Yeşil çay içipte karnı ağrıyan ? ağrımayan?

Kelebk

pembe hayat
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2010
480
1
Kızlar zayıflamak için ben uzun süredir doğadan form yeşil çay kullanıyorum:nazar:ama karnımın ağrısına dayanamıyorum:sinifsinif: yinede işe yaradığı için içiyorum:sinifsinif: etkisini gördüğünüz karınınzı ağrıtmayan çay?siz hangisini kullanıyorsunuz?a.s.

Son düzenleme:
ılk önce soruna cevap veriyim neredeyse 1yıl olacak hiç karın ağrım olmadı (çok şükü)

Doğadan'ın yeşil çayını kullanıyorum çok da memnunum bir arkadaşımda Obaçayınkini kullanıyor yasemin çiçeği aromalıymış onun tadı daha çok hoşuma gitti.Bende bu kutu bitsin obaçayınkine başlıcam bir dene istersen tadıda çok hoş...:ecrin_bebek:

teşekrler canım.a.s.ben ne kullanırsam karnım felaket ağrıyor ya napmalıyım acaba bilmiyorummCADIARZU

sanırım ben yeşil çay içmeye başladığımda benim de bağırsaklarımı aktive etti ama bu zaten benim için iyi bişeydi.. ama artık tolerans mı geliştirdim ne olmuyorr :sinifsinif:

Ben çaykur yeşil çay içiyorum ve memnunum..
Kahvaltıyla beraber ve bazen de yemekten sonra içiyorum
şimdiye kadar bi ağrı olmadı..Aç karna kesinlikle içmem..

ben doğadan yeşilçay içiyorum çok uzun zamandan beri
hiç karın ağrım olmuyor benim

bende çaykurun çayını kullanıyorum
sizinki poşet çaymı içinde sinemaki olabilir

Karın ağrısı yaptığını ilk kez duyuyorum. Kendini zorlama bence başka çaylar araştır.
Belki bünyen kabul etmiyordur.
Ben çaykurun kutudaki açık çayını içiyordum. Nanelisini denedim o daha çok hoşuma gitti.
Artık onu içiyorum.

Evet canm var içinde . doğadan kullanıyorumyerimseniben ama başka kullananlar da var onlarda olmuyormuşCADIARZU

canım her bünye bir değilki
bendede karın ağrısı yapıyor içinde sinemaki olan çaylar
bence en güzeli demlem çaylar

X