Yüzüm Nasıl Kilo Alır?

fataldanger

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
4.504
1.076
Merhaba kızlar,ben genel anlamda kilo almak istemiyorum fiziğimden memnunum,fizik olarak cidden ortayım .ne çok zayıfsın ne de kilo fazlan var diyorlar,iyi böyle diyorlar.ama şu yüzüm hep zayıf hep zayıf.Yani sırf yüzüm birazdaha kilolu görünsün,dolgun görünsün diye de kilo almak istemiyorum ,ozaman da fizik bozuluyor.Sadece yüze kilo aldıran,dolgunluk kazandıran yöntemler,ilaçlar vs öyle bişeyler yok mu acaba?Bildiğiniz bir şeyler varsa öğrenmeyi çok isterim...

Merhaba kızlar,ben genel anlamda kilo almak istemiyorum fiziğimden memnunum,fizik olarak cidden ortayım .ne çok zayıfsın ne de kilo fazlan var diyorlar,iyi böyle diyorlar.ama şu yüzüm hep zayıf hep zayıf.Yani sırf yüzüm birazdaha kilolu görünsün,dolgun görünsün diye de kilo almak istemiyorum ,ozaman da fizik bozuluyor.Sadece yüze kilo aldıran,dolgunluk kazandıran yöntemler,ilaçlar vs öyle bişeyler yok mu acaba?Bildiğiniz bir şeyler varsa öğrenmeyi çok isterim...

o çok zor işte yani vucut tipin nasıl kilo alıyorsa öyle devam ediyor ben normalde de çok zayıftım ama kilo aldım hep alırkende başka yerlerden aldım en son böyle yüzüm aldı ama farkedilmedi tabikide belki bi diyetisyen bu konuda yardımcı olabilir.. ama bildiğim kadarıyla öyle bir ilaç yok :KK43:

o çok zor işte yani vucut tipin nasıl kilo alıyorsa öyle devam ediyor ben normalde de çok zayıftım ama kilo aldım hep alırkende başka yerlerden aldım en son böyle yüzüm aldı ama farkedilmedi tabikide belki bi diyetisyen bu konuda yardımcı olabilir.. ama bildiğim kadarıyla öyle bir ilaç yok :KK43:

Tüh ya ,haklısın kesin ne ilacı var ne çözümü:KK43:

herkesin kilo alma yeri ayrıdır kimi göbekten alıyor kimi yüzünden kimi poposundan.. bunu ayarlamak bizim elimizde olan birşey değil
ben 5 kilo aldım etrafımdakiler kilo aldığımı yüzümden farkettiler, yüzümünde kilo aldığımı söylüyorlar

benimde yüzüm çok zayıf .. belki komik gelicek ama kendimce bi çözüm buldum :) Falım sakızlar varya damla sakızlı onlardan koyuyorum yanağımın her iki tarafınada hahahaa :KK70: .. yemek yerken biraz zor oluyo ama katlanıyorum :KK70: Gülme ama sende dene bi :KK70:
kilo alınca inşallah kurtulurum sakızlardannnn :KK43:

benimde yüzüm çok zayıf .. belki komik gelicek ama kendimce bi çözüm buldum :) Falım sakızlar varya damla sakızlı onlardan koyuyorum yanağımın her iki tarafınada hahahaa :KK70: .. yemek yerken biraz zor oluyo ama katlanıyorum :KK70: Gülme ama sende dene bi :KK70:
kilo alınca inşallah kurtulurum sakızlardannnn :KK43:

alemsin:) ama tam olarak anlayamadım ne yaptığını,ağzının içine mi yerleştiriyorsun sakızları :KK1:

alemsin:) ama tam olarak anlayamadım ne yaptığını,ağzının içine mi yerleştiriyorsun sakızları :KK1:

Çiğnedikten sonra yanak kısmı varya boşluk olan yer, üst dişlerin olduğu kısım :) işte tam oraya kokuyorum yanak gibi duruyo ya :)) arkadaşlarım çok güler bana bu yüzden :)

canım benimde yüzüm çok zayıf ama kilom fazla
psikolojim çok bozuldu. geçensene oruç ayına kadar çok güzeldi fakat oruçtan sonra psikolojik olarak yüzüm çok çöktü

yediğiiz yemeklerin yüze gitmesi için vucudnuzu çallıştırın .kas kütleni artırın ,yağ hücresi küçüldükçe göbek kalçada
kafa bölgesine gideicek kaloriler.çünki vucurtn en rahat olduuğu yerden yağ toplamamya balar.göbek kalça çalıştırın kaslı olunki yüze gitsin .yani spor yapın ağırlık antremenaı kardio :)

X