Yazlık villa ev önerisi ?

pembe dusler

Guru
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2010
1.039
359
Bayanlar merhaba..yaza yazlık villa tarzı ni yer kiralamayı düşünüyoruz.bi kaç yorum canımı sıktı.haşere oluyomuş tereddüt ettik haliyle.gidenler böyle sıkıntılar yasadınızmınyada herhangi baska olumsuz bişey .sizden tavsiye bekliyorum.bide memnun kalan varsa öneride bulunabilir Antalya kaş düşünüyoruz ama tavsiyeleride dikkate alırım tabi🙂 şimdiden teşekkürler 💞🌸

Bayanlar merhaba..yaza yazlık villa tarzı ni yer kiralamayı düşünüyoruz.bi kaç yorum canımı sıktı.haşere oluyomuş tereddüt ettik haliyle.gidenler böyle sıkıntılar yasadınızmınyada herhangi baska olumsuz bişey .sizden tavsiye bekliyorum.bide memnun kalan varsa öneride bulunabilir Antalya kaş düşünüyoruz ama tavsiyeleride dikkate alırım tabi🙂 şimdiden teşekkürler 💞🌸

Güzel dertmiş.:KK51:

Antalya Kaş ta arabasiz çok yorulursunuz gerçi ben araba ile de yorulmustum her yer yokuş ve denize ulaşım hep çaba gerektiriyor her yere ulaşım çaba gerektiriyor hiç bana göre bir tatil olmamıştı. Biz otele bağlı bir yerde kaldık yemek kısmı da vardı orada yedik fena değildi. Havuz ölçülerine dikkat edin çok ufak çıkmasin

Kaş ve Dalyan tarafları villalar çok ama sivri sinek de çok. Evin içinde hapis gibi oluyorsunuz,sabah kahvaltısını balkonda terasta yapamıyorsunuz aşırı sıcak oluyor. Yollar çok yokuş yürüyüş ve spor asla yapılamıyor. Villa tatili çok sevmedim ben bu sebeplerden.

Kaş ve Dalyan tarafları villalar çok ama sivri sinek de çok. Evin içinde hapis gibi oluyorsunuz,sabah kahvaltısını balkonda terasta yapamıyorsunuz aşırı sıcak oluyor. Yollar çok yokuş yürüyüş ve spor asla yapılamıyor. Villa tatili çok sevmedim ben bu sebeplerden.
Biz hep otele giderdik.otel kalabalık oluyo yemek Faslı vesaire zor olmaya basladı Antalya otelleri rusyanngecilmiyo malum.bide çok kabalar.bu sefer villa deniyelim dedik bebek var bu sene 3 çocuk ondan dolayı teşekkürler

Peki Antalya içi nereyi önerirsiniz yokuş vs olmayan 🙂

Biz hep otele giderdik.otel kalabalık oluyo yemek Faslı vesaire zor olmaya basladı Antalya otelleri rusyanngecilmiyo malum.bide çok kabalar.bu sefer villa deniyelim dedik bebek var bu sene 3 çocuk ondan dolayı teşekkürler
İyi bir otelde bunları yaşamazdınız aslında. 3 çocukla kapana kısılmış gibi olursunuz villada. Yine de deneyin tabiki.

İyi bir otelde bunları yaşamazdınız aslında. 3 çocukla kapana kısılmış gibi olursunuz villada. Yine de deneyin tabiki.
Gittiğimiz otel 5 yıldızdı.ama yemek zamanı elinde tabak ordan oraya koşturmaktan yoruluyo insan 🙄 bide herseyin saatli olmasıda cabası.çocuklarım büyük 16 ve 10 bide minnak 1 yasında onlara havuz yetıyo zaten

Gittiğimiz otel 5 yıldızdı.ama yemek zamanı elinde tabak ordan oraya koşturmaktan yoruluyo insan 🙄 bide herseyin saatli olmasıda cabası.çocuklarım büyük 16 ve 10 bide minnak 1 yasında onlara havuz yetıyo zaten
Anladım. Ben çok otel gezdim,crystal otelleri dışındakiler hep eledim,gitmiyorum artık. Her seferinde çok memnun kalıyoruz. Pek çok otelleri var.

16 ve 10 yaşındaki gençler de umarım sıkılmaz. O yaş grubu oyun aktivite ister genelde. Denemeden bilemezsiniz belki de çok iyi olur sizin için,yemek yapmayı vs seviyorsanız.

Yok pek aktiviteyle işleri yok wifi olsun yeter.zaten bütün n gün havuzda oluyolar.özellikle kızım.otelde yemek yemek saatli olunca sıkıntı mesela acıkmımaşın mecburen yemek zorundasın saati geçince daha yemek çıkmıyo yada yemek sonrası tatlı hemen yıyemıyo insan ama mecbur bırakılıyosun gibi gibi yani asker gibi hissedıyı insan 5 yıldızlı otelde olsa hersey saatli.yemwk yapıcagımı sanmıyorum pek. Dışarda yıcez yada barbekü falan düşündük 🙂
Anladım. Ben çok otel gezdim,crystal otelleri dışındakiler hep eledim,gitmiyorum artık. Her seferinde çok memnun kalıyoruz. Pek çok otelleri var.

16 ve 10 yaşındaki gençler de umarım sıkılmaz. O yaş grubu oyun aktivite ister genelde. Denemeden bilemezsiniz belki de çok iyi olur sizin için,yemek yapmayı vs seviyorsaaktıvıteyle işleri yok w ne

X