Yine Zayıflayacağım

Okudum konuyu kapadım ama gene dayanamadım açtım ve yazıyorum. 167 cm boyundayım ve 59 kilo olduğum zamanları hatırlıyorum. Yani ideal kiloda değildim ama fazlalıkta yoktu. Ve seni yazdıklarından 57 kiloykan şişko olarak nitelendirdiğini okuyunca şok oldum. Hele ki 49 kilo bildiğin çubuk kraker modeli oluyor. Bence normal kilodasın ve fazla kafana takma...

Boy cok önemli canm ya bak ben 48 kiloyum ama hic kraker gibi durmuyorum 45 iken dedigin dogru tabii. Boyum 1.58 ve yag oranım fazla imis bundan olabilir belki. İnsanın vücut yapısı cok önemli. Biraz sıkı bir yapım olsa daha derli toplu görünürdüm.

kullanız jel nasıl bir jeldi sıkışlaştırıcı bir ürünmüydü merak ettim

slim flash inceltici jel di parafini jeli strech filmi ve mezuresi vardı. Ama yapması da ßi ömür hani :KK70: ben çokkk yoruluodum :KK43: yani parafini sürüp 40 dakka bekliosun streche sarılı sonra mum soyar gibi parafini soyuosun ben tek basıma yapamazdım. :KK70: annem yardımcı olmustu bide asıl inceltiici jel olan çok üşümeeeeee yapio üstüme battaniye yorgan falan kat kat atsamda 1 yarım saat donuyordum. yazın 35 derecenin üstü sıcaklıkta bile. Sebebi belki etkisini göstermesidir bilmiorum ama :KK70:

Boy cok önemli canm ya bak ben 48 kiloyum ama hic kraker gibi durmuyorum 45 iken dedigin dogru tabii. Boyum 1.58 ve yag oranım fazla imis bundan olabilir belki. İnsanın vücut yapısı cok önemli. Biraz sıkı bir yapım olsa daha derli toplu görünürdüm.

valla canım benim boyum ve kiloma göre yağ oranım 88miş. Spor hocam 105 e kadar normal dedi. Gerçi anladıqıma değil spor salonundaki tartı çok güzel ve farklı bir tartı onda öyle yazıordu hocamda öyle demişdi. ama amac yağları kas yapmak :KK70:En Büyük TÜRKİYE

merhaba ben şu slim fit jeli merak ediyorum. internette çok fazla yorum bulamadm bende çok kilolu değilim ama kalçalarımdan ne yaparsam yapim kilo veremiyorum. Bu hafta kavitasyonada başlıyacağım. Bu slim fiti daha sonrra da denedin mi internette kendi sitesinde 174 tl gibi bi rakama satılıyor. valla gerçekten işe yarıyorsa alıcam yoksa çıldırıcam ama hiçte yorum bulmadım bu jelle ilgili çevrende kullanan başka biri varmıydı? onlarda işe yaradı mı acaba? çok soru sordum ama :KK43: şimdiden teşekkürler:):KK8:

valla canım benim boyum ve kiloma göre yağ oranım 88miş. Spor hocam 105 e kadar normal dedi. Gerçi anladıqıma değil spor salonundaki tartı çok güzel ve farklı bir tartı onda öyle yazıordu hocamda öyle demişdi. ama amac yağları kas yapmak :KK70:En Büyük TÜRKİYE

Ben benimkinin kac oldugunu bilmiyorum canım ama sıkı degilim ordan anlayabiliyorum. Yayvan duruyo , yumusaktır etim aynı zaman da baya yumusak hemde. Hatta bundan 4-5 sene önce bir arkadas deyim kolumdan tutmustu '' ayyy ne kadar yumusak etin ''falan demisti.

O söylemeden önce hic dikkat etmemisim nedense.:KK53:

merhaba ben şu slim fit jeli merak ediyorum. internette çok fazla yorum bulamadm bende çok kilolu değilim ama kalçalarımdan ne yaparsam yapim kilo veremiyorum. Bu hafta kavitasyonada başlıyacağım. Bu slim fiti daha sonrra da denedin mi internette kendi sitesinde 174 tl gibi bi rakama satılıyor. valla gerçekten işe yarıyorsa alıcam yoksa çıldırıcam ama hiçte yorum bulmadım bu jelle ilgili çevrende kullanan başka biri varmıydı? onlarda işe yaradı mı acaba? çok soru sordum ama :KK43: şimdiden teşekkürler:):KK8:

slim sflash inceltici jeli ben hemenal yada dshop tan almıstım 99 tlye indirimliydi. yüzde 50 . fakat bende cesaret edememiştim ama herkesde yararı olurmu bilmiorum. ben çok su içip hareket de yapiordum. Etkisi tabiki oldu bende kalçam nerdeyse 20 cm inceldi ve hala aynı. şuandada parafini bitmişti ama jeli duruor arada kullanıorum. sıkılaşsın die. işe de yarıo ama herkesde aynı etki olmaya bilir benim bünyem müsaitti :KK43: şimdi okadar para verip alırsın benim yüzümden bide memnun kalmazsın bişi diyemem canım. ama yine de tavsiyem şu bilindik sitelerden hani tv de çıkıo ya indirimleri takip et 174 tlde verme. yüzde elli indirimlere bak. Bide bunların çakmaları oluomus dikaktli ol.

tamam canım çok teşekkürler takip edicem niye kıziimki o kadar çok para döktük ki bu işlere sana mı kızıcam:):) ben kimlere kızmam lazım şimdiye kadar 20 santm inanılmaz ben çok şaşırdım şu indirimleri takip edim de alim inş işe yarar:) çok teşekkürler:):KK53:

çok teşekkürler:)bu konu hakkındaki tüm yorumları okuudm ve ben de ilk fırsatta deneyeceğim slim flashı.

Arkadaslar ben kullandım ama çok üsüme ve titreme yaptığını söyledim blki sdce bndedir. Bnm aldığım site herevelazim adlı d shopping e bgli bı siteydi. İndirimsiz almayın fiyat ciksada düşüyor :KK66: acelesi yok. Birde haftada 1 defadan fazla kullanmak zararliymis. Yemekten sonra ve regl döneminde kullanmak yasak bı zararı varmış ama tam bilmiorum. Biraz da yemeyi kisip hareket etmek ve su icmek 2.5 litre civarı farkı öyle gösterir tek basına hele sakın güvenmeyin :KK66:

gerçekten çok yararlı ben dışarı çıkamıordum .. evin içinde ip atlıordum ve özellikle basenler için iyi öncelikle zıplayarak ve koşar gibi ip atlama modeli var ya onu denemelisin gerçekden işe yarıor birde şu makas hareketini günde 50 defa yapsan muhteşem olursun. ßnm sauna eşofmanım falan yoktu strech film kullanıodum ki işede yarıordu :KK70: bence sauna eşofmanla daha da verim alırsın.. ama ip atlarken muhakkak giymelisin sauna eşofmanını yada strech filmi sarmalısın :)

canım ben de senin yaptıklarının aynısını yaparak ve bitki çayı tüketerek 3 ayda 23 kilo verdim hiç geri almadım ama lanet olsun o kadar verdim 2 sene oldu koruyorum ama şu 5 kilo üzerime yapıştı sanki:):) 1.69 boyundaym 54-55 kiloyum ben de bi 52 olmak istiyorum bölgesel olarak incelmek istiyorum of of. buarada azminden ötürü çok çok tebrik ederm

canım ben de senin yaptıklarının aynısını yaparak ve bitki çayı tüketerek 3 ayda 23 kilo verdim hiç geri almadım ama lanet olsun o kadar verdim 2 sene oldu koruyorum ama şu 5 kilo üzerime yapıştı sanki:):) 1.69 boyundaym 54-55 kiloyum ben de bi 52 olmak istiyorum bölgesel olarak incelmek istiyorum of of. buarada azminden ötürü çok çok tebrik ederm

Var mısın ? Beraber zayıflamaya :) ben spora Gidiorum sende evde yap spor salonları çok pahalı benim universitem ücretsiz verior. Birde ben çekici bı vücut istiorum hep millete bakıp canımmi kalsın :) ama iste benim yemek düzenim yok ya of of. Bide yeşil çay. COk kötü kokuo ben bergamut aromali aldım ama yeşil çay değilmiş siyah caymış. Forumda yZan çaydan da bulamadım su yeşil vay mucizesi die konu var ya o. Hadi ya bana biraz da gaz verin beraber yapalım su ısı birbirmizle haberleselim sunu yedim bunu yedim die :)

Varmisin

Son düzenleme:
su 5 kilolar nedense bi türlü verilmiyor yapıştıyor bizlere :KK5:

Onlar bizi çok sevmiş anlaşılan ama platonik bı sevgi olmuş bu biz madem sevmioruz onlardan kurtulmak için çok yönlü düşünüp cozumler bulmalı birbirimizden yardım ve destek almalıyız :)

benim troid problemi cıktı metabolzma calışmıyormus ama ben dr dediklerini hic takmıcam calıştırcam onu:KK1:
bizim buradaki üniversiteden bi öğrenciler dağılıyor dersin mankenler fizikleri gercekten cok düzgün masallah..
ben spor yapma özürlüsüyüm sevmiyorum ama şart oldu artık..

cozumler bulalım su 5 kg verelim....

bende 5 kilo vermek isteyenlerdenim bu konunun tamamını okudum.paylaşımlarınıza devam etmeniz moral verecektir.

X