Aşılama Zeynep kamil ilk defa aşilama yaptiracam lutfen bilgilendirebilirmisiniz

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

saranee

Rabbim isteyen herkese nasip etsin minik bi melek
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2017
90
71
Merhaba kızlar eşimde sperm düşüklügü ve morfolofisi %1 özel hastanesine gittik aşılama yapalim dediler Zeynep Kamilin adını çok duydum orada başlamak istiyorum ama ilk gidip muane olmam lazimmi yada evraklari toplayip öyle mi gideyim zaman kaybetmek istemiyorum. Lutfen zeynep kamilde aşilama yaptiranlar yardimci olabilirmisiniz

Merhaba canim bende zeynep kamilde 3. asilamami yaptircam o yuzden adetimi beklemekteyim. Daha once muayeneye gitmismiydin doktor demismiydi asilama diye. Benimde esimde hareketsizlik var infertilite kaca gidiyorsn sen

Özele hastaneye gittim bende küçük pkolar var eşimin hareketliligi sayısı morfolojisi düşük aşılama ile olur dediler iki hastanede zeynep kamile hiç gitmedim ama

Zeynep kamilin özeli varmı peki canim birde eşimin spermiogrami var elimizde benim hormon testlerim diger eksiklikleride toplayip gitsem olurmuki sen ilk nasil başladın

Zeynep kamilin özeli varmı peki canim birde eşimin spermiogrami var elimizde benim hormon testlerim diger eksiklikleride toplayip gitsem olurmuki sen ilk nasil başladın
Ozeli yok canim devlet hastanesi ama iyi bi hastane olur belki ama sen yinede bi kontrole git istersen belki orada baska birsey soylerler ztn kan ve ultrasyon testi zeynep kamilde yapiliyor dosya hazirlarken baska bir hastanede kabul etmiyorlar. Esim orada spermiogrami cektirdi ondan sonra ben gittim infertiliteye esimin sonucuyla asilama dediler bi kagit verdiler dosya hazirlamak icin gerekli evraklar diye onlari toplayip dosya actirmaya gittim

Spermiogrami için randevu mu aldınız

Sanirim canim tam hatirlayamiyorum ztn doktor soyler spermiogrami cekilmesi gerektigini

Saolasin canim çok teşekkür ederim

Ben adetimin 2 günü gitsem testleri yapabilirmiyim peki

20180315_223036.jpg
dosya icin bunlar gerekli canim

X