Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Son kez kahve fali istiyorum orum yapcaklara simdiden tesekkurler. Ayrica benden yorum bekleyenlere haftaya yorumlariniyazacagim az kaldi :)
:confused: sanirim biaz abarttim fotolari

Eklentiler

• $1397995942958.jpg
    $1397995942958.jpg
    40,7 KB · Görüntüleme: 44
  • $1397995963579.jpg
    $1397995963579.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 24
  • $1397995985219.jpg
    $1397995985219.jpg
    34 KB · Görüntüleme: 39
  • $1397996003562.jpg
    $1397996003562.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 21
  • $1397996021434.jpg
    $1397996021434.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 38
  • $1397996042478.jpg
    $1397996042478.jpg
    34 KB · Görüntüleme: 44
  • $1397996065594.jpg
    $1397996065594.jpg
    35,8 KB · Görüntüleme: 51
  • $1397996083978.jpg
    $1397996083978.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 51
  • $1397996109165.jpg
    $1397996109165.jpg
    47,8 KB · Görüntüleme: 47
  • $1397996131666.jpg
    $1397996131666.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 32
  • $1397996159293.jpg
    $1397996159293.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 45
  • $1397996190818.jpg
    $1397996190818.jpg
    30,7 KB · Görüntüleme: 25
Son kez kahve fali istiyorum orum yapcaklara simdiden tesekkurler. Ayrica benden yorum bekleyenlere haftaya yorumlariniyazacagim az kaldi :)
:confused: sanirim biaz abarttim fotolari

Canım içinde umutsuzluk çok fazla. Bazı zaman geliyor sanki bağırmak istiyosun. Ama bu durum uzun sürmeyecek :) Sanki beklediğin bişeyler var 2 tane dilediğin var. Hiç ummadığın anda gerçekleşecekler. Ay doğacak içine. Senin geçmişinde bi erkek var. seni çok kırmış zamanında. Artık önüne bakmalısn canım.. Sen çok temiz kalpli birisin bu durumdan bazıları faydalanmaya kalkıyor.. Okul hayatın var mı senin ? Varsa 1 ders seni zorlayacak..
Çok aydınlık bi çatı çıkmış. Taşınma durumunuz mu var canım eşya çıkıyor ama çok seviniyosunuz.
Sana bi talip var. Ama arada aracı çıkmış bi kız sanki. Sana bi çocuktan bahsedebilirler. Ben değerlendir derim iyi birisine benziyor.
Kendini hiç üzme hayatında güzel gelişmeler olacak yakın zamanda :KK16:

Canim tesekkur ederim tam .isabet bu kadar olur :)
egitid hyatim bitmisti ama tekrar olmasini istiyorum
Aslinda 3 dilegim var ama 2sinin olmasini cok istiyorum yillar once beni uzen bi erkek vardi ama artik onume bakiyorum ve yeni biri var hatta o iki dilegimden biri bu:)
Agzindan resmen bal damlamis canim ♡
bende sana madame lenormand kartlarina bakacagim uzun zamandir elime almiyordum bi kenara birakmistim yavas yavas tekrar almaya basliyim elime

Canim tesekkur ederim tam .isabet bu kadar olur :)
egitid hyatim bitmisti ama tekrar olmasini istiyorum
Aslinda 3 dilegim var ama 2sinin olmasini cok istiyorum yillar once beni uzen bi erkek vardi ama artik onume bakiyorum ve yeni biri var hatta o iki dilegimden biri bu:)
Agzindan resmen bal damlamis canim ♡
bende sana madame lenormand kartlarina bakacagim uzun zamandir elime almiyordum bi kenara birakmistim yavas yavas tekrar almaya basliyim elime

Rica ederim beğenmene sevindim tatlım :)
Neler lazım bakman için kuzum özelden yazayım :KK16:

Uzun zamandır fal baktırmaya ve bakmaya ara vermiştim.
Eğer yorumlarsanız sevinirim. Yorumlayanların kahve falını yorumlarım.

Eki Görüntüle 1083190 Eki Görüntüle 1083191 Eki Görüntüle 1083192
Eki Görüntüle 1083193 Eki Görüntüle 1083194 Eki Görüntüle 1083189

selam canım nerelerdeydin sen yaa:)
şekerim biraz bunlamışsın dedikodular bu sıralar çok fazla gibi.
bir erkek var m ıhayatında bilmiyorum ama senden iri biri var burda senle yakınlaşmak isteyen ki olacak gibi ama etrafınız karanlık çıkmış.
bu çocuk seninle ciddi düşünüyor esmere yakın ten rengi.
senin bir dileğin var çok istediğin birşey bu olacak az kalmış.
böyle dansla ilgileniyo musun bilmiyorum ama sanki dans edeceğin bir eğlence var ama etrafında kismeyi göremedim belki de böyle bir aktiviteye mi gidiceksin nedir anlamadım.
adında L.N olan birileri var buna dikkat et dedikodu kaynağı bu kişi özellikle.
saçı at kuyruğu olan bir arkadaşın var senin boylarında.Bununla aranız bozulucak sen arkadan bakıcaksın o gidicek kızıp.
biri ailede çok düşünceli napacağına karar verememiş durumda,boynu bükük çıkmış.
pek bakamadım canım bu kadar

selam canım nerelerdeydin sen yaa:)
şekerim biraz bunlamışsın dedikodular bu sıralar çok fazla gibi.
bir erkek var m ıhayatında bilmiyorum ama senden iri biri var burda senle yakınlaşmak isteyen ki olacak gibi ama etrafınız karanlık çıkmış.
bu çocuk seninle ciddi düşünüyor esmere yakın ten rengi.
senin bir dileğin var çok istediğin birşey bu olacak az kalmış.
böyle dansla ilgileniyo musun bilmiyorum ama sanki dans edeceğin bir eğlence var ama etrafında kismeyi göremedim belki de böyle bir aktiviteye mi gidiceksin nedir anlamadım.
adında L.N olan birileri var buna dikkat et dedikodu kaynağı bu kişi özellikle.
saçı at kuyruğu olan bir arkadaşın var senin boylarında.Bununla aranız bozulucak sen arkadan bakıcaksın o gidicek kızıp.
biri ailede çok düşünceli napacağına karar verememiş durumda,boynu bükük çıkmış.
pek bakamadım canım bu kadar

Sağolasın canım ağzına sağlık.
Senin fincanın varsa yüklersen bakarım. :KK54:

Nasil resim yükleniyor buraya bende yüklesem olurmuki

İphon'den
Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım içinde umutsuzluk çok fazla. Bazı zaman geliyor sanki bağırmak istiyosun. Ama bu durum uzun sürmeyecek :) Sanki beklediğin bişeyler var 2 tane dilediğin var. Hiç ummadığın anda gerçekleşecekler. Ay doğacak içine. Senin geçmişinde bi erkek var. seni çok kırmış zamanında. Artık önüne bakmalısn canım.. Sen çok temiz kalpli birisin bu durumdan bazıları faydalanmaya kalkıyor.. Okul hayatın var mı senin ? Varsa 1 ders seni zorlayacak..
Çok aydınlık bi çatı çıkmış. Taşınma durumunuz mu var canım eşya çıkıyor ama çok seviniyosunuz.
Sana bi talip var. Ama arada aracı çıkmış bi kız sanki. Sana bi çocuktan bahsedebilirler. Ben değerlendir derim iyi birisine benziyor.
Kendini hiç üzme hayatında güzel gelişmeler olacak yakın zamanda :KK16:

http://www.kadinlarkulubu.com/showpost.php?p=35001220

Canım Eharfli bir erkek sana çok güzel bir teklifle yaklaşacak. Bu kişiyi değerlendirmelisin. Niyerti ciddi ve seninle ileriye önelik şeyler düşünyr. Bu kişiyi kabul edersen çok güzel birt gelecek sizi bekliyor olacak. Resmen hayatında bir sayfa açıp başka bir sayfa açıyorsun.Tanışır tanışmaz evleneceksiniz. Ve hemen arkasından bebeğin olacak canım. Senin bu yaşadığın mutluluğa uzun burunlu kısa boylu uzun yüzlü ve kafasında az saçı olan bir erkek çok şaşıracak. Resmen gıpta ile bakıyor olacak sana. Hep hayatının gerisinde kalan insanlar canım bunlar. Bu arada iş ile ilgili olarak daha önce anlaşmaya vardığın kişiden vazgeçiyorsun daha doğrusu seni ortada bırakacaklar. Sen de yeni biriyle anlaşacaksın. Bu E harfli kişi ile taışman da bu vesile ile olacak canım. Bu kişi ile tanışmanla birlikte hayatınd amaddi manevi tüm sıkıntılar son buluyor. Evlilikten sonra uzunca bir müddet evinin hanımı olacak görünüyorsun canım. Bu kişi ile güzel bir evlilik hayatı seni bekliyor hep düğüne balayına yönelik şeyler çıkmış. Bir deniz yolculuğu olabilir birlikte. BU kadar görebildim canım.

Benim falımda burada bakarsan sevinirim. http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=649496&page=41

Bir erkekle kucaklaşma ve öpüşme çıkmış sürekli. Biriyle mutlu bir birliktelik söz konusu. Hatta güzel haberler var bunun sevnci ile kucaklaşıyorsunuz. Genel olarak etraf sizi çok kırmaya çalışıyor ama her seferinde de birileri var sizi koruyan kollayan. En son bir çok şeye susup susup bir rest çekmeniz görünüyor. Bu arada ne alakası var bilmiyorum ama spora başlıyor egzersiz yapıyor çıkmışsınız. Öyle bir eğilim var mı bilemeyeceğim. Yalnız dikkatli olmanız gereken konu zannettiğiniz kadar güçlü bir bünyeniz yok. Biraz daha dikkatli olmakta fayda var yoksa sağlığa zarar gelebilir. Siyah uzun saçlı bir kadın sizi bir erkekten ayırmaya çalışıyor gibi görünmüş. Tam olarak ayırma diyemem ama sizin aklınızı karıştrıyor. bU KİŞİYE ÇOK ALDIRIŞ ETMEZSENİZ sizin faydanıza olacak. Garip ama nişan düğün gibi bir şey çıkmış falınızda. Baya aileler falan aglıyıor çocuklar dans ediyor. Çok güzel bir birliktelik ve bereketli bir evlilik. Yaşça büyük bir kadın bu evliliği çok yüklü miktarda hem manevi hem de maddi değeri yüksek takılarla süsleyecek. Genel olarak her şey yolunda görünüyor ancak. Bir kaç husus belirsiz fakat bu belirsizlikler çevreden kaynaklanıyor. Kısa sürede çözüme ulaşacak ibi. Etrafınızı fazla dinlememeye gayret gsterin.

Bir erkekle kucaklaşma ve öpüşme çıkmış sürekli. Biriyle mutlu bir birliktelik söz konusu. Hatta güzel haberler var bunun sevnci ile kucaklaşıyorsunuz. Genel olarak etraf sizi çok kırmaya çalışıyor ama her seferinde de birileri var sizi koruyan kollayan. En son bir çok şeye susup susup bir rest çekmeniz görünüyor. Bu arada ne alakası var bilmiyorum ama spora başlıyor egzersiz yapıyor çıkmışsınız. Öyle bir eğilim var mı bilemeyeceğim. Yalnız dikkatli olmanız gereken konu zannettiğiniz kadar güçlü bir bünyeniz yok. Biraz daha dikkatli olmakta fayda var yoksa sağlığa zarar gelebilir. Siyah uzun saçlı bir kadın sizi bir erkekten ayırmaya çalışıyor gibi görünmüş. Tam olarak ayırma diyemem ama sizin aklınızı karıştrıyor. bU KİŞİYE ÇOK ALDIRIŞ ETMEZSENİZ sizin faydanıza olacak. Garip ama nişan düğün gibi bir şey çıkmış falınızda. Baya aileler falan aglıyıor çocuklar dans ediyor. Çok güzel bir birliktelik ve bereketli bir evlilik. Yaşça büyük bir kadın bu evliliği çok yüklü miktarda hem manevi hem de maddi değeri yüksek takılarla süsleyecek. Genel olarak her şey yolunda görünüyor ancak. Bir kaç husus belirsiz fakat bu belirsizlikler çevreden kaynaklanıyor. Kısa sürede çözüme ulaşacak ibi. Etrafınızı fazla dinlememeye gayret gsterin.
Ayyyy inşallllaahhh çok teşekkürler 😘😘😘

Egzersiz görmenizin sebebi de boynumda düzleşme var onun egzersislerimi yapmaya zorluyorlar😛
Ama yapmak istemeşyorum😃 ve evet benim bünyem hiç güçlü değil hemen hastalanıyorum 😃şuan sevdiğim biri var ama benden yaşça büyük inşalla her şey dediğin gibi olur :)

X