Yüz yogası

Oydar

Don't stop talking about palestine 🇵🇸
Üyelik İptali
Pro Üye
3 Eylül 2018
8.548
44.266
Kızlar aranızda düzenli yüz yogası yapıp faydasını gören var mı?

Yüz yogasını doğru yaparsanız faydasını görürsünüz bide çeşitli serumlar gerekiyor dermoller yapıyorum ben kaşıkla yüz yogası yapıyorum baya etkisini gördüm :) dinlendirip yapmak önemli tabi

Yüz yogasını doğru yaparsanız faydasını görürsünüz bide çeşitli serumlar gerekiyor dermoller yapıyorum ben kaşıkla yüz yogası yapıyorum baya etkisini gördüm :) dinlendirip yapmak önemli tabi
Takip ettiğiniz bi video falan var mı

Var da ismini hatırlayamadım şimdi yüz yogasıyla yüzünü gerginleştirmiş bir kadındı diye hatırlıyorum sürekli dolgu mu botoksmu diye soruyorlardı hayır yüz yogasıyla kaslarımı geliştirdim diyordu ismi gelmiyor aklıma yüz yogası yazarsanız çıkacaktır büyük ihtimal :)

Var da ismini hatırlayamadım şimdi yüz yogasıyla yüzünü gerginleştirmiş bir kadındı diye hatırlıyorum sürekli dolgu mu botoksmu diye soruyorlardı hayır yüz yogasıyla kaslarımı geliştirdim diyordu ismi gelmiyor aklıma yüz yogası yazarsanız çıkacaktır büyük ihtimal :)
Çok teşekkür ederim

Ben bas agrim olunca acıyorum video yapiyorum iyi geliyor. Duzenli yapmıyorm aklima geldikce.
Burdan bakabilirsin sayfaya

Bende başlamayı düşünüyorum fakat hangi yağ ile başlasam
Siz yüzünüze hangi yağı kullanıyor sunuz. Yüzüm yağlı

X