Rüya Yorumları yengem rüyasında beni görmüşşşş

seyyah_m

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2008
103
1
selam bayanlar bir kaç kere yengem beni rüyasında görmüş en yenisi de bir kaç gün önceymiş banada dün akşam anlattı ve daha öncede aynısını görmüş....
babamlar beni nişanlıma vermekten vaz geçmiş oluyorlarmış ve bende yengeme ağlıyormuşum. ikna edemedim onları ben kaçacağım nişanlımla başka çarem yok felan diye...niaşnlım benim bakireliğimi boşmuş o yüzden de kaçacağım diyormuşum..
ve babamda buna benzer şeyler görüyor ve düşünüyormuş ve korkuyormuş..
Ama halbuki nişanlımda tam tersi hal ve hareketlerine çok dikkat ediyor aile ve beni üzecek hertürlü şeyden kaçınmaya çalışıyor bana sık sık soruyor.. ve beni kaybetmektende çok korkuyor.
nasıl iş anlamadım. bu rüyaların yorumunu yapabilirmisiniz..
ve nişanlımla daha baş başa bir gün bile geçirmiş değiliz...bize gelir 2 - 3 güne bir ama onda da hep birlikte otururuz ve gider...sadece 1 aylık ehliyet dersim vardı onun çıkış saati gece 9.30 da olduğu için nişanlım gelip aldı ve eve gitmeden 15 dk. görüştük onun haircinde de yalnız kalmadık.neden böyle rüyalar görüyor...fisfisfis:uhm:

Canım şimdi böyle bir durum gözükmese de ileride olmayacağının garantisini kimse veremez dikkatli ol derim..Rüyaları ne kadar gerçek bilemem tabi..Veyahutta aklıma bişi geldi bunlar seni deniyo olmasınlar..?Yani böyle bir şüpheleri(bakire değilsin gibi) olmasın sakın??:uhm:

yok zannetmiyorum beni deneyeceklerini...öyle birşeyin olabilme imkanı yok çünkü....
offf............... ::KK43:((((

X