sevgilinle öpüşmek, dokunmak bunlar normalmi

secretlove

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2010
135
0
merak ediyorum bunları bana ters geliyoda bide size sormak istedim normalmi karşılıyosunuz yoksa yanlışmı buluyosunuz ben yanlış buluyorum fikirlerinzi bekliyorum:uhm:

dozunda ve yerinde olursa normal neden olmasın sevdigin insana dokunmak istersin elele tutusmaktamı ters geliyor sonucta ondada bir temas var

bu arada dün feribotta aramızda yarım metre olan bir çift resmen seviştiler onları öyle görmek beni çok rahatsız etti küçük bir öpücük normal ama yarım saat dudaklar ayrılmayınca birbirinden müsait olmayan bi ortamda çok çok rahatsız ediyor insanı

dozunda ve yerinde olursa normal neden olmasın sevdigin insana dokunmak istersin elele tutusmaktamı ters geliyor sonucta ondada bir temas var

bu arada dün feribotta aramızda yarım metre olan bir çift resmen seviştiler onları öyle görmek beni çok rahatsız etti küçük bir öpücük normal ama yarım saat dudaklar ayrılmayınca birbirinden müsait olmayan bi ortamda çok çok rahatsız ediyor insanı

hmm anladımbilmiyorumkismile

insan sevdiği insana dokunmazsa öpmezse sevgi nasıl yaşanırki..
ama kesinlikle dozu çok önemli...
heleki sokakta ulu orta abartanlara sinir oluyorum bende...
you_know kesinlikle sana katılıyorum...iğrenç bir görüntü bana görede..

insan sevdiği insana dokunmazsa öpmezse sevgi nasıl yaşanırki..
ama kesinlikle dozu çok önemli...
heleki sokakta ulu orta abartanlara sinir oluyorum bende...
you_know kesinlikle sana katılıyorum...iğrenç bir görüntü bana görede..

ve bunu yapanda kızdı :eek:lmaz: yanımda kocam zaten başım dönmüş sallana sallana kızda benim gözümün içine bakıo yapışıo çocuga sevgilisine sarktım sandı herhalde sempatiksalakcinniya resmen film izlio gibi olduk yani eller fln :eek:lmaz:ben utandım artık onlar vazgecmedi yanımızdaki adam ofladı durdu kalktık yer değiştirdik bizde

ve bunu yapanda kızdı :eek:lmaz: yanımda kocam zaten başım dönmüş sallana sallana kızda benim gözümün içine bakıo yapışıo çocuga sevgilisine sarktım sandı herhalde sempatiksalakcinniya resmen film izlio gibi olduk yani eller fln :eek:lmaz:ben utandım artık onlar vazgecmedi yanımızdaki adam ofladı durdu kalktık yer değiştirdik bizde

bilmezmiyim canım yaaa sorma valla..hayır biz utanıyoruz onlar karşımızda utanmıyorlarda...
ne diyeyim ALLAHIM en acilinden akıl fikir versin...

benim içinde normal, zaten 3-4 ayda bir görüşüoıruz haliyle öpüşüoruzda dokunuoruzda, ama herşey dozunda olmalı

ınsan kendini bildikten sonra ve dozunda olduğu sürece normal şeyler bunlar sonuçta karşıdaki sevdiğin kişi a.s

bende çok rahatsızım bu durumdan
eski sevgilim yer mekan farketmez öpüşmek isterdi
bende istemezdim
şimdiki sevgilime en baştan belirttim
zaten şu an onun evi var
o da saygı gösterdi
bazen ben ona süpriz olarak küçükçe öpüyorum dışarıda iken şaşırıyor benimde hoşuma gidiyo

Normal'in norm'u nerden geliyor? Norm, karşılaştırdığın şeydir. Hayatta normlarını sana sunan öğretiye göre bu sorunun cevabı değişir.

Şimdi arkadaşlar bana kızacak ama, eğer normlarını dinden alırsan evlenmeden yakınlaşmak normal değildir, evlilikte olması gerekir. kadın için de erkek için de bu böyle.

Başka türlü hayat tarzlarında, batıda örneğin, çok normaldir.

sokak ortasında sevişmesinlerde akannehir
kimine göre normal kimine göre degil.bu insanın yaşam tarzına düşünce tarzına kalmış bişe...
dokunmak öpmek sevgiyi tutkuyu artıran şeylerdir bana göre

Benim için normal..:icecream:

Tatlım madem senin için normal o zmn neden benim aklıma bu fikirleri soktun sevgilim zuakta eğer amacı benden yararlanmak olsa bnimle zaman kaybetmesdi saten beni özledi yeri geldi ağladı bile özleminden çok istedi sevgimi istediğini kaç kes dile getirdi onun demek istediği de sadece dokunmak ve öpmek ... ilerisi değil olmazda saten anladınmı şimdi..

Arkadaşlar lütfen konuyu dine getirmeyelim, birazdan oraya doğru gidecek gibi görünüyor konu.
Öpüşmek, sevişmek, el ele tutuşmak bunlar tercih meselesi.
İsteyen istediği dilediği gibi yaşar bunları, başkalarını bu konuda eleştirenler çok oluyor malesef bu forumda.
Konuyu sadece soru-cevap şeklinde yapsak daha iyi olur. Başkalarının yazdıklarına dokundurarak eleştirerek cevap yazmayalım lütfen.

Bana kalırsa öpüşmek, dokunmak bunlar benim ilişkimde yaşayabileceğim şeyler. Ama bunları yaşayabilmek için de ilişkimin belli bir yol katetmesi gerekir. Çıktığım ilk gün öpüşmezdim mesela. Cinsellik konusunda malesef bastırıldığımızdan şimdiki gençler ulu orta öpüşmekten çekinmiyorlar. Ortaya hiç de hoş olmayan görüntüler çıkabiliyor. Ve de yadırgıyoruz. Ama bi kimse evinde bunları yapıyorsa ve de bazı şeyleri yaşayabilecek olgunluğa erişmiş ise, buna karışma hakkımız olmaz. Sevgiler...

X