Yeniden Başarmak İstiyorum

fusyabebs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2011
4
0
Evet ben de bi aralar kendimce saglıklı beslendim spor yaptım program uyguladım vesaire. 83ten 64e düşmüştüm.. sonra bozdum ama 74e çıkacak kadar bozacağımı tahmin etmezdim sadece o tempodan yavaşça çıkmak istedim ömür boyu diyet ve spor yapamazdım üstelik her gün spor yapıyordum deli gibi. Kilo almaya musait bi vucudum oldugu için işi sıkı tutmalıydım. Tatlıya dair her şeyi unuttuğumu sanmıştım ki kendimi çikolata yerken gördüm. 64 oldum artık kilo almam gibi hafifçe totom kalkmıştı irademe kendime her şeye güveniyordum en fazla 1 kilo alırdım ve onu da zaten verirdim die düşünürek 1-2-3 etti sana 10 kilo ve bi türlü eskisi gibi adapte olup hedeifme yönelemiyorum. Üstelik nerde yanlış yaptığımı da anlamış değilim. Tekrar kilo verirsem ve yine alırsam diye düşündüğümden konsantre de olamıyorum. Belki kendimi çok cezalandırmıştım yasaklar koymuştum da bu yüzden patladım birden.. Off sadece 58 kiloya sağlıklı ve kalıcı şekilde düşmek istiyorum!!!! Evet bunu yapabilirim ama nasıl?? Hatamı tekrarlamak istemiyorum. İnancım yok ve kaygılarım çoğalıyor yardımınıza ihtiyacım var :KK43:

cnm ayni sorun bende de var. ben de 59.9'a dusmustum 64-65 kilodan ki benim icin cok buyuk bi seydi yillardir kilo vermiyodum ben cunku. ama simdi ramazandan dolayi 1-2 kilo aldim 60.8'dim dun sabah, bu sabah tartilmadim. ramazandan sonra spora baslicam tekrar sporsuz olmuyo malesef

X