Yüz dolgusu yaptıranlar nerdesiniz?

Yüz dolgusu ve hatta diğer birçok işlem için Dr.Mehtap Vatansever’i tavsiye ediyorum. Kendisi çok doğal ve mükemmel dokunuşlar yapıyor. İşinde profesyonel birini arıyorsanız ilk adres Mehtap Hanım... Ayrıca çok güvenilir bir doktor, yüzünüze ne yapılması gerekiyorsa yalnızca onu yapıyor. Her açıdan içim çok rahat olarak gidiyorum kendisine...

Yüz dolgusu ve hatta diğer birçok işlem için Dr.Mehtap Vatansever’i tavsiye ediyorum. Kendisi çok doğal ve mükemmel dokunuşlar yapıyor. İşinde profesyonel birini arıyorsanız ilk adres Mehtap Hanım... Ayrıca çok güvenilir bir doktor, yüzünüze ne yapılması gerekiyorsa yalnızca onu yapıyor. Her açıdan içim çok rahat olarak gidiyorum kendisine...
Yeni üyesiniz ve ilk mesajınız bu mu :) Reklam yapmak yasak

Mrb 2 hafta once orta yanak dolgusu yaptırdım.doktor ayrıca gözkalti dolgu da yaptı.önce tam sisikti sonra indi heralde işlem şişkinligi de vardı.keşke o kadar şişko olsaydı.ama maddiyat iniz yetiyorsa dolgu tüplerini ćogaltarak istediginiz görüntüyü elde edersiniz.benim bütçem yetmemiştı. Memnunum suan eski yorgunluk yok ve yuzumu ikiye bolen o orta yuz cocuklugu.eğer doldu.işlem sirasinda anestezi oldugu icin cok birsey hissedilmiyor.sadece icerden ignesini gezdirince ve doldurunce gerilme hissi yasiyorsunuz.iyi bir doktora giderseniz doğal ve güzel olacaktır.işlem yaparken iyi bir doktor seçin mutlaka.

Şişko demisim klavyeden kusura bakmayın kaba bir tabire yer vermek istemedim. şişkin demek istemistim😊😊

İnstagramda ... estetik adında bı hesap var çok guzel sonuçlar var ben inanamadım orda dolgu yaptıran var mı
Dr.Mehtap Vatansever’i tavsiye ederim. Bahçeşehir’de usta bir el...
Hem anlayışlı hem de nokta atışı yapıyor. Neye ihtiyacın varsa yalnızca onu yapar canım hocamla mutlaka tanışın...

1cc fiyatı ne kadar acaba. Benim bi yanagım diğerine göre hafif çökük. Acaba 1 cc dolgu yapılsa yeterli olurmu. Çok belli olsun istemiyorum hafif dolsa yeterli. Fiyatlar nasıl bilgisi olan varmı acaba

Bende geçen hafta nazolabial çizgilerime juvaderm 4 dolgu ve botoks uygulaması yaptırdım..her ikisinden de oldukça memnunum ancak dolgunun ne kadar sürede eriyeceğini bilemiyorum tabii. Cildimde kuru maalesef.. bu bile dolgunun dayanma süresini etkiliyor. çünkü dolgunun neme ve suya ihtiyacı var..aklınızda olsun dolgu yapanlar bol bol su içsin..ve nemlendiricileri elinden düşürmesin benselam

Bende geçen hafta nazolabial çizgilerime juvaderm 4 dolgu ve botoks uygulaması yaptırdım..her ikisinden de oldukça memnunum ancak dolgunun ne kadar sürede eriyeceğini bilemiyorum tabii. Cildimde kuru maalesef.. bu bile dolgunun dayanma süresini etkiliyor. çünkü dolgunun neme ve suya ihtiyacı var..aklınızda olsun dolgu yapanlar bol bol su içsin..ve nemlendiricileri elinden düşürmesin bence..
Selam. Ben de nazobiallerime dolgu düşünüyorum. Sizin uzun zaman olmus yaptıralı. Memnun kaldiniz mi su anda nasil yuzunuz ve kakici oldumu?

Merhaba ben de nazolabial bolge icin dolgu islemi düşündüm,ancak revitrane ve vom kullaniyorlarmis,bu dolgulari hic duymadim bilgisi olan var mi

X