Yumurta diyeti 3 çocukla

Ruveydavera

Başlangıç 83 hedef 63
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2017
335
552
Arkadaşlar boyum 156, kilom 83 bldiğiniz ayı gibi oldum. Ne yapıp edip bu kiloları vermeliyim. Beraber verelim mi kararlıyım kararlı olanlarla yol alıp kısa sürede kurtulalım bu yüklerden. İnanın ev işi yapasım çocuklara bakasım bile gelmiyor o kadar halsiz ve mutsuz yapıyor ki bu kilolar beni

Arkadaşlar boyum 156, kilom 83 bldiğiniz ayı gibi oldum. Ne yapıp edip bu kiloları vermeliyim. Beraber verelim mi kararlıyım kararlı olanlarla yol alıp kısa sürede kurtulalım bu yüklerden. İnanın ev işi yapasım çocuklara bakasım bile gelmiyor o kadar halsiz ve mutsuz yapıyor ki bu kilolar beni
İlk defa diyete başlıyacak biri olarak bence gerçekten kararlı ve istikrarlı olmak zayıflamak için,kendinizi çok sevin sadece kendiniz için bişeyler yapın.İnşaalah en kısa zamanda istediğiniz forma girersiniz,birde spor yapın evde leslie yada YouTube ta emiwong diye bir bayanın videolarından birini yapabilirsiniz bir haftadır çok keyifle yapıyorum😅

Bende klasik pazartesi günü başlıyorum artık. Başlayalım 🤗

X