yüzündeki hafif veya orta derecedeki çocukluktan kalma yanıkları yok ettiren varmı ?

yamoo

Guru
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2010
378
22
arkadaşlar ben çok küçükken sobaya düşüp yüzümü yakmışım çok felaket bir görüntü değil ama hergün kat kat makyaj yapmaktan bıktım 23yaşındayım şuan ve kurtulmak istiyorum lütfen paylaşalım eğer kurtulan varsa deva olalım birbirimize :KK43::KK59:

kendim sordum kendim buldum cevabı :) çok mutluyum ya :) okadar azaldı ki beş günde izlerim ohhh bir kaç ay kullansam hepten geçecek sanırım ::) sormak isteyen varsa seve seve paylaşcam :KK15:

internet üzerinden pohli diye bir krem var ikitane alırsan 25 tl ve artı hediyesi var alttan formdan seciyorsun arapkızı oda beyazlatıor ben yüzümdeki yanık üzerine ilk bunusürüyorum sonra pohli sürüyorum hafif yakıyor ama düzelme gördüm valla ya .) mutluyum tamamen geçirmez ama en azından hafifletir ve makyajla daha iyi kapatılabilir,, kremin tek fiyatı 15lira ama iki tane alırsan hediyesi var secerken arap kızını seç hediye bölümden kargo ile 31lira çok şey denedim birde buna umut bağladım ama sana tavsiye ediyorum diye kesin etkili diye umut etme ben biraz fayda gördüm beş günde bitene kadar kullancam ve etkisi büyükse sürekli kullanırım bitkiselmiş birde oki pohliyi sitesinde hatta benim bile yorumum var orda :) yağmur hanım diye cevaplamışlar o sayfa orjinal adrresi ben ordan aldım ürün üzerinde iki bandroll var neyse bitkisel shop burası orjinal sahtelerine kanma iyi araştır umutlanırsan al canım sonra çöpe atma

benım kızım var 3 yaşında dizine çay doktü ama izi kaldı ya doktorr krem yazdı ama onuda uzun süre kullanmak gerekiyo kaça aydır sürüyorum bi faydası yok.acaba senın bu krem iiyi gelirmı bilmiyorum

canım inanki bende bilmiyorum ama umarım iyi gelir bitkisel bişeymiş sürdüm cildime güneş lekelerini de soldurdu ne bilim olcak sanırım faydası iyi araştır bak derim arapkızı beyaz fondoten etkisi yapıyor onu önce sürüyorum pohliyi sonra çünkü biraz yakıyor o inşallah geçer benimki çok ağır bir iz değil birinci belki ikinci dereceymiş

bende aldım canım bakalım yarın gelecek bide ben deneyim senın senın yorum yazdığın siteden aldım

inşallah faydalı olur fiyatı da hani öyle çok fazla değil denemeye değer fayda alınmasa bile en azından denemiş olmak var ama benim güneş lekelerimde daha iyi etki etti birde hafif hafif soyuluyor yüzüm sanırım yenilenmeye başladı inşallh geçer izleri ya

inşallah geçer.bakalım deneyip görecez bende çok şey kullandım doktora felan gittim bana bi karışım yaptı eczacı.yüzümü soydu baya ama geçmedi ya yine bende fazla yok ama biraz güneş lekesi gibi var onlar geçse güzl olacak bakalım.sonuçları yazarız.

inşallah geçer.bakalım deneyip görecez bende çok şey kullandım doktora felan gittim bana bi karışım yaptı eczacı.yüzümü soydu baya ama geçmedi ya yine bende fazla yok ama biraz güneş lekesi gibi var onlar geçse güzl olacak bakalım.sonuçları yazarız.

tamam canım yazalım :KK9: yani güneş lekelerinde daha etki gördüm bir ay sora falan ancak sonuç alırsın yazmışlar cevapta gördüysen :) bakalım işte inşallah deva olur eskisi gibi yapmaz ama yarıyarıya azaltsa yeter

her gün sürmüyorum ama iki üç defa kullandım gerçekten hafıfte açılma oldu demekki süreklı kullansam dahada açılacak.ameliyat olmuşun sanırım çok güzel bi burun olmuş güle güle kullan canım

her gün sürmüyorum ama iki üç defa kullandım gerçekten hafıfte açılma oldu demekki süreklı kullansam dahada açılacak.ameliyat olmuşun sanırım çok güzel bi burun olmuş güle güle kullan canım

sağol canım teşekkür ederim inşallah faydasını görürsün

X