Yaza kadar 60 kiloya düşme günlüğüm

Ay bende düğünüm ertelendi falan stres yaptım 70 olmuşum 25 gün var düğüne. 64 olabilir miyim acaba? Başladım iki gündür karbonhidrat yok. Bakalım.
Aralıklı oruc yapın aksam 5ten sonra sekersiz çay kahve su soda hariç sabah 11e mümkünse 12ye kadar birsey yemiyceksiniz. Sonra hafif bir öğle yemeği aksama doğru da hafif bir aksam yemeği. 2öğün beslenip bol bol su tüketin. Eşim düğün zamanı 1. 5ayda 12 kilo vermişti.

Aralıklı oruc yapın aksam 5ten sonra sekersiz çay kahve su soda hariç sabah 11e mümkünse 12ye kadar birsey yemiyceksiniz. Sonra hafif bir öğle yemeği aksama doğru da hafif bir aksam yemeği. 2öğün beslenip bol bol su tüketin. Eşim düğün zamanı 1. 5ayda 12 kilo vermişti.
Aynen öyle yapıyorum zaten boyum uzun kimse anlamıyor ama ben rahatsız oluyorum. basenler genişlemiş. Öğlen ve akşam yiyorum karbonhidrat yok direk göbek gitti iki günde.

Aynen öyle yapıyorum zaten boyum uzun kimse anlamıyor ama ben rahatsız oluyorum. basenler genişlemiş. Öğlen ve akşam yiyorum karbonhidrat yok direk göbek gitti iki günde.
Keske ben de yapabilsem ya benim de tek sıkıntım göbekten belden yana. 7-8kilo fazlam var ama home office calısıyorum evden cıkamıyorum hareketsizim çok. Sabah da çok üşeniyorum cıkıp yürümeye. Bi motivasyon lazım aslında hamile kalmak icin de yürüyüş yapmak lazımmıs destekliyormus süreci.

Ben de bugün yarın derken 72'yi gördüm. Sürekli kendimi diyet ve spor programı araştırıken okurken buluyorum ama icraat yok. Buraya günlük açıyorum gruplara katılıyorum ama devamını getiremiyorum neden bilmiyorum. O kadar hareketsizim ki biliyorum yani, geniş olan basenlerim iyice genişledi. Üst bedenin 40 iken alt bedenim 42-44 bazen 46. Aslında çok mutsuzum bu durumdan. Neden bir şeyler yapmıyorum en azından her gün yürüyüş neden yapmıyorum neyi bekliyorum bilmiyorum. Bana da yardımcı okursanız çok sevinirim

Ben de bugün yarın derken 72'yi gördüm. Sürekli kendimi diyet ve spor programı araştırıken okurken buluyorum ama icraat yok. Buraya günlük açıyorum gruplara katılıyorum ama devamını getiremiyorum neden bilmiyorum. O kadar hareketsizim ki biliyorum yani, geniş olan basenlerim iyice genişledi. Üst bedenin 40 iken alt bedenim 42-44 bazen 46. Aslında çok mutsuzum bu durumdan. Neden bir şeyler yapmıyorum en azından her gün yürüyüş neden yapmıyorum neyi bekliyorum bilmiyorum. Bana da yardımcı okursanız çok sevinirim
Aralıklı oruç çok iyi olur bence. Ben onu yapmaya çalışacağım. Günde tempolu 10.000 adım atsak aslında süper olacak

Küçük hedefler koyun kendinize yarım saat yürüyüş ya da ekmeksiz öğün gibi. Öyle öyle bünye alışıyor eğer bir anda kıramıyorsanız iştahınızı. Ben öyle yaptım rahat oldu. Tüm gün yediysem beşten sonra yok diyorum en azından öyle içim rahatlıyor

20240207_110334.jpg
11.00' de ilk öğünümü yaptım.
15.00' da ara öğün
18.00 gibi de son öğünümü yapacağım 🌸

X