Yerli dizi izleme sitesi (Muhteşem Yüzyıl)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
haremde yaşayasım geldi kesin hürroş gibi olurdum ben de :KK37: :KK9:

http://www.haber365.com/Haber/Kanuni_Sultan_Suleymana_Suc_Duyurusu/ bak canım habere :KK60:

amma hak etmedi mi düşmanla işbirliğine girdi sonuçta tarihte öyle yani dizide naptılar bilmiyorum :KK30:

padişahlıgının alınmasını istemiş oyyy :KK60: :KK60: :KK60:
hep bonzai kafası bunlar :KK60: :KK60:

dizi de hiç öyle anlatmadılar işte canım mesele orda tamamen masum gösterildi hürrem , rüstem ve mihrimahın oyununa kurban gitti :KK5::KK5::KK5:

Ben indirme yontemi biliyorum. Bilmem denediniz mi? Linke ss yazipta. Bilmiyorsaniz tam olarak nasil oldugunu paylasabilirim?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

padişahlıgının alınmasını istemiş oyyy :KK60: :KK60: :KK60:
hep bonzai kafası bunlar :KK60: :KK60:

dizi de hiç öyle anlatmadılar işte canım mesele orda tamamen masum gösterildi hürrem , rüstem ve mihrimahın oyununa kurban gitti :KK5::KK5::KK5:

bak ben de bonzainin nolduğunu bilmiyorum işte :KK53: demek mihri de bozuyor sonradan :KK52:

Ben indirme yontemi biliyorum. Bilmem denediniz mi? Linke ss yazipta. Bilmiyorsaniz tam olarak nasil oldugunu paylasabilirim?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

nasıl ? ben idm kullanıyorum :KK31:

izlesene.com'dan bazı diziler indirmiştim part part olarak.
ama muhteşem orda var mı bilmiyorum

Teve2 de her gece 10 45 te başlıyor 1 e kadar sürüyor kaçıncı bolum bilmiyorm ama onu izlicem diye ise uykusuz gidiyorum. En son dun hurrem haticenin ağzını burnunu kırdı :KK11:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X