Zayıflamak için tavsiye

haru1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2017
106
63
34
Merhaba kızlar, bende zayıflama hikayemi yazıp, tavsiye isteyeceğim. Öncelikle boyum 1.60 kilon 48 yani normal seviyede. Dört yıl önce yaklaşık 56-60 kilo arasında gidip geliyordum. Şişman değil ama kalıplı ve topluca görünüyordum ve boyum çok uzun olmadığından kısa gösteriyordum. Sonra yemeği kestim, üç dört kilo verip 54 indim. Bu süreçte özellikle basenlerim, kalçam beni çok rahatsız ediyordu. :silah:

Ardından işsizlik gibi sorunlarla boğuşurken bir de yemekten kesilip 20 günde 47 kiloya indim. Bilerek yaptığım kendimce bir diyetti bu işe yaramıştı, kısaca zayıflama hikayem böyle. Kısa bir sürede 56 kilodan 47'ye indim ve inanırmısın basenlerde yarım kilodan fazla oynama olmadı. Vücudumun üstü tamamen eridi, bel gitti, kollarım incecik kaldı, hatta hiç abartmıyorum kaburgalarım sayılacak seviyeye geldi. :KK42:Fakat basenler olduğu gibi duruyor. Kalçalarım kenarlardan hafif eridi yalan yok ama giydiğim beden değişmedi sayılır. Üstten XXS giyerken alttan 30 beden kot pantolon basenlerden anca oluyor. Şimdi benim gibi olanlar varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

çok zayıf olamyı mı seviyorsun.... hazır kilo vermişken spor yapsan toparlar bence.. plates yap.... bir de aç kalarak kilo vermek benim saçlarımı dökmüştü.... bir daha da çıkmadı bak... kelaynağa döndüm dikkat et.... kilo neyse de kel hatun hiç bi işe yaramıyor :))

çok zayıf olamyı mı seviyorsun.... hazır kilo vermişken spor yapsan toparlar bence.. plates yap.... bir de aç kalarak kilo vermek benim saçlarımı dökmüştü.... bir daha da çıkmadı bak... kelaynağa döndüm dikkat et.... kilo neyse de kel hatun hiç bi işe yaramıyor :))
Mesele zayıflık değil, bende üstten bedenimi beğenmiyorum, çok zayıd yakışmıyor bir şey. Ama alt taraf erimiyor. Spor denedim, kas yaptı. Bu arada aç kalarak zayıflama konusunda haklısınız benimde saçlarım döküldü ve amacıma da ulaşamadım. Ama Allahtan saçların yeniden gürleşti.

Mesele zayıflık değil, bende üstten bedenimi beğenmiyorum, çok zayıd yakışmıyor bir şey. Ama alt taraf erimiyor. Spor denedim, kas yaptı. Bu arada aç kalarak zayıflama konusunda haklısınız benimde saçlarım döküldü ve amacıma da ulaşamadım. Ama Allahtan saçların yeniden gürleşti.

plates veya yürüyüş yapmalısın bence sana ağar spor olmaz zaten erimişsin... ahhh saçlar aahhhh iyi bari toparlamış.....

plates veya yürüyüş yapmalısın bence sana ağar spor olmaz zaten erimişsin... ahhh saçlar aahhhh iyi bari toparlamış.....
Platesi deneyecektim zaten başka biri daha tavsiye etmişti ama pek ümitli değilim. Bu arada saçlar için havuç ve marul yemelisin. Özellikle çiğ havuç kilo yapmıyor ve saç köklerini besliyor. Ben günde iki tane yemiş öyle toplarlamıştım, hala da yerim.

Platesi deneyecektim zaten başka biri daha tavsiye etmişti ama pek ümitli değilim. Bu arada saçlar için havuç ve marul yemelisin. Özellikle çiğ havuç kilo yapmıyor ve saç köklerini besliyor. Ben günde iki tane yemiş öyle toplarlamıştım, hala da yerim.

aaa sağolasın deniyeyim valla her öneriye açığım :)

X