Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

Whiteandblue

Kûn fe yekûn🙏
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2009
14.445
8.142
Sevgili annelerimiz ve anne adaylarımız,
Hep birlikte bu topikte buluşalım. Sevincimizi, kederimizi, hüznümüzü ve derdimizi burada paylaşalım. Hayata umutla tutunalım hep beraber... :1hug:

LıSTEMıZ

lightlife HAMİLEMİZ :nazar:
damlam BEBEĞİ KOLLARINDA :nazar:
dmtumt84 BEBEĞİ KOLLARINDA :nazar:
hayat77 BEBEĞİ KOLLARINDA :nazar:
AskMelegi BEBEĞİ KOLLARINDA :nazar:
hayal1403 BEBEĞİ KOLLARINDA :nazar:
:nazar::nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
teşekkürler kıslar burası kimsenin değil
herkesin yeri herkes istediğini yapar eder tamam mı kimse demet açtı onun sanmasın kuzularım benim.
halka açığız
hayırlı uğurlu olsun inşallah hepimizin hamiş haberini bu güzel topicte veririz canlarımm
zemuszemus

canım ben şöle bişey düşünmütüm herkes yaşını kaç aydır veya senedir bebk istediğini tedavilerini yazar diye düşünmüştümmm
canım bencede böle sorunlara gerek yokk ne farkeder
sonuçta burdayız ve yazıyoruz can sıkmaya gönül koymaya gerek yoktu yani
emeğe saygımız var a.s.

canım ben şöle bişey düşünmütüm herkes yaşını kaç aydır veya senedir bebk istediğini tedavilerini yazar diye düşünmüştümmm
canım bencede böle sorunlara gerek yokk ne farkeder
sonuçta burdayız ve yazıyoruz can sıkmaya gönül koymaya gerek yoktu yani
emeğe saygımız var a.s.

tabi ki öyle ama ben kimseye yapmam öyle birşey yapana da gücenirim hassas bir yapım var bu konuda kimseyi kırmak istemem gönül almayıçok severim ama çok çabuk kırılırm. neyse boşverelim o zaman baştan başlayalım hayatım. şimdi listeyi nasıl yapalım?şutarafagitti

valla bilmiyorum benim tarihim 7 aralık
aralık ayının ilk başlangıcı ve ilk hamişi olurum belkide
ayyyyy allahım nasip ettttt yarabbim bu ay
gülsün yüzümüz :Saruboceq:

kıslar açık ve net konuşacağım. ben çok kırıldım ve üyeliğimi sileceğim. hepiniz hakkınızı helal edin olur mu? inşallah hepiniz hamiş olursunuz ben uzaktan takip ederim siz sürekli. özellikle hayalcim,hazaycım yasemincim ayşen gülizar ve aklıma gelmeyen görüştüğüm diğer arkadaşlar. herşey için çok teşekkür ediyorum. dediğim gibi ben hassas bir insanım bu konuda. eğer beni üzüyorsa ondan uzaklaşırım. ama bu topikte yazışmak istiyorsanız yazışabilirsiniz size armağanım olsun beni anarsınız.

hepinizi çok seviyorumm

hoşçakalınnnnn :a015: :a015: :a015: :a015: :a015: :a015:

kıslar açık ve net konuşacağım. ben çok kırıldım ve üyeliğimi sileceğim. hepiniz hakkınızı helal edin olur mu? inşallah hepiniz hamiş olursunuz ben uzaktan takip ederim siz sürekli. özellikle hayalcim,hazaycım yasemincim ayşen gülizar ve aklıma gelmeyen görüştüğüm diğer arkadaşlar. herşey için çok teşekkür ediyorum. dediğim gibi ben hassas bir insanım bu konuda. eğer beni üzüyorsa ondan uzaklaşırım. ama bu topikte yazışmak istiyorsanız yazışabilirsiniz size armağanım olsun beni anarsınız.

hepinizi çok seviyorumm

hoşçakalınnnnn :a015: :a015: :a015: :a015: :a015: :a015:

demetcim dur ya nereye aaa elim dolaştı yazamıyorum :sinifsinif:

demetcim dur ya nereye aaa elim dolaştı yazamıyorum :sinifsinif:

üzülme canım sadece üyeliğimi sileceğim. benim ne kimsenin topiğinde gözüm var ne de listesinde ben listeyi ordan revize ettiğini bilmiyordum bile. neyse konuşmak istemiyorum gerçekten canım boşver.

üzülme canım sadece üyeliğimi sileceğim. benim ne kimsenin topiğinde gözüm var ne de listesinde ben listeyi ordan revize ettiğini bilmiyordum bile. neyse konuşmak istemiyorum gerçekten canım boşver.

ya canım tamam unut orayı burdan devam et sende biliyorum kırıldın ama olsun burda hoş sohbetler yaparız istersen birkaçgün girme rahatlarsın sinirin yatışınca gel

aaaa öle şey olurmu yaaa kızıyorum bak demet :eek:klava:
otur kız oturduğun yerdeeeee
böle saçma bişey olabilirmi
kırmaya kırılmaya gerek yokkk
ayyy zaten derdimiz bize yeterrrrr
böle şeylerimi düşünücez yahuu bi de
konuşan konuşur konuşmayan konuşmaz yazmaz
istediğimiz yere yazarız istemediğimiz yere yazmayızzz
sakin olunn yaaaaaaaaaaaaaaaa :jeyyar:

X