Dövme Yine bir dövme konusu :)

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

vargasabreu

mutedil
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2013
8.288
6.231
Arkadaşlar, daha önce de dövme ile ilgili bir konu açmıştım. Şimdi yine aynı konudan farklı bir soru sormak istiyorum.
1 yıllık, 3 yıllık şeklinde dövmeler yapılıyormuş kalıcı makyaj yöntemi ile. O şekilde dövme yaptırmayı düşünüyorum.
Fakat internette bazı yorumlar okudum geçmiyor rengi çok açılsa da izi mutlaka kalıyor diyorlar.
Aranızda bu şekilde dövme yaptıran var mı? silinip silinmemesi ile ilgili bana yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar, daha önce de dövme ile ilgili bir konu açmıştım. Şimdi yine aynı konudan farklı bir soru sormak istiyorum.
1 yıllık, 3 yıllık şeklinde dövmeler yapılıyormuş kalıcı makyaj yöntemi ile. O şekilde dövme yaptırmayı düşünüyorum.
Fakat internette bazı yorumlar okudum geçmiyor rengi çok açılsa da izi mutlaka kalıyor diyorlar.
Aranızda bu şekilde dövme yaptıran var mı? silinip silinmemesi ile ilgili bana yardımcı olabilir misiniz?

Bence yaptırmak istiyorsan hint kınası ile yaptır. Sonradan insan çok pişman oluyor. Kuzenimden biliyorum:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bence yaptırmak istiyorsan hint kınası ile yaptır. Sonradan insan çok pişman oluyor. Kuzenimden biliyorum:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

1 haftada çıkıyor ve geçici olduğu çok belli oluyor :KK43: Birkaç yıllık yaptıran arkadaşlarım var ama henüz süreleri dolmadı bilemedim o yüzden silinip silinmeyeceğini. :KK1:

Onu bilemiyorum da bende kalici eyeliner dovmesi var. 7 sene surer dediler. 9 sene oldu yaptirali. Rengi acildi ama gitmedi hala gidecek gibi de gorunmuyor. Rengi koyu griye donup kalabilir.

Onu bilemiyorum da bende kalici eyeliner dovmesi var. 7 sene surer dediler. 9 sene oldu yaptirali. Rengi acildi ama gitmedi hala gidecek gibi de gorunmuyor. Rengi koyu griye donup kalabilir.

Bu tür dövmeleri de kalıcı makyaj malzemesi ile yapıyorlarmış ve hiç çıkmıyormuş izi kalıyormuş yani en azından internette bu şekilde yazıyor. Yine de bir dövmeci ile görüşsem iyi olur sanırım.

Yaptırdınız mı siz? siliniyomuymus ben de yaptırmak istiyorum da

Yaptırdınız mı siz? siliniyomuymus ben de yaptırmak istiyorum da
merhaba ben kalıcı makyaj eğitimi aldım.bahsettiğiniz dövmeler de kalıcı makyaj makinasıyla yapılıyor.diğer profosyonel kalıcı dövmelerden tek farkı; bu cihazla gölgelendirme detaylandırma yapılamıyor.düz çizgiler için tasarlanmıştır.fakat kalıcılığının diğerinden hiçbir farkı yok.aynı bitkisel boyalar kullanılıyor ve vücuda iğneyle işleniyor.bu yüzden bikaç ay veya bikaç yıl kalması mümkün değil.karar verdiyseniz kalıcı yaptırın profosyonel bi sanatçıya derim ben :)

X