLEK52
NURŞEN ABLA
VEEE GURBUN YARAMAZ kaydirigubbakcemile KIZI (NAMDAN DEVRALMIŞ) SERSERİ ÇİÇEK

GELENLER AZ OLUNCA BİZDE ÇALARIMIZI VE KAHVELERİMİZİ İÇTİİİK
ONDAN SO NRADA OKEY OYNAMAYA KARAR VERDİK,

BEN VE DİLEK ABLA, NURŞEN ABLAYLADA SESERİ EŞ OLDUK,

VE KALİMERA VE DİLEK İKİLİSİ NURŞEN VE SERSERİ İKİLİSİNİ YENDİKkaydirigubbakcemile5:lepi:
TABİ SESERİ BAYA Bİ SİNİR OLDU EMME NAPALIM, OYUN BU YENMEKDE VRA YENİLMEKDEvereliniortak:lepi:

VALLA GELMEYENLERE NİSPET OLSUN DİYE SÖYLEMİYORUM İNANIN ÇOK EĞLENCELİ BİR GÜNDÜopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

HAAAA SÖYLEMEYİ UNUTTUM SERSERİYİ UZAKTAN UZAĞA KESEN BİR DE HAYRANI VARDI:roflol::roflol::roflol:
İSMAİL ABİM DUYMASIN SAKIN:roflol::roflol::roflol:
SARIŞIN BİR HATUN, SANURSAM GALİBA SERSERİYİ ÇOK BEĞENDİ:roflol::roflol::roflol:
KADIN GÖZLERİNİ ALAMADI BİZİM SERSERİDEN:roflol::roflol: SERSERİDE BAYA
BEĞENDİ EMME BİZ VARIZ DİYE PAS VEREMEDİ KADINA:roflol::roflol:
AKŞAM BİZ MASADAN KALKTIK GİDERKEN KADIN BİZE İYİ AKŞAMLAR DEDİ,
AYNI KADIN BİR ÖNCEKİ BULUŞMAMIZDADA BİZİM ARKA MASAMIZDA OTURUYORDU,
ACABA KK'DANMI DİYE ŞÜPELENMEDİM DESEM YALAN OLUR:sm_confused:
NEYSE UZATMAYAYIMDA SİZ RESİMLERE BAKIN BAKİİMa.skaydirigubbakcemile5
ÖPTÜM HEPİNİZİ KOMACAN KOMACANopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

NOT: YÜKLEME İŞLEMİ BİTENE KADAR YAZMAYIN ŞEKERLERa.s:1hug:a.s.

cimg0001a.jpg
[/URL][/IMG]

NURŞEN ABLA, DıLEK ABLA, SERSERı ÇıÇEK VE KALıMERA

cimg0002x.jpg
[/URL][/IMG]

KALıMERA, NURŞEN ABLA, DıLEK ABLA VE SERSERıÇıÇEK

cimg0003p.jpg
[/URL][/IMG]

MAŞŞALLLLAHHH ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN, NASILDA GÜZEL GÖZÜKÜYORLAR DEMıı,
YıRıM BEN SıZı YıRıııM CANALRIIM:1hug:

Son düzenleme:
cimg0004y.jpg
[/URL][/IMG]

OY OY OY BEN GENDÜMÜDE YİRİİİİİM DEEERRMİŞŞİİİMMM:roflol::roflol:
DİLEK ABLAM MAŞŞALLAH ARAMIZDA NAZAR BONCUĞU GİSİN VALLA
KURBAN OLURUM BEN SANA ALAM:asigim::1hug::nazar:

cimg0005pd.jpg
[/URL][/IMG]

VEEEEE OKEY FASLI BAŞLADIIIkaydirigubbakcemile5

cimg0010l.jpg
[/URL][/IMG]

DİLEK ABLAM NURŞEN ABLAYLA BENİ BİRAZ TİTRETTİ EMME NAPALIM BUNADA ŞÜKÜRkaydirigubbakcemile5

cimg0014k.jpg
[/URL][/IMG]

HELE HELEEE ŞUNLARADA BAK SEN, CANCİĞER KUZU SARMASI BUNLAR:asigim::1hug:
DİLEK ABLAM BU RESMİ SAKIN KOYMA DİDİ EMME BEN GENEDE KOYACAĞIM:roflol:
SEBEBİNİ SORMAYIN SÖYLEMEM VALLA:roflol: RESME BAKIN VE KENDİNİZ BULUN SEBEBİNİ:lepi:

DİLEK ABLAM BİZİM ACİLEN NURŞEN ABLAYI BESİYE ÇEKMEMİZ LAZIM:roflol:
YOKSA VALLA HER RESİMDE REZİL RÜSVA OLMAMIZ İŞTEN BİLE DEĞİL:roflol::roflol:

cimg0015b.jpg
[/URL][/IMG]

BAK BU NE GÜZEL DEMİ DİLEK APLAAMkaydirigubbakcemile5 ARADA ORANTI VAR AZ BİRAZ YANEEE :lepi:kaydirigubbakcemile5

cimg0016q.jpg
[/URL][/IMG]

ARTIK KALKTIK GİDİYORUZ, ÖĞRETMEN EVİNİN LOBİSİNDEYİZ, ÇİÇEK BULDUK HEMEN RESİMLEYELİM DEDİKkaydirigubbakcemile5

cimg0017p.jpg
[/URL][/IMG]

BUNDA GÜVENLİKTEN RİCA ETTİK SAĞ OLSUN BİZİ KIRMADI YARDIMCI OLDUkaydirigubbakcemile5:lepi:

İŞTE KIZLAR BENDEKİ RESİMLER BUNCACIK, BİR SONRAKİ BULUŞMADA GÖRÜŞMEK ÜZERE ÖPÜŞTÜK AYRILDIK opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

BU ARADA GELEMEYN BAZI ARKADAŞLARLA TELEFONDA KONUŞTUK,

NAM ARKADAŞIMIZ VE GİRDAP ABLAMIZ ÇOK HASTAYMIŞ ARADIM SESİ GERÇEKTENDE KÖTÜ GELİYORDU,
UMARIM BİR AN ÖNCE İYİLEŞP ARAMIZA DÖNERSİNİZ:çok üzgünüm::asigim::1hug:a.s.
SİZİ ÇOK SEVİYORUZ, ÇOK GEÇMİŞOLSUN :asigim::1hug:a.s.

gecmis-olsun-mesajlari.jpg

YAMİSİN ARKADAŞIMIZ İŞE GİRMİŞ CUMARTESİ PAZAR ÇALIŞIYOR GELEMEDİ MAALESEF:sm_confused:
BİRDAHAKİ SEFER İNŞALLAH:asigim::1hug:
ESMERİM VE TOMBİŞİMDE BULUŞMAMIZA TELEFONLA KATILDILAR VE BİZİ ÇOOOK MUTLU ETTİLER:asigim::1hug:
TOMBİŞİM TATİLDE BİLİYORSUNUZ, ANTALYADA HAVUZDAYDI HATUNa.s
VE TATİLDEN DÖNER DÖNMEZ BULUŞMA İSTİYOR, ACİLEN YAPMAMIZ LAZIM YOKSA HALİMİZ HARAP VALLA:sm_cool::teytey::dance:

Son düzenleme:
cok guzel vakit gecirdiginiz resimlerden belli .rabbim dostlugunuzu daim etsin

canlarım ne güzel çıkmışsınız.az ama güzel bir buluşma olmuş.yeni buluşmanızı dört gözle bekliyorumopuyorumnanaktan

çok amaçok şekersiniz... daha nice buluşmalara cnm ablalarım benm..
AMııııN CANIM,ÇOK TEŞEKKÜR EDERıM:asigim::1hug:

cok guzel vakit gecirdiginiz resimlerden belli .rabbim dostlugunuzu daim etsin
EVET GERŞEKTENDE GÜZEL BıR GÜNDÜ, TEŞEKKÜR EDERıM CANIM:asigim::1hug:

canlarım ne güzel çıkmışsınız.az ama güzel bir buluşma olmuş.yeni buluşmanızı dört gözle bekliyorumopuyorumnanaktan
EN KISA ZAMANDA TEKRAR BULUŞACAIĞIZ ıNŞALLAH,
DEDıĞıM GıBı BU BULUŞMA BAYA EKSıK OLDU:1hug:a.s. HASTALIKLAR SEYAHATLER DERKEN ANCAK BUKADAR OLDUK ıŞTE,
BU SEFERLıK BÖYLE OLSUN DEDıK EGOŞUMopuyorumnanaktan:asigim::1hug:a.s.:enbuyukkk:

altın kızlar süpersiniz yaaaaaaakaydirigubbakcemile3
TEŞEKKÜRLER SELıNCIĞIM:asigim::1hug:a.s.

Son düzenleme:
maşşallah size yaaa en sevdiğim gruplardansınız çok hoş bir buluşma gerçekleşmiş

siz gelmeyenlere boş verin kırk binkere maşallahhh
allahım bu ne sizi nazarlardan saklasınnn :nazar:fıstıklarrrrrrrrrrrrrrrr ben yanıızda ikikilo patetes kalırımmm:dance:
bende çok istiyordummm ama aniden antalya gittik tatil felen değil hasta ziyeretiiii ve kızımın iş grş mesi vardıııı gittik geldik çalişan oluncaaaa ikigün de gelmek zorunda kaldıkkk

maşallah maşallah anacım ne güzelsinz öle
çaylar kahveler içilmiş okeyler oynanmış
en kötü gününüz böle olsun

ama yeter abla biraz durun..olmaz böyle iki güne bir buluşmalar falan..hırs yaptım aciiip:1ninca:,,
beni de alın aranıza nooolur..nüfusumu da aliim gelimm beni de alın...gamyoncuiremsu:emir_bebek:

şaka bir yana ablalarım hepiniz birbirinizden şekersiniz ...ankara kk nın güzelleriyle şenlenmiş yine..yüreğinize sağlık ablalarım..kocaman öpüyorum hepinizi de..opuyorumnanaktan

Amanin resimlerimiz çıkmış..Ellerine sağlık kalişim güzel çıkmış resimler...Şu Nurşenimizi besiye çekme işi bayaa bi yattı kafama.. Hakket onun yanında kendimi dev anası kibin hissediyom..Aslında normal olan biziz Nurşenimiz afrikalılara benziyo bikerem.. Benim bu konuya acilen bi el atmam gerekiyo sanırsam..:roflol:
Okeye gelince biz bir hızlı başladık bi havaya girdik...Anaaa sonradan bi döndü şansımız...Aman benim bi çenem açılsın kendim bile şaştım kendime..Çok güldük çok eğlendik..Zaten oyun da eğlenmek amacıyla oynanır, bizim felsefemiz bu kimin yendiği hiç önemli değil..
Yaramazlığıma gelince aman nam kardişle bizi takıştırmayın ben onun yerine felam geçemem..Ben zavallı gariban bi serseriyim...Namımızın yerini kimsecikler alamaz bikerem..Bidahaki toplantıya hepinizi bekliyoruz arkadaşlar..Nam ve girdap arkadaşlara acil şifalar diliyorum..Tombişim, esmer güzelim,eylülüm ve diğer arkadaşlar hepinizin yokluğu çok belliydi..Yamisinim öbür yarım kolum kopmuş kibin gesdim bütün gün kıs..bidaa gelmessen başalrım senin işine deycem heberin ola haaaa...:eek:lmaz:

Maşallah çirkinler size :nazar: çaylar içilmiş okeyler oynanmış sositososito bide muhabbetin belini kırdıysanız ne mutlu sizlere kaydirigubbakcemile5
Her gününüz böyle geçsin fıstıklar opuyorumnanaktan dostluğunuz daim olsun kızlar...zemuszemus

GÜNAYDIIIIIIIIIN KIZLAAARRRopuyorumnanaktan
SABAH ŞERİFLERİNİZ HAYIRLI OLSUN BAKİİİM,
HEPİNİZİ KOCAMAN KOCAMAANN ÖPÜYORUM CANLARIM,
HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN :Saruboceq:eek:puyorumnanaktan:1hug:a.s.:nazar:

maşşallah size yaaa en sevdiğim gruplardansınız çok hoş bir buluşma gerçekleşmiş
TEŞEKKÜRLER CANIM SAOLASIN,
BENDE SİZİN RESİMLERE BAKTIM, BEBİŞ ÇOK ŞEEEKEERRR:ecrin_bebek: YERİM BEN ONU YAAopuyorumnanaktan
TEYZESİ KURBAN OLSUN ONAAopuyorumnanaktanMAŞŞALLAHHH:nazar:

siz gelmeyenlere boş verin kırk binkere maşallahhh
allahım bu ne sizi nazarlardan saklasınnn fıstıklarrrrrrrrrrrrrrrr ben yanıızda ikikilo patetes kalırımmm
bende çok istiyordummm ama aniden antalya gittik tatil felen değil hasta ziyeretiiii ve kızımın iş grş mesi vardıııı gittik geldik çalişan oluncaaaa ikigün de gelmek zorunda kaldıkkk

2267.gif

siziiiii seviyorummmmmm
ESMERİM BİEDENEM BİZDE SENİ ÇOK SEVİYORUZ CANIM BENİM:asigim::1hug:
SEN BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİSİ İNANKİ:asigim: TELEFONLA KATILMAN BENİ AYRICA ÇOK ÖNORE ETTİ İNANKİİ,
NASIL MUTU OLDUM ANLATAMAM SANA, CANIM BENİM BİZDE SENİ ÇOK SEVİYORUZ :asigim::1hug:a.s.

maşallah maşallah anacım ne güzelsinz öle
çaylar kahveler içilmiş okeyler oynanmış
en kötü gününüz böle olsun
EVET AZRACIĞIM GRÇEKTEN ÇOK GÜZEL BİR GÜNDÜa.s
BİDE ÜSTÜNE SERSERİYLE NURŞEN APLAYIDA YENİNCE DAHA Bİ GÜZEL OLDU SANKİM:roflol:
GÜNMÜZZÜ TAÇLANDIRMIŞ OLDUK, SERSERİNİN ÇENESİ BAYA Bİ DÜŞTÜ EMME NEYSE:roflol::roflol:
UMARIM DERSİNİ ALMIŞTIR:roflol:

BİZDE SNİ ÖPÜYORUZ NANAKTAN VEEE BİR SONRAKİ BULUŞMAMIZA BEKLİYORUUUUZopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

ama yeter abla biraz durun..olmaz böyle iki güne bir buluşmalar falan..hırs yaptım aciiip,,
beni de alın aranıza nooolur..nüfusumu da aliim gelimm beni de alın...

şaka bir yana ablalarım hepiniz birbirinizden şekersiniz ...ankara kk nın güzelleriyle şenlenmiş yine..yüreğinize sağlık ablalarım..kocaman öpüyorum hepinizi de..
TAMAM PINARIM HEMEN ATLA GEL KISkaydirigubbakcemile5
SENİDE ANGARALI YAPALIM HEMEN, GURUBUMUZA BİR TONTON DAHA KATMAKTAN
MUTLU OLURUM BEN:asigim::1hug::lepi: BAK HEM TOMBİŞ APLANDA ÇOK SEVİNİR VALLA:lepi:kaydirigubbakcemile5
GÜZEL DİLEKLERİN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CANIM, ÖPTÜM SENİ KOCAMAN CANIM,
:asigim::1hug:

Amanin resimlerimiz çıkmış..Ellerine sağlık kalişim güzel çıkmış resimler...Şu Nurşenimizi besiye çekme işi bayaa bi yattı kafama.. Hakket onun yanında kendimi dev anası kibin hissediyom..Aslında normal olan biziz Nurşenimiz afrikalılara benziyo bikerem.. Benim bu konuya acilen bi el atmam gerekiyo sanırsam..:roflol:
Okeye gelince biz bir hızlı başladık bi havaya girdik...Anaaa sonradan bi döndü şansımız...Aman benim bi çenem açılsın kendim bile şaştım kendime..Çok güldük çok eğlendik..Zaten oyun da eğlenmek amacıyla oynanır, bizim felsefemiz bu kimin yendiği hiç önemli değil..
Yaramazlığıma gelince aman nam kardişle bizi takıştırmayın ben onun yerine felam geçemem..Ben zavallı gariban bi serseriyim...Namımızın yerini kimsecikler alamaz bikerem..Bidahaki toplantıya hepinizi bekliyoruz arkadaşlar..Nam ve girdap arkadaşlara acil şifalar diliyorum..Tombişim, esmer güzelim,eylülüm ve diğer arkadaşlar hepinizin yokluğu çok belliydi..Yamisinim öbür yarım kolum kopmuş kibin gesdim bütün gün kıs..bidaa gelmessen başalrım senin işine deycem heberin ola haaaa...:eek:lmaz:
ÇENESİ DÜŞÜK KADIN SENİİİ ALDINMI DERSİNİ BAKİİİMkaydirigubbakcemile5:lepi:
HADİ SERSERİM SENDE KATIL BİZİM ARAMIZA KIS, YANİ DİYET GURUBUNA DEMEK İSTEDİM,
BEN 3. GURUPTAYIM, NAM VE BERNUŞDA ORDA BEKLERİZ CANIM GEL
YANLIŞ ANLAMA SAKIN ŞİŞKOSUN DEMİYORUM BAK (ÖLESİİİN İŞTEEEE naniknaniknaniknanik)
AMA BAK NURŞEN APLAYI BESİYE ÇEKME KONUSUNDA CİDDİYİM:lepi:
YOKSA BİZ YANINDA SENİNDE DEDĞİN GİBİ DEV ANA KİMİN KALCES VALLA:roflol:

Maşallah çirkinler size çaylar içilmiş okeyler oynanmış bide muhabbetin belini kırdıysanız ne mutlu sizlere
Her gününüz böyle geçsin fıstıklar dostluğunuz daim olsun kızlar...
CANIIIM ÇOK SAOL:1hug: AMA SEN NE ZAMAN TEKRAR KATILACAKSIN ARAMIZA:sm_confused:
BİKERE CEEEEE DEDİN YOK OLDUN, BAK İHMAL EDİYOSUN BİZİİİ:asigim::1hug:
BİZ BUKADAR ÖZLEME DAYANAMAYIZ, HADİ GEL GARİ :asigim::1hug:
SENİNLEDE MUHABBETİN BELİNİ KIRALIM kaydirigubbakcemile5:1hug:a.s.

X