Zayıflamak için..

Lavinya1177

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2017
219
229
27
Merhaba hanımlar.24yasindayim.1.60boy
58.5 kiloyum. Evlenmeden önce 49-50 kiloydum. Malum birden bu kadar kilo alınca ve hiç alışkın değilim bu halime,zayıflamaya karar verdim.. aslında fiziğim uzun yıllar spor yaptigimdan heralde kilolu değil, orantılı duruyor ama ben yinede eski halime dönmek istiyorum. 😞Kuzenim yesilcay,zencefil ve tarçınla 2ayda 10kilo verdi. Dünden itibaren bende başladim. Tabi yanında egzersizlerle. Gece ve sabah uyanınca içtim.ciddi manada bı iştahsızlık oldu.umarim hep böyle devam eder. Düzenli yaptıktan sonra sonuçları sizlerle de paylaşacağım.. korona evde kalma süreci bizi mahvetti,hep ondan bu kilolar😅sizin zayıflamak için izlediğiniz bir yol veya uygulayıp sonuç aldığınız bı yöntem varmı?🌼

Merhaba hanımlar.24yasindayim.1.60boy
58.5 kiloyum. Evlenmeden önce 49-50 kiloydum. Malum birden bu kadar kilo alınca ve hiç alışkın değilim bu halime,zayıflamaya karar verdim.. aslında fiziğim uzun yıllar spor yaptigimdan heralde kilolu değil, orantılı duruyor ama ben yinede eski halime dönmek istiyorum. 😞Kuzenim yesilcay,zencefil ve tarçınla 2ayda 10kilo verdi. Dünden itibaren bende başladim. Tabi yanında egzersizlerle. Gece ve sabah uyanınca içtim.ciddi manada bı iştahsızlık oldu.umarim hep böyle devam eder. Düzenli yaptıktan sonra sonuçları sizlerle de paylaşacağım.. korona evde kalma süreci bizi mahvetti,hep ondan bu kilolar😅sizin zayıflamak için izlediğiniz bir yol veya uygulayıp sonuç aldığınız bı yöntem varmı?🌼
Nasıl yaptin yeşil çay zencefili anlatirmisin birde ne zamanlar ictin

Nasıl yaptin yeşil çay zencefili anlatirmisin birde ne zamanlar ictin
Sabahlari 3bardak çıkacak şekilde ayarladım.
Once suya 2-3zencefil ve 1kabuk tarçını koyup 5dk kaynat. Sonra ocağı kapat. Yeşilçay koy 6-7 yaprak koyuyordum ben..Yeşilçay 5dk demlenecek.5dk geçer geçmez hepsini süz. Sabah aç karna kahvaltıdan yarım saat önce içtim.sonra öğlen ve akşam istediğin zaman iç. Zaten baya bı tokluk hissioldugundan yemek isteğin azalacak.ki ben çok pis boğaz bı insanım ona rağmen azaldigini hissettim,gerçi belki psikolojiktir😬 içeceğin içine limonda sıkabilirsin.ama şeker atmak yok.. bitki çayı seven biri olsam bu yolla çok zayıflardim.ama malesef hiç sevmiyorum zoraki içtim ve iğrendim şimdi içemiyorum..

X