Yumurta akı akıntı

anneadayi3110

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2024
160
30
21
Merhaba kızlar. Pcosta yumurtlama görme zamanı farklı olabiliyor ya da olmayabiliyormuş bende de pcos var ve bir yıldır hamile kalamıyorum. Ama yumurtlarım mı çatlamadı günü mü denk getiremedim bilmiyorum. Yumurta akı akıntı yumurta çatlamasının belirtisi deniliyor ya yumurta çatlamasa bile ovülasyon da bu akıntı olur mu yoksa çatlayınca mı oluyor sadece

Ben o akıntıyı hiç görmüyorum herkesin vücudu değişik tepki veriyor akıntıya takılma bence. Akıntı olmaması çatlama olmadığı anlamına gelmiyor.
Bende de pko var doktor kontrolünde yumurta takibi yaptır ama ilk önce rahim filmi çektir

Merhaba kızlar. Pcosta yumurtlama görme zamanı farklı olabiliyor ya da olmayabiliyormuş bende de pcos var ve bir yıldır hamile kalamıyorum. Ama yumurtlarım mı çatlamadı günü mü denk getiremedim bilmiyorum. Yumurta akı akıntı yumurta çatlamasının belirtisi deniliyor ya yumurta çatlamasa bile ovülasyon da bu akıntı olur mu yoksa çatlayınca mı oluyor sadece
genelde akıntıdan 2-3 gün sonra yumurtlama olur. yumurta çatladıktan sonra beyaz ce kızamlı akıntıya döner

X