Zaranın en guzel kokusu hagisi?

Dandelion ve joyful tuberose kullanmistim. Hediye gelmisti 2 yil once. Dandelionu cok sevmistim. Zevk meselesi bence.

Zaradan red vanilla, black amber ve black amber intense kullandım. Sadece black amber intenseden memnun kalmadım. Adı intense olunca insan daha yoğun daha karanlık bir koku bekliyor ama daha çiçeksi olmuş.

Femme, Twilight

Ben hep Femme kullanıyordum ancak geçenlerde internet sitesinde 2 li kampanya vardı. Twilight'ı seçtim bi deneyim diye. Çok fresh bir koku.

Femme, Twilight

Ben hep Femme kullanıyordum ancak geçenlerde internet sitesinde 2 li kampanya vardı. Twilight'ı seçtim bi deneyim diye. Çok fresh bir koku.

Kalıcılığı nasıl peki ? Tenden tene değişiyor gerçi. Ben kırmızı olanını kullandım red vanilia idi sanırım. Kalıcılığı güzeldi.

Kalıcılığı nasıl peki ? Tenden tene değişiyor gerçi. Ben kırmızı olanını kullandım red vanilia idi sanırım. Kalıcılığı güzeldi.

Tenden tene fark ediyor söylediğiniz gibi ama ben zara'nın parfümlerini genel olarak kalıcı bulmuyorum yani bende kalmıyor :KK43:

Kalıcı diyemeyeceğim malesef.

Tenden tene fark ediyor söylediğiniz gibi ama ben zara'nın parfümlerini genel olarak kalıcı bulmuyorum yani bende kalmıyor :KK43:

Kalıcı diyemeyeceğim malesef.

Teniniz nasıl esmer misiniz? Ben beyaz tenliyim.

Teniniz nasıl esmer misiniz? Ben beyaz tenliyim.

Beyaz tenliyim, aslında kokular tenimde kalır ama zara'nın kokuları bende kalıcı değil. Bi deneyebilirsiniz küçük parfümleri var 30 TL civarında 10 ml'lik boyları. Belki sizde kalıcı olur yanıltmak istemem :)

X