Güneş Kremleri Yuz icin günes kremi

Güneş kremleri, bronzlaşma

Cankusunannesi

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2017
2.655
6.829
39
Merhabalar herkese ...
Malum havalar ısınmaya başladı ve güneşten korunma dertleride başladı.

Yüzümde sadece elmacık kemiklerinin olduğu bölgede çillerim var,9 yasindaki oglumunda ayni bolgede lekelenmeleri başladı malesef.ben 2 yıldır solente adlı koruyucu kremi kullandim.Bu sene daha etkili bir koruyucu kullanmak istiyorum.Yaz mevsimde güneşten lekeler malum koyulaşıyor bunu önleyebilecek menun olduğunuz koruyucu tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ayrıca aynı öneriyi 9 yaşındaki oğlum içinde bekliyorum.simdiden teşekkür ederim.

Bende 3 yıldır solante pıgmenta kullandım bu yıl degıstırmeye karar verdim ve arastırımalarım sonucu daylong extreme bır kere surunce gun boyu koruyucu etkili bir gunes koruyucuymus memnun kalan cok fazla ınsan var bırde ducray gunes kremı leke karsıtı gunes kremı hem leke olusmasını onluyor hemde yuzdekı var olanların rengını acıyormus ıkısınıde denıycem daylong sıparıs verdım bıle bakalım denıldıgı kadar etkılı mı

Bende 3 yıldır solante pıgmenta kullandım bu yıl degıstırmeye karar verdim ve arastırımalarım sonucu daylong extreme bır kere surunce gun boyu koruyucu etkili bir gunes koruyucuymus memnun kalan cok fazla ınsan var bırde ducray gunes kremı leke karsıtı gunes kremı hem leke olusmasını onluyor hemde yuzdekı var olanların rengını acıyormus ıkısınıde denıycem daylong sıparıs verdım bıle bakalım denıldıgı kadar etkılı mı

Ben derma derm krem kulanmaya basladim gunduz kremini surdugumde ani bir terleme oldu yuzumde bu normalmi bilen varmi şimdiden tesekkurler.

X