yeni doğan bebekte emzirme sıralaması

Benim de 1 aylık oldu peki bi seu daha sorucam hakkınızı helal edin meşgul ediyorum sağımı manuel pompa ile mi yapiyosunuz elektrikli mi. Elektrikli önermediler manuel aldım hıc sağım yapmadim henüz. Elektrikli almadım diye kötü mü ettim acaba bilemedim
estağfurullah. çok tecrübeli değilim ben de sizin gibi. çok araştırma şansım olmadı ama ben elektrikli aldım. işimi görüyor. manuel almak için çıkıp eczacı tavsiyesiyle elektrikliye döndük. hiçbir fikrim yoktu açıkçası.

şimdilik meme reddi olmadı. sonrasında ne olur bilemiyorum tabi. ama benim bebeğimde bu beslenme biçimi iyi gidiyor.

estağfurullah. çok tecrübeli değilim ben de sizin gibi. çok araştırma şansım olmadı ama ben elektrikli aldım. işimi görüyor. manuel almak için çıkıp eczacı tavsiyesiyle elektrikliye döndük. hiçbir fikrim yoktu açıkçası.

şimdilik meme reddi olmadı. sonrasında ne olur bilemiyorum tabi. ama benim bebeğimde bu beslenme biçimi iyi gidiyor.
Ben de elektrikli düşünüyordum eczacıdan sonra manuel aldık 😅 umarım hiç meme reddi yaşamayız sağlıkla büyütün bebişinizi tavsiyeleriniz için teşekkür ederim

Mrb ben de size bi şey sormak istiyorum benimde bebeğim bugün 40 günlük oldu önceden memede en az 20-25 dk kalirdi. Hem ön sütü alsın hem son sütü alsin diye 30 dk tutmaya çalışırdım. Ama bu aralar 15 dk durup uyuyo uyandiramiyorum yani sadece ilk sütü mü almış oluyor. Öyleyse diğer bir emzirmede aynı Göğüsten mi devam etmeliyim. Bu arada her bı emzirme de bi göğsü veriyorum.
Hayır bunun için endişe etmeyin. Gitgide çene kasları kuvvetleniyor ve memeyi boşaltma süresi artık kısalıyor. Belkide mayışıp uykuya yenik düşüyor olabilir. Siz bol bol emzirin. Çişli bezler kg alımı size bu konuda net bir sonuç gösterecektir. Allah bağışlasın sütünüz bol olsun💕

Hayır bunun için endişe etmeyin. Gitgide çene kasları kuvvetleniyor ve memeyi boşaltma süresi artık kısalıyor. Belkide mayışıp uykuya yenik düşüyor olabilir. Siz bol bol emzirin. Çişli bezler kg alımı size bu konuda net bir sonuç gösterecektir. Allah bağışlasın sütünüz bol olsun💕
Teşekkür ederim 🥰 sizinde inşallah

X