Zirkonyummu laminemi

mel_dem

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
1.442
2.341
Diş estetigiyle ilgili hic bilgim yok.Konusurken alt ön 4 dişim çok gorunuyor ve q tanesi digerinin üstüne binmiş egri duruyor.Alt ön 6 disimi zirkonyum yada lamine kaplama yaptirmak istiyorum.Bunlardan hangisini secmeliyim cok karasizim kullanis ve gorunus acisindan.Birde zirkonyumun tanesine 3500 lamineye 2000 dediler fiyat nasil sizce

Ben seneler seneler önce tüm üst dişlerimi 6bine zirkonyum yaptırmıştım ama şu anki fiyatı döneme göre normal geldi. Lamineyle farkını bilmiyorum ama memnunum ben.

Tesekkur ederim cvp lariniz icin.Iki dişim biraz ust uste binmis buna ragmen kaplama yapilirmi

Sadece estetik için yaptıracaksanız yaptırmayın. Ortodontik tedavi öneririm özellikle şeffaf plaklar ile estetik kaygınız olmadan tedavi olabilirsiniz. Hiç bir restorasyon ana dişiniz gibi olamaz. Ayrıca lamine yada zirkonyuma dişin yapısına göre, dişte çürük kanal tedavisi olup olmamasına göre karar verilir

Zirkonyumun tanesi bulunduğum yerde 1.000 TL 750 ye yaptırıyorum indirim ile. Söylediğiniz fiyatlar çok pahalı geldi bana. Lamine hakkında bir bilgim yok

Evet ya zirkonyuma 3500 lamineye 2000 dediler.Ama bu dişci biraz pahali.Zaten vaz gectim kaplamadan saglam dislerimi ziyan etmek istemedim.Diş beyazlatması yaptiracagim

X