Ciddi anlamda fal bakan

Rica etsem benimde falıma bakabilirmisiniz ? :))) $20140523_230958.jpg $20140523_230930.jpg $20140523_231011.jpg $20140523_231120.jpg $20140523_231031.jpg

Ne kadar karışık bir fal inanın baktım baktım ama anlayamadım hiç bir şey. Sadece uzun boylu ince bir erkek var sizin bu insanla ilgili bir isteğiniz dileğiniz var, ve iki tane uzun yolunuz var. Çok sıkıntılı bir dönemden geçiyorsunuz umarım kısa zamanda atlatırsınız

Sizin falınız da çok sıkıntılı sizin bir erkekle ilgili sanki bu sıkıntınız. Yüzük var burda ama gerçekleşmesi uzun bir zaman alacak gibi. Üç çift bir yere gidiyor yolculuk var. Sizden az daha uzun ve yüzü kilolu biriyle yakınlaşmanız var ama etrafınız çok karanlık istenmeyen, yolunda gitmeyen şeyler var ya ilişkinizde ya hayatınızda. Siz çok nazara geliyorsunuz her yer göz olmuş kendinizi okutun o da sıkıntı yapıyor olabilir. ayrıca ailede hasta yatan biri var mı? onun için endişeleniyorsunuz sanki elinizden para çıkartacaksınız borç ödenecek gibi . Başka da bir şey göremedim iyi geceler

Sizin falınız da çok sıkıntılı sizin bir erkekle ilgili sanki bu sıkıntınız. Yüzük var burda ama gerçekleşmesi uzun bir zaman alacak gibi. Üç çift bir yere gidiyor yolculuk var. Sizden az daha uzun ve yüzü kilolu biriyle yakınlaşmanız var ama etrafınız çok karanlık istenmeyen, yolunda gitmeyen şeyler var ya ilişkinizde ya hayatınızda. Siz çok nazara geliyorsunuz her yer göz olmuş kendinizi okutun o da sıkıntı yapıyor olabilir. ayrıca ailede hasta yatan biri var mı? onun için endişeleniyorsunuz sanki elinizden para çıkartacaksınız borç ödenecek gibi . Başka da bir şey göremedim iyi geceler

Çok teşekkürler ağzınıza sağlık istediğiniz zaman bende size bakarım çok iyi bakamam ama işte elimden geldiği kadar :) o yüzü kilolu olan kişi ile ilgili mi evlilik ve saçları sarı mı veya koyu mu evet dedem hasta maalesef iyiye mi gidiyo kötüye mi ?

Çok teşekkürler ağzınıza sağlık istediğiniz zaman bende size bakarım çok iyi bakamam ama işte elimden geldiği kadar :) o yüzü kilolu olan kişi ile ilgili mi evlilik ve saçları sarı mı veya koyu mu evet dedem hasta maalesef iyiye mi gidiyo kötüye mi ?

Modumda değildim pek başka zaman daha da güzel bakarım. Evlilik o insanla mı bilmiyorum çok ayrı yerde geçmiş gördüğüm kilolu insan esmer gibiydi. Dedeniz malesef pek iyi değil gibi. ben falımı yüklemiştim bu sayfaya bakarsanız sevinirim :KK1:

Modumda değildim pek başka zaman daha da güzel bakarım. Evlilik o insanla mı bilmiyorum çok ayrı yerde geçmiş gördüğüm kilolu insan esmer gibiydi. Dedeniz malesef pek iyi değil gibi. ben falımı yüklemiştim bu sayfaya bakarsanız sevinirim :KK1:

Tamam çok teşekkürler ben o zaman bugün tekrar içerim size de bakarım :)

Sizin bir erkekle ilgili sıkıntınız var karar vermekte zorlanıyor gibisiniz. bir odada oturmuş o kişiyle ilgili hayaller kuruyorsunuz tertemiz ama nedense etrafınız sıkıntılı. Bir erkek o kadar sinirlenmiş ki açmış ağzını bağırıyor. Siz bu insanı seviyor ama evlilik konusunda mı emin olamıyorsunuz bir kararsızlık var ortada. Ama içime doğan şu ki siz çok güzel nasipli sizi maddi anlamda rahat ettirecek bir evlilik yapacaksınız. İçiniz de ki sıkıntıları atmak için geziyorsunuz sosyal anlamda çok aktifsiniz. Aileniniz çok sıkıntılı ailenizde hasta yatan kişi için üzülüyor olabilirler. Size de bu durum sıkıntı yaratıyor umarmı yakın zamanda atlatırsınız sıkıntılarınızı.

bana da bakar mısın? Karşılığında iskambil+melek kartı:KK1:

Falınızı yeni farkettim :KK1: İçiniz ne kadar temiz hiç bir şeyi dert etmiyorsunuz ne kadar güzel:KK1: Bir telefon haberi alacaksınız bir erkekten beklediğiniz biri bu. Bu erkek sizinle yakınlaşmaya çalışacak fakat biraz dengesiz bir erkek bir arıyor herşey iyi sonra bir anda aramıyor sebepsiz değişik bir tip ama size ufak bir tavsiye azıcık burnunu sürtün o zaman tüm dengesizliği ortadan kalkacaktır:KK1: Sosyal hayatınız da o kadar aktifsiniz ki sürekli bir yerlerdesiniz kalabalık bir ortama katılacak ve çok memnun kalacaksınız. Ailenizin içi de tertemiz sıkıntısız bir hayatınız var fakat etrafınızdaki insanlar sizin huzurunuzu kaçırmak için anlaşma yapmışlar sanki bir huzursuzluk eve girmeye çalışıyor. Siz ve ailenizden iki kişi birlikte bir yerlere gideceksiniz ve bir şeyler duyup canınız sıkılacak ama siz çok dert eden bir insan olmadığınız için gelip geçici tüm sıkıntılar sizin için:KK1: Genel olarak olumlu çok güzel bir fal başka da bir şey göremedim canım. Bu arada kahve falım bu sayfada bakarsan sevinirim ya da iskambil melek falı farketmez hangisi içinden geliyorsa ona bak :KK1:

Sizin bir erkekle ilgili sıkıntınız var karar vermekte zorlanıyor gibisiniz. bir odada oturmuş o kişiyle ilgili hayaller kuruyorsunuz tertemiz ama nedense etrafınız sıkıntılı. Bir erkek o kadar sinirlenmiş ki açmış ağzını bağırıyor. Siz bu insanı seviyor ama evlilik konusunda mı emin olamıyorsunuz bir kararsızlık var ortada. Ama içime doğan şu ki siz çok güzel nasipli sizi maddi anlamda rahat ettirecek bir evlilik yapacaksınız. İçiniz de ki sıkıntıları atmak için geziyorsunuz sosyal anlamda çok aktifsiniz. Aileniniz çok sıkıntılı ailenizde hasta yatan kişi için üzülüyor olabilirler. Size de bu durum sıkıntı yaratıyor umarmı yakın zamanda atlatırsınız sıkıntılarınızı.

görmediniz sanırım :KK31:

Anladığımı söylerler:KK1:

Lene son bir kez bakarmisin rica etsem falima..?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1401101147697.jpg
    $1401101147697.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 61
  • $1401101172366.jpg
    $1401101172366.jpg
    28,1 KB · Görüntüleme: 56
  • $1401101185300.jpg
    $1401101185300.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 57
  • $1401101198469.jpg
    $1401101198469.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 59
  • $1401101210030.jpg
    $1401101210030.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 62
  • $1401101223159.jpg
    $1401101223159.jpg
    39 KB · Görüntüleme: 88
  • $1401101242742.jpg
    $1401101242742.jpg
    33,5 KB · Görüntüleme: 49
Lene cim hem kahve bakasim yok, hem de iskambil bakasim var.:KK1:

Ten , sac, goz rengi yazar misin? Istersen melek karti da cekerim.

Banada bakarmisin iskambil?
Eşimle bana?

Ten rengim: beyaz
Sac rengim: siyah (boya)
Göz rengim: mavi-yesil

Eşimin ten: beyaz
Sac: koyu sari - acik kahve
Göz rengi: ela

Banada bakarmisin iskambil?
Eşimle bana?

Ten rengim: beyaz
Sac rengim: siyah (boya)
Göz rengim: mavi-yesil

Eşimin ten: beyaz
Sac: koyu sari - acik kahve
Göz rengi: ela

Isyerimdeyim, eve gidince bakarim sekerim amaaaaaaaaaaaa zaten evliymissiniz neyinize bakayim kuzum :KK34: :KK34: :KK34:

Hahha ay ne bilim hic baktirmadim öyle merak ettim :)) yinede bakarmisin canim ya :)

Iskambil sorulara cevap verir sekerim, sorun yoksa bir anlami yok bence. Tabi ki istersen yine de bakarim ama enterasan bir sey cikmaz.

kahve icip koymak ister misin? :KK23: Bence daha eglenceli olur senin icin.:KK34:

olsun sen yine bakarmisin zahmet olmazsa gercekten merak ettim :)
Yada o melek kartindan yap onuda bilmiyorum ne oldugunu.
Ay kusura bakma ben dogma büyüme almanyada yasiyorum ilk defa duydum

Son düzenleme:
X