Zayıflama Macerama78 Kiloyla Başlıyorum

Marjolein

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2022
1.384
3.143
34
Merhabalar. 32 yaşındayım. Boyum 1.65 ve 78 kiloyum. 60 kiloya inmeyi hedefliyorum. Buraya günlük spor ve beslenme rutinimi yazmaya çalışacağım.

Pazar günleri tartı günüm.

Günlük plates, leslie ve ya yürüyüş yapmaya çalışacağım. Diyet olarak aralıklı oruç yapıyorum. Öğlen 12 ile akşam 8 arası beslenme saatlerim. Kalan zamanda su dışında birşey yiyip içmiyorum.

Herkese kolay gelsin.

Bugün sabah aç karnına 15 dakika plates ve 15 dakika leslie yaptım. You tube da 6 haftalık plates kampı var. Günlük 15 dakikalık. Onu yapmayı planlıyorum. Dün basladim. Bugün ikinciyi yaptım. Çok etkili olduğunu düşünmüyorum. O bitince hemen plateside yaptım. Yarım saat tamamlanmış oldu.

Dün yemek saatleri dışında birşey yemedim. Akşam yatarken karnım çok acıkmıştı. Çünkü çayın yanında abur cubur yemeğe çok alışkınım normalde.
Telefonuma su içmeyi hatırlamak için bir uygulama indirdim ve şunu gördüm ben gün içinde çok az su içiyormuşum.
Bugünde kalkınca 15 dakika plates yaptım. Hemen arkasından Leslie 1 mil yaptım.
Şimdilik gayet iyi gidiyorum 💪

Sabah yarım saat spor yaptım. Dünde sabah ve akşam yemeği dışında arada meyve ve dondurma yedim. Dondurma kilo yapiyo biliyorum ama evde varsa dayanamıyorum. Onun dışında yediklerim gayet sağlıklı şeyler.

Sabah sporumu yaptım. İlk defa spor konusunda bu kadar istikrarlı olabildim. Umarım 6 haftalık kampı bitirebilirim.
Dün sabah kahvaltısı ve akşam yemeği haricinde hiçbir şey yemedim.
Bol su içmeye devam ediyorum.

Dün günümü hiç fire vermeden geçirdim. Sabah kahvaltı ve akşam yemeğinin arasında sadece meyve yedim. Arada acur cubur hiçbir şey yemedim. Akşam yemegimide 6 da yedim. Yatana kadar bol su içtim.
Bu sabahta yine spor ve pilates yaptım. Spor yaparken zorlanmadıgimi hissettim bugün. İlk günler yorulmuştum epey ☺️

Bugün sabah pilates yaparken karnimda bir ağrı hissettim. Hareketleri yapmama engel oldu. Pilatesi kapatıp lesliye geçtim. Leslie 2 mil yaptım.
Diyet saatlerinin dışına hiç çıkmıyorum.
Yarın tartı günüm. Heyecanlıyım. Ama eksi görmesem de devam edeceğim inşallah. 6 hafta ara vermeyi düşünmüyorum 💪

Eveeet bir haftalık spor ve diyet sonucu verdiğim kilo 100 gram 😂😂😂 Moralim bozuldu birazcık ama şöyle düşünüyorum; muhtemelen ben 78 küsür kiloydum o küsürattan kurtuldum. Yani insallah öyledir 😁 Haftaya pazarda böyle olursa taktik değiştireceğim.

Eklentiler

• IMG_20220821_092146.jpg
    IMG_20220821_092146.jpg
    46,2 KB · Görüntüleme: 61
Dün hiç yazamadım çünkü tatil bitti işe başladım. Sabah sporu yapamam artık. Ama aralıklı oruca devam ediyorum.Yemek saatlerim dışında yemek yemiyorum. Gün içinde epey de yürüyüş yapıyorum.

Sabah tartıldım. 77.9 çıktı yine. Geçen haftakiyle aynı. Geçen sene aralıklı oruç yaptığımda hızla kilo vermiştim. Şuan hiç degismiyo kilom. Bu hafta yediklerimide yazicam. Pes etmeyeyim diyorum ama bu şekilde de motive olamıyorum hiç.

Sabah tartıldım. 77.9 çıktı yine. Geçen haftakiyle aynı. Geçen sene aralıklı oruç yaptığımda hızla kilo vermiştim. Şuan hiç degismiyo kilom. Bu hafta yediklerimide yazicam. Pes etmeyeyim diyorum ama bu şekilde de motive olamıyorum hiç.
Merhaba, pes etmeyin tabi ki🙋

Selamlar. Diyete ve spora ara vermiştim. Şimdi tekrar başlıyorum. Bugün Leslie 3 mil yaptım. Yadiklerimi de akşam yazacağım.

X