Yine boş gebelik mi ? Isaretledigim sey nedir ?

sarilla2711

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2024
17
2
24
Merhaba doktor cok kucuk deyip haftaya tekrar cagirdi 5 haftaligim ultrosona bakarken boyle birsey dikkatimi cekti nedir bu ? Daha once bos gebelik gecirdim kese icinde böyle birsey yoktu bilenler icimi rahatlatabilir mi lutfen 🙏
Screenshot_20240423_133521_WhatsApp.jpg

Kese bile daha çok küçük onun içinde bir şey görmek imkansız için rahat olsun önümüzdeki kontrolde görürsün bebişini inşallah

Merhaba doktor cok kucuk deyip haftaya tekrar cagirdi 5 haftaligim ultrosona bakarken boyle birsey dikkatimi cekti nedir bu ? Daha once bos gebelik gecirdim kese icinde böyle birsey yoktu bilenler icimi rahatlatabilir mi lutfen 🙏
Eki Görüntüle 3419820 kan sula
Kan sulandırıcı iğne vuruldunmu ben iki kez yaşadım malesef son kürtajından 1 ay geçti hayırlısı hakkında inşallah seninki sağlıklı olur şimdide randevum var sonuçlarımı göstericem eğer çıkmışsa pişmanlığım ikincicisnde olur olmaz özele gitseydim kan sulandırıcı iğne vururlardı belki diye içim içimi yiyor gitmememin sebebi ise kaç tane doktora gittim bir daha olmaz dediler yani çok zor bir şey bende iste Iste aynı şeyleri yaşamak dedim bir ilk boş gebeligimde sanki gebe değildim hic bir şey hissetmedim ikincisinde mide bulantısı akıntı uyku basmasi yani baya baya hamile gibiydim ama olmadı nasip degilmis inşallah Allah tez zamanda sağlıklı bir şekilde nasip eder bana ve tüm isteyen lere amin
Kesenin icindekinide anlamadım doğrusu ama şuan da boş daha küçük haftası zaten 6 hafya 7 hafta gorunmesi gerekir normalde bazende iste gec dollenme oluyir oda 8 haftada falan gözükenler oluyormuş

Son düzenleme:
X