Yumuşacık eller....

amazon570

Guru
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2007
100
1
:nazar:kızlar elleriniz yumuşacık olmasını istiyorsanız özellikle kışın yarım limon suyuna bi kaç damla zeytinyağını damlatın iicene karıştırıp ellerize ve dirseklerinize masaj yaparak yedirin bi kaç dakika böyle bekledikten sonra ellerinizi ılık suyla yıkayabilirsiniz.....elleriniz hem beyazlayacak hemde yumuşacık olacaklaryerimseniben

ellerime limon surmeyi annemden ogrenmiştim ama her surdugumde acaip yanıo bende napıyım hemen yıkıyorum

esasında limon tırnaklara cok iyi gelir ,sertleşmesin sağlar ve uclarından pul pul kalkmasını önler

Kızlar kuruyan eller için bepanten merhem de çok iyi geliyo tavsiye ederim.Ben gece yatarken sürüp sabah kalktığımda yıkıyorum yumuşacık oluyorlar.

Kizlar Bitane Limonu Sıkıp icine şeker Koyun Ellerinizi Sabunlarmiş Gibi Yapin Gercekten Iyi Geliyo Benyaptim Cok Iyi Geldi Benim Ellerim Catladigi Zaman Kan Gelirdi Onu Yaptiktan Sonra Gecti çok Iyi Geldi Bi Dergide Okumuştum

limon steril özelliği var aynı zamanda bende yaparım arada sırada gece sürerim elime poşet geçrip yatarım sabaha yumuşacık ellerle kalkarım tınaklarıma bile iyi geliyor benim ellerime de kremler fayda etmiyor birde vazalinle aynı işlemi yapıyorum

kızlar gece yatarken ellerinize bol bol vazelin sürüp ellerinize temiz çorap geçirip yatın sabaha elleriniz yumuşacık olacaktır

X