Cilt Bakımı Ürünleri yüzü için herbalife kullanan var mı ??

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

**garfield**

Guru
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
1.561
9
42
Kızlar bir arkadaş söyledi geçen. Arkadaşının cildi çok lekeliymiş.Herbalife kullanmış (AMA HANGİ ÜRÜNÜ TAM BİLMİYORUM) ve bir süre sonra lekelerin tümü gitmiş..İnansam mı ve denesem mi?

kesinlikle denemelisin..ben 3 set almıştım iki yıl önce.. 1 set 100 liraydı ve içinde temizleme sütü tonik ve yüz kremi vardı..cildim prıl pırıl oldu..1 set kullandım.1 seti kullanıyorum.1 i duruyor yedek :) çok bereketli ürün 1 yılda i set bitti sadece..

Öncelikle cevap için çok teşekkür ederim..
Yalnız biraz araştırdım,sanırım sadece internetten alınıyor..İnternetten kafama göre mi sipariş edicem? Yani hangi seti alacağıma nasıl karar vericem bilemiyorum. Keşke bi cilt testi filan yapılsa..Siz nasıl karar vermiştiniz hangi seti alacağınıza?

merhaba, benim bir arkadaşım herbalife distribütörüydü, onun tavsiyesiyle almıştım. Yağlı / karma cilt için jel, tonik, nemlendiricisini almıştım ve bitene kadar kullandım, hiçbir faydasını görmedim.

kızlar bende kullanmaya başladım 27 yaşındayım ve hayatımda daha hiç krem süremedim yüzüme evlenirken sadece allık ve pudra okadar çünkü felaket alerjim var kremlere karşı sanki 100 tane arı sokmuş giibi şişiyorum canavar gibi yani ama kullanıyorum hiç bir yan etkisi yok süper gerçekten bende satmakda istiyorum ürünler sağlam

Öncelikle cevap için çok teşekkür ederim..
Yalnız biraz araştırdım,sanırım sadece internetten alınıyor..İnternetten kafama göre mi sipariş edicem? Yani hangi seti alacağıma nasıl karar vericem bilemiyorum. Keşke bi cilt testi filan yapılsa..Siz nasıl karar vermiştiniz hangi seti alacağınıza?

internetten siparişimiz yok . bağımsız distribitörlerden alabilirsiniz ürünleri kullanmadan önce size cilt analzii yapıp hangi ürüne ihtiyacınız oldugunu biz söylüyoruz, sizin için :)

Arkadaşlar ben herbalife Distribütörüyum bana urunlerle ilgili bilgi için bana ulaşabilirsiniz. ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar ben herbalife nutrition distributörüyüm ürünler hakkında bilgi almak yada zayıfla sağlık ürünleriyle ilgili sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz yardımcı olurum:)

Merhabalar ben herbalife nutrition distributörüyüm ürünler hakkında bilgi almak yada zayıfla sağlık ürünleriyle ilgili sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz yardımcı olurum:)
Aramıza hoşgeldiniz, soruları cevaplayabilirsiniz lakin site kurallarımız gereği ürün satışı, reklamı yapamazsınız.
Referans numaranızın olduğu ya da satış sayfanızın linkini veremezsiniz, telefon numarası, whatsapp, facebook, instagram gibi bilgilerinizi paylaşamazsınız.

Merhaba, bende kullanıyorum çok faydasını gördüm. Hatta şuan satışını yapıyorum istersen sana yardımcı olabilirim 🤗

X