Ykm 15 tl indirim çeki

ayselcik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2007
199
0
arkadaşlar ablam ykma den alışveriş yapmış 15 tl lik indirim kuponu vermişler oda bana verdi.acaba bu çeki 20 tl lik bişey alıncada kullanabilirmiyim?

evet kullanabilirsin.üzerini ödüyosun o kadar.bende 7 tane vardı o çeklerden hepsini birleştirip bişey alayım dedim olmaaaz dediler bende terlik,çorap vs üzerine para vermeden alacağım şeyler aldım(bi sürü çorabım oldu).çünkü indirimli ürünlerde geçmiyor.herşey indirimde yani güzelim sana terlik, çorap al diyorlar kısacası.....

Merhabalar bende 50 tl kadar indirim kuponu var Ancak banaalış veriş yapar isem 75 tl faydalanırsı diyorlar.75 TL alış veriş yapmam gerekiyorki 60 tl ödeyecekmişim. 15tl indirim o şekilde olurmuş.Ben bedava çorapada razıyım.Bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz.:nazar:

indirim kuponu ancak yapacağınız alışverişlerde indirim sağlar.
Mesela elinizde 10.-Tl lik indirim kuponu var siz gidip 50.-Tl lik alışveriş yaptığınızda kupon karşılığı bu rakkamda düşülüyor.
kuponların üzerinde zaten kullanma şartları yazar. Şu kadarlık alışverişte bukadar indirim diye ona dikkat edin.
Yok elinizdeki hediye çekiyse gidip o değerde hediyelerden alabilirsiniz, yada değerin üstünde bir şeyi farkını ödeyerek alabilrisiniz.

X