Zirkonyum diş eti morluk ve koku

birminik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2017
200
166
Merhaba Arkadaşlar gecen Ağustos ayında alt azı dişimin bi önündeki kücük diş kırıldıgı icin mecburen zirkonyum kaplama yaptırdım
Kanal tedavili bir Dişti
Bornova Dent 35’te oldu

yaptırdıktan sonra o tek dişimin altındaki et mor rengine döndü ve afedersiniz ceset gibi kokuyor elimle veya dilimle değdiğim zaman felaket bir koku var. Ayrıca Kaplama sallanıyor, elimle gelgit yapıyorum çıtçıt ses geliyor

ilk başlarda geçer sandım ama suan o kötğ tat tüm ağzıma yayılmaya başladı midemi de yakıyor ama ağrı sızı yok.

böyle bir durum yaşayan oldu mu? Yurtdısında yaşadığım icin yapan Doktora tekrar gitmem biraz zaman alacak. Diş eti çekilmesi de başladı
İnternette kötü yapılan kronlar bakteri ve diş eti çekilmesi yapar diyorlat bir fikri olan var mı?

Tam yerleşmemiş hava yapmıştır doktora görün tekrar canım hava aldıgı için morarma olur

Tam yerleşmemiş hava yapmıştır doktora görün tekrar canım hava aldıgı için morarma olur

Kendi dişimle beraber elime geldi bugün diş ipiyle temizliyordum :KK43: kötü yapılmıs hava almış kendi sapasağlam dişimi de cürütmüş inanılır gibi değil ...

Yazık ya şu insan sağlığını düşünmek yerine parayı düşünen hekimler oldukça.. Başka doktora git canım devlet hastanesi çok güzel yapıyor 5 dolgu yaptım hala sorun yaşamadım.

Merhaba Arkadaşlar gecen Ağustos ayında alt azı dişimin bi önündeki kücük diş kırıldıgı icin mecburen zirkonyum kaplama yaptırdım
Kanal tedavili bir Dişti
Bornova Dent 35’te oldu

yaptırdıktan sonra o tek dişimin altındaki et mor rengine döndü ve afedersiniz ceset gibi kokuyor elimle veya dilimle değdiğim zaman felaket bir koku var. Ayrıca Kaplama sallanıyor, elimle gelgit yapıyorum çıtçıt ses geliyor

ilk başlarda geçer sandım ama suan o kötğ tat tüm ağzıma yayılmaya başladı midemi de yakıyor ama ağrı sızı yok.

böyle bir durum yaşayan oldu mu? Yurtdısında yaşadığım icin yapan Doktora tekrar gitmem biraz zaman alacak. Diş eti çekilmesi de başladı
İnternette kötü yapılan kronlar bakteri ve diş eti çekilmesi yapar diyorlat bir fikri olan var mı?
Önceden çektirmiş olduğum dişlerime ait boşluklarım vardı. Ön dişlerim sarı ve lekeliydi. Bir çok hastaneye gittim ama hem bütçe açısından hem de güven açısından zorlandım.

Çekmeköy de bulunan Radixdent Diş Hastanesini keşfettim, gitmez olaydım. Hiç memnun kalmadım !

Radixdent Diş Hastanesi Şikayet

Son düzenleyen: Moderatör:
X