ne iş yapıyoruz kaç para ücret alıyoruz

Ev hanımıyım üç aydır network işiyle meşgulüm.
Başka network firmalarına üye olup da kendi sistemleriyle kıyasladıktan sonra bizim sisteme geçiş yapan üyelerim var ve bizim sistemin daha kazançlı ve avantajlı olduğunu söylüyorlar.
Evden iş yapmak isteyenler,ek gelire ihtiyacı olanlar özelden irtibata geçebilirler.

Sadece temizlik yapıp tavsiye ederek para kazanmak çok güzelEn Büyük TÜRKİYE

Reklam, satış, üye toplamak, alt kadro oluşturmak, referans numarası, telefon, facebook vb iletişim bilgileri paylaşmak, satış tanıtım vs linkleri paylaşmak yasaktır.

şuan ücretsiz izindeyim meb de bikg. işlt. görevindeyim çalışıyor olsam 2800 gibi bir şey alacağım. ekstra hiçbir şey yok. bari bayram da seyran da yardım ikramiye vs verseler en azından sene de bir kez bir maaş ikramiye... duy sesimi meb!!

Muhasebeciyim 3250 maaş alıyorum.
13 yıllık emeğimin karşılığı olmadığını düşünüyorum.
fakat smmm belgem olmadığından fazlasını vermiyorlar.

Biyologum, özel bir firmada laboratuvar sorumlusuyum aylık maaşım 4600 tl. Ama sözleşme brüt üzerinden olduğundan sene içinde kesintiler oluyor, özellikle yılın son ayları bu maaş baya azalmış oluyor. Maaşım az değil, ama yaptığım iş riskli bir iş olduğundan tam olarak işin karşılığı olduğunu da düşünmüyorum. Yine de çok şükür tabi :dua:

Mali Müşavir Stajeriyim malesef 1600 TL maaş :KK43: İş arıyorum en azından 2000 TL alabileceğim ve hafta sonu zart zurt rahatsız edilmeyeceğim bir iş :) tatillerim de de rahat versin lütfen :)

merhaba yeni konu açmak istemedim en alakalı da burayı bulabildim.

ilgilenenlerin bildiği üzere 16 nisanda bir yasa geçti, vakıf üniverstiesinde çalışan öğretim görevlilerinin maaşlarının devletten daha az olamayacağı ile ilgili. resmi gazetede de yayınlandığı günden itibaren -17 nisan- geçerli olması gerekiyordu.

acaba vakıfta çalışıp da maaşını olması gerektiği gibi zamlı alabilen var mı acaba? almadıysanız bile buna yönelik olarak kurumunuzdan bir açıklama geldi mi acaba?

Uzun süredir bir özel sağlık sektörün da çağrı merkezi müşteri temsilcisi olarak çalışıyorum 4 yıldır. böbrek nakli olduğum için engelli kadrosundan girdim. İşimin güzel ve kötü yanları da var. İşim ağır bir iş değil ( fiziki anlamda ) ama haddinden fazla yoğun. 8 saat içinde 330 dan fazla çağrı karşılıyorum. Sadece çağrı karşılamakla da değil onun dışında yapılan anket aramaları aktarım vs diye diye 450 in üstüne çıkıyor. İş yerimde 8 yıllık çalışan abiler ablalar bile asgarî ücret alıyorlar. İşimde hiç bir şekilde ilerleme rütbe şansım yok . Ek olarak 3 vardiya çalışıyoruz 8/4. 4/12. 12/8 bu benim hayatımda ne yazık ki bir çok olumsuzluk yaratıyor böbrek hastalığım konusunda uyku düzeni olmadığı için sabit çalışma saati olmadığı için defalarca böbreğin iflas etme durumuna kadar geldim. 4 yıldır bu mesleği yaptıgimdan dolayı konuşmaktan çenem de artık sıkıntı var çenemi açamıyorum doktorlar çok kullanmaktan dejenerasyon olmuş ameliyat diyorlar. İşin yükü ağırlığı karşı müşterilerin memnuniyeti filan derken Kendi hayatımı riske atıyorum takipli olduğum doktorum ek olarak psikolog ve psikiyatri doktoru bile hayatında değişiklik yapman bu iş senin rutin sağlık hayatını riske atıyor ek olarak sosyal hayatını da mahvediyor diyor. Ama çalıştığım kurum sağlık sektörü olduğu için çalıştığım hastanede ücretsiz faydalanabiliyorum. İş bulma imkanım yüksek yani istifamı verip ertesi gün tekrar başka işe girebileceğim iş yerleri var . Fakat burda ücretsiz sağlık hizmeti alıyorum diye 4 yıldır çalışıyorum ama bu seferde sürekli hayatı risk e giriyorum . Ne önerirsiniz?

2013 yılına ait bir konuymuş gözümden yaşlar akıyor😅bu arada ben öğrenciyim programcılık okuyorm ama ufak tefek harçlığımı bilgisayar üzerinden çıkartıyorum

X