Yazlık daire tavsiyeleriniz

semos427

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
1.472
235
Merhaba yazlık daire satın almak istiyorum. nerleri tavsiye edersiniz. plajı ve denizi kumluk bir yer araştırıyorum

Merhaba yazlık daire satın almak istiyorum. nerleri tavsiye edersiniz. plajı ve denizi kumluk bir yer araştırıyorum
Merhaba,bu sizin kriterlerinizle ,bütcenizle ,nasil yerlerden hoşlandiginizla cok alakali bir durum oldugu icin direk tavsiye veremem ama 10 yildir Bodrum da iş dolayisiyla yasayan biri olarak burasi hakkinda bilgi verebilirim net soru sorarsaniz.Örnegin kimisi cok sicakta yapamam der Antalya ve ilcelerini elersiniz.Ya da yine örnek veriyorum ; İstanbul da yasiyorum ama buraya hem cok uzak olmasin hem sakin olsun derseniz yine cok farkli secenekler olusur.

aslında plajı denizi kumluk bir yer istiyorum istanbula yakın olsun istiyorum istanbulda yaşıyorum çünkü. bel fıtığım var. kumda çakıl olmadan uzanmak istiyorum böyle neresi var acaba ?

aslında plajı denizi kumluk bir yer istiyorum istanbula yakın olsun istiyorum istanbulda yaşıyorum çünkü. bel fıtığım var. kumda çakıl olmadan uzanmak istiyorum böyle neresi var acaba ?
Güney marmara taraflarina bakicaksiniz o zaman.Narlı,Armutlu,Erdek ,bandirma sahillerini degerlendirebilirsiniz.

teşekkürederim ayvalık sarımsaklı nasıl sizce
Oralar daha iyi bence ama ama fiyat güneye indikce yükselir.Sözgelimi Erdek de alacaginiz bir yazlikta deniz sezonu en fazla toplasaniz3,5 ay olur o da zorlarsaniz.Ayvalik ta biraz daha uzar bu süre güneye indikce mesela Bodrum da 7 ay cok rahat denize girersiniz.Sari yaz yasaniyor çünkü bonus olarak güney egede.O yuzden fiyatlar indikce artiyor.

Oralar daha iyi bence ama ama fiyat güneye indikce yükselir.Sözgelimi Erdek de alacaginiz bir yazlikta deniz sezonu en fazla toplasaniz3,5 ay olur o da zorlarsaniz.Ayvalik ta biraz daha uzar bu süre güneye indikce mesela Bodrum da 7 ay cok rahat denize girersiniz.Sari yaz yasaniyor çünkü bonus olarak güney egede.O yuzden fiyatlar indikce artiyor.
doğru diyorsunuz. ayvalıkta kaç ay deniz sezonu acaba şimdi oralarda giriliyor mudur denize ve hangi aya kadar denize girilebilir orda

X