Yeni koltuk takımının iğrenç kokusu 😔

Renkliruyalar88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2022
285
120
Hanımlar merhaba. Bende astım ve koku hassasiyeti rahatsızlığı var. Yeni bir oturma odası takımı aldım ama koltuklar kokuyor. Cigerim ve tüm hava yollarım yanıyor kokusundan resmen🙁 Lütfen bana bir çözüm önerisi sunabilir misiniz?

Nasıl bir koku? Yeni mobilya kumaş kokusu mu yoksa kötü bir koku mu?
Yani tarif etmesi zor ama eşim sormuş kumaşı süngeri fln yeni diye kokar maalesef bi sure havalandirsin gecer demisler firmadan ama ben rahatsiz olduğum icin belki sizler bana denenmiş ve leke olusturmayacak cözümler sunarsiniz die sansimi deneyeyim dedim

Not: Benim gibi koku hassasiyeti( her turlu kokudan nefes yollarim yanar) ve astim rahatsizliklariniz varsa her koku kötüdür 🤦🏻‍♀️😔

Bende hamileyim bu yüzden yeni halının kokusundan rahatsız olmuştum annem tavsiye etmişti fayda gördüm, koltukta da işe yarar inşallah🌸 çok geçmiş olsun bu arada
Çok tesekkur ederim yani bir gün insallqh gecer sizde hamileymissiniz sağlik ve kolaylikla kavusun insallah yavrunuza, sizin dualariniz daha guzeldir kızımda maalesef benim gibi kizim ve bana şifa dileyen dualarinizi eksik etmeyin ne olur🤲🏻 Yabancinin duasi makbulken sizin gibi karninda melek tasiyanin duasi daha guzeldir 🌹 Anneler gununuzu de kutlarim🙏🏻

Çok tesekkur ederim yani bir gün insallqh gecer sizde hamileymissiniz sağlik ve kolaylikla kavusun insallah yavrunuza, sizin dualariniz daha guzeldir kızımda maalesef benim gibi kizim ve bana şifa dileyen dualarinizi eksik etmeyin ne olur🤲🏻 Yabancinin duasi makbulken sizin gibi karninda melek tasiyanin duasi daha guzeldir 🌹 Anneler gununuzu de kutlarim🙏🏻
Yaa ne kadar kibarsınız, kimin duası kabul olur bilinmez ama ben can-ı gönülden dua edeyim sizin için seve seve. İnşallah yavrunuz ömrü boyunca hayırlı güzel işlerle, insanlarla karşılaşsın, güzel kalbi hep hayır olan için atsın, kırılmasın. Rabbim sizi ona, onu sizlere bağışlasın inşallah tez zamanda şifa bulun🤍 sizde dualarınızı eksik etmeyin, sizin de anneler gününüz kutlu olsun 🤍

Yaa ne kadar kibarsınız, kimin duası kabul olur bilinmez ama ben can-ı gönülden dua edeyim sizin için seve seve. İnşallah yavrunuz ömrü boyunca hayırlı güzel işlerle, insanlarla karşılaşsın, güzel kalbi hep hayır olan için atsın, kırılmasın. Rabbim sizi ona, onu sizlere bağışlasın inşallah tez zamanda şifa bulun🤍 sizde dualarınızı eksik etmeyin, sizin de anneler gününüz kutlu olsun 🤍
Aminnnn çok ama çok tesekkur ederim güzel insan 🥰 Rabbim sizi de ailenize evladiniza sağlikla bağışlasin onu da size.... Hep herkese dua ederim sizi de katarim bende seve seve🌹 Ayrica tekrar tesekkur ederim ❤️🥰

X